Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Našeniece: Esam izkrituši integrācijas eksāmenā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
a
a
Žēl Našenieces, viņai tāda neveiksme. Mums gan labi iet. Vajag tik ārpus Rīgas pabraukt.
nacistus neintegrē
n
viņus padzen. Tipisks krievnacists ir te debiltroļļojošais grafists okupants ute valsts nodevējs - dodiet viņam Latvijā otru Krieviju, tad viņs integrēšoties! Uz staciju un vācies, nacist okupant - tā ir vienīgā integrācija, kuru tu, cūka, esi pelnījis!
grafists.
g
> 19:40, 19:43, 19:52, 19:59! Всем ебанутым ублюдкам, дебилам и выпезденям посвящается! Ребятки, это ваш стиль, вы его выбрали первыми, не я. Мне от вашей грубости смешно, и совсем не страшно. Я же говорил, материться я умею лучше вас, педрилы! И от прочитанного на мониторе я точно не умру, и не надейтесь даже. Посмеюсь только.
 • 24
 • 5
debiliķim grafistam
d
и запомни выпиздень - это ты срешь, никто другой. понял чмо? закрой ебало и пиздуй нахуй отсюда пока тебе еще трое не нагрубили!
 • 4
 • 24
nacistam grafistam
n
я тебе так нагрублю, оккупант - прочитаешь и там же у монитора сдохнешь от ахуя. понял уебок?
 • 1
 • 25
nacistam grafistam
n
Uz katru debilokupanta nacista deģenerāta debilgrafista debilās utes rupjību tiks atbildēts trīskartīgi. debilais nacist debilgrafist, pizduj nahuj, pizduj nahuj, pizduj nahuj! Ja par maz, dabūsi vēl, ute okupant nacist! P.S. Brīdinu krievelnacistu drauģeli cenzoreli - ja cenzorelis terorists iedomāsies dzēst nacista grafista kritiku, bet ne viņa paša komentārus, tā būs politiskā cenzūra, kas Latvijā ir aizliegta!
 • 4
 • 24
nacistam grafistam
n
Te vienīgais ''priduroks'' esi tu, debilais krievelijas nacist. Pats ar sevi strīdies, ieklīdeni okupant debilā ute? Tas pirmkārt. Otrkārt, debilā ute nacist ieklīdeni, arī man ir tiesības uz savu viedokli. Ja neesi spējīgs lasīt - nelasi, ja neesi spējīgs atbildēt- aizver žaunas, okupant. Vārda brīvība, nacist okupant pridurok debiliķi, ir nevis tev vienam, bet visiem. Saprati, tēmu komentēt nespējīgais debilnacist debilokupant ute?
 • 2
 • 24
grafists.
g
Специально для особо “озабоченных” придурков: Šodien, 15:24, Šodien, 15:21, Šodien, 15:18, Šodien, 15:11, Šodien, 15:08. Господа, не срите в комментах! Вспомните свою конституцию, у нас свобода слова и каждый имеет право на своё собственное мнение. А если вам моё мнение не нравится, то это не моя проблема, а ваша. И да, я могу писать и по латышски, но предпочитаю делать это на родном языке, скорее из-за врождённой лени нежели из принципа. И не надо мне мне грубить! Меня этим не испугать, а грубить я умею и сам и даже похлеще вас. Так что, пиздуйте на хуй сами, как написал здесь один ваш комментатор!
 • 24
 • 5
sakārtota izglītības sistēma
s
ir tā, kura izglītojusi Nicas un Baselonas teroristus?
izkrituši Našeniece un Gūte
i
Ja kādam mēs liekamies briesmīgi, nepievilcīgi, rasisti, integrēt negriboši, viņš var izmantot demokrātijas piedāvātu iespēju vākties prom. Es viņu uz Latviju neesmu saucis, ar varu te neturu un uzskatu, ka no viņa aizvkšanās Latvija tikai iegūs. Un vispār, politkorektie fašisti, kāda integrācijas politika bija franču ārzemnieku leģiona vīriem, kas turēja Djenbjenfu fortus vai tiem latviešiem, kas gāza kokus Kamādā? Nekādas! Viņi tika uzskatīti par tādiem pšiem pieaugušajiem kā visi: ja tu gribi un proti strādāt - te ir darba vita, ja gribi dienēt - te ir tava šautene. Neviens neskraidīja ar plakātiem "Latvians are welcome here!'' Un es NEKAD neesmu dzirdējis NEVIENU stāstu par tās paaudzes latvieti, ks nebūtu kaut kur integrējies! Varbūt beigsim izturēties pret klaidoņiem ka bēbīšiem raudulīšiem un iztapt visām viņu iegribām, bet uzskatīsim viņus par sev līdzīgiem? Ja viņi tādi ir, protams :D Kas nav un ir ieradies Eiropā tikai pēc pabalsta, tas lai meklē šo pabalsu citā valstī.
Kx
K
Nu jā - kārtējais gudrinieks, kas vispār jau visus zina mācīt, bet tad kad pati strādāja Saeimā, apkalpojot spīkeri, tad tās zināšanas kaut kur izčabēja. Nav un viss.
grafists.
g
Автор сего “труда” сознательно подменяет понятия! То, что она называет интеграцией, на самом деле есть неприкрытая и откровенная ассимиляция!!! При этом, авторша ещё и сознательно лукавит. Причины сегрегации во многом, следует искать в вас самих. Это вы первые начали отгороживаться от нас, назвая нас и мигрантами, и оккупантами, и всеми прочими словами. Вы же сами хотели сохранить свою чистоту, “непорочность”. И мы для вас всегда были людьми второго сорта, как бы перфектно мы не говорили на латышском языке! А интеграция – это движение навстречу друг другу, когда каждый проходит свою часть пути. А тут, требуют только от нас, чтобы мы покаялись (в чём?!!) и добровольно согласились быть людьми второго сорта. Знаешь Рита, иди ты наХ с такой интеграцией!!!!
debilajam grafistam nacistam
d
tev debilā ute ir tikai divas iespējas - vai nu dzīvo pēc Latvijas likumiem vai vācies prom jau rīt. jums krievu nacistiem ar Krieviju par maz, ka vēl jālien Latvijā un jāsāk te kas pieprasīt? IEGAUMĒ, NACIST OKUPANT DEĢENERĀT- JA TU KROPLI ATVILKIES UZ SVEŠU VALSTI, TAD TAVS PIENĀKUMS IR KLUSĒJOT, BEZ DEBILAS ŅUŅĀŠANAS, PIEŅEMT ŠĪS VALSTS LIKUMUS. JA NEGRIGBI - PIZDUJ NAHUJ NO LATVIJAS, PIDOR!
 • 6
 • 26
debilgrafistam utei
d
Redzi, krievnacistu kropli, te ir Latvija, tātad, krievnacistu kropli ute valsts nodevej vazaņķi okupant cūka, tu te dzīvosi pēc Latvijas noteikumiem vai drīksti vākties mājās uz savu lielkrieviju, no kuras esi aizbēdzis. Saprati, nacist okupant ute valsts nodevēj naida kurinātāj migrant mankurt debiliķi? Par jamničārukorpusu, par kuru tu, debiliķi nacist deģenerāt, murgo, neko neesmu dzirdejis. Kā visiem debilkrievnacistiem debilisms ir pēdējais arguments?
 • 4
 • 25
grafists
g
Я русский нацист и оккупант. Таких как я надо гнать из Латвии.
 • 4
 • 26
nacistam debilgrafistam
n
Nevis kāds cits tev, debilā ute, padara par otrās šķiras cilveku, bet tu pats debilais nacist ute sevi par tādu padari. Piemēram, atsakoties rakstīt latviešu valodā, kuru tu, valsts nodevēj debilais nacist, saproti, vai visu laiku par kaut ko raudulojot. Tādiem debilgrafistiem ir viens ceļš - čemodāns, stacija, Vorkuta!
 • 5
 • 25
debilgrafistam
d
Bet tu debilais nacist okupant debilais kvekšķi nemaz nevari aizliegt, tā ka nederīgs arguments. Ko nu, debilais nacist kropli? Jāvācas promk nodiskusijas, debilā ute nacist?
 • 3
 • 24
grafists.
g
Обана! А ликвидация образования на родном русском языке это что тогда?! Разве это не для того, чтобы воспитать наших детей именно в духе латышских ценностей?! Это не ассимиляция разве? Делать из русских детей манкуртов, янычар? Выползите из раковины своего национализма и вы увидите, что оказывается, вам никто не запрещает говорить на латышском языке. И даже охотно общаются, и даже в Риге! Откройте глаза наконец. Вы бы о своём собственном интеллектуальном уровне бескоились лучше.
 • 25
 • 9
W
W
Tava izpratne par integrācija man ir skaidra, kad visi latvieši pārkrievosies tad krievi būs integrējušies, vai ne tā? nē - Tu kļudies, nevienam nav vajadzīga asimilācija. nevienam nav vajazīgi pārlatviskoti kreivi, bet stāsts ir par kaut ko citu - par piespeidu pārkrievošanu, kas intensīvi notiek, īpaši Rīgā, un kur tādi kā Tu demonstratīvi nerunā latviešu valodā un katru ievirzi par latviešu valodas lietojumu piesauc kā fašismu un nagaba krievu asimilāciju. Tas tādēļ , ka esi slims ar savu šovinismu. Vispār ar tevi pat nav vērts runāt, tavs izpratnes līmenis par šo jautājumu ir pārāk zems...
 • 13
 • 21
Eve Nylonz
E
Tratatatatatatatatatatatatatata Blabalbla Trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Brrrrrdrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Mail me to the new location and I Mail me and mail it on the phone to Nylonz officials said he was the only I am so trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrd Nylonz and the other man in my opinion Mail me to mail my account
Walts
W
Ļoti labs un precīzs raksts. Vienmēr esmu brīnījies (līdz pat sašutumam) par latviešu vēlmi visur un vienmēr pie pirmās, vismazākās iespējas uzbāzties ar savām krievu valodas zināšanām. Latvieši pat nedod iespēju krieviem komunicēt latviešu valodā, bet jau preventīvi pāriet uz krievu valodu, jo pārprastā tolerance liek domāt, ka tā ir "pretīmnākšana". Savukārt, krievi, kā šovinisti, ļoti labi māk šo izmantot un visur uzspiež savu komuniķaciju krievu valodā. Un summāri veidojas "antiintegrācija", jeb latvieši tiek integrēti krievu valodas vidē. jāatzīēm , ka tāds jau ir arī merķis. at Latvijas sabiedriskie mediji pastiprināti nodarbojas ar pārkrievošanu, piemēram, latviešu speciālistam ir jārunā krievu valodā, lai Latvijas Radio 4 klausītāji varētu savā valodā uzzināt jaunumus par konkrēto sfēru. Pilnīgs murgs... Latvieši - lūdzu esiet pašpietiekami, lietojiet savu valodu vienmēr un visur. Arī pārdevējam latvietim nav pienākums runāt ar klientu krievu valodā. Tā nenotiek nekur pasaulē.
pasaulē nav
p
jo visi neatkarīgi no rases un ādas krāsas zina, ka valsts valoda ir valsts valoda. Un nevienam nav nekas ''jāpacieš'' - Doner Kebab ēstuvē var strādāt visi turki, bet saruna ar klientu francūzi vai tūristu var notikt tikai franciski. Pat krieveļncistiem, kuriem netiekot dota iespēja - viņi nekādu iespēju nevēlas. Piemēram, te klātesošais debiloīds nav spējīgs pāriet uz latviešu valodu pat a viņu trīsreiz izlamā un pasūta.
 • 6
 • 1
pasaulē arī ir integrācijas problēm
p
Ne vienmēr pāriešanu uz runāšanu var skaidrot ar toleranci - tā ir dabiska aizsardzība pret svešiem. Darbā var pieciest visu, bet tas nenozīmē ka darba kolēģus ir jāaicina ģimenes lokā svinēt svētkus. Integrēt var tos, kas ir daļa no ģimenes - PSRS laika migranti un viņu pēcteči tādi nav un viņus nav jāmāca latviešu valodā, bet jāizsniedz čemodāni un jānovēl labu ceļavēju uz dzimteni. Var jau uzņemties integrācijas nastu, un Latvijas ierēdņi nav sliktāki par citiem... bet ar to krievvalodīgo masu, kas ir Latvijā tas ir neiespējams uzdevums. Ja jums gribās iet vieglo ceļu, tad mērķim ir jābūt latviskot visu Krieviju, principā izskaužot krievu valodas izskaušanu ne tikai Latvijā. Tas nav neiespējams uzdevums, bet ar tādu runāšanu labāk ir paļauties uz dabas likumiem un sagaidīt, kad krievi izmirs pirmie... ko viņi dara efektīvāk par latviešiem.
 • 10
 • 0
ērce
ē
Skolas, muļķīt, skolas! Citādi nekāda integrācija nav iespējama.
Eve Nylonz
E
Tratatatatatatatatatatatatatata Blabalbla Trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Brrrrrdrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Mail me to the new location and I Mail me and mail it on the phone to Nylonz officials said he was the only I am so trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrd Nylonz and the other man in my opinion Mail me to mail my account
Iesaku
I
apskatīties, kas tad īsti ir mis Sabiedrības integrācijas fonds. izdevumi 9,44 miljonu EUR, 26 jūlijā atalgojumu saņēmušie darbinieki ar izmaksāto kopsummu krietni virs 26 000 EUR. Tad jau nav brīnums, ka var gudri spriedelēt un parazitēt uz pārējo nodokļu maksātāju rēķina! Ak, jā, bez riem vēl ir arī Sabiedrības integrācijas pārvaldes ar ērti iekārtojušamiem birokrātiem!
Edite Gornova Rasmusena
Atgūt zaudēto ir neiespejami. Vajadzēja izglītību visos līmeņos tikai latviešu valodā jau no 1991 gada.LTV, Radio vajag pāraidīt bez latviešu valodas arī oriģinālvalodās angļu, vācu, zviedru uc. ar subtitriem nevis debilizēt tautu. Latvijā ir absurda situācija, ka vienīgā svešvaloda ir krievu valoda kurā latvietis bieži uzrunā otru latvieti jo tā ir , diemžēl, vienīgā svešvaloda kuru viņš labi zina. Padomājiet arī par "saturu", ko šī valoda ienes mūsu patreizējā sarežģītajā situācijā ja tai sadzīvē nav alternatīvas.
labs rītiņs
l
No kuras planētas jūs esat? Pirms klausīties radio, valoda ir jāiemācās, bet ar mācīšanos nav tik bēdīgi kā jūs te spriežat. Latvieši, kas zina vairākas valodas (neskaitot latviešu un krievu) jau sen nav nekāds pārsteigums. Tas pirmkārt. Otrkārt, arī bez LTV un radio ir tāds resurss youtube, kur varat ne tikai vācu vai zviedru valodu (angļu nu jau visi būs puslīdz apguvuši, kurš labāk, kurš sliktāk) bet pat arābu un ivritu klausīties. Ir filmas oriģinālvalodās. Ir starptautiskie diskusiju forumi. Starp citu, krievu valodā ir pieejams dažāds saturs, ne jau visi krievi (es domāju krievus, nevis tādus beztautības deģenerātus kā nacists grafists) un jūs varat izvēlēties, kādu saturu klausīties, bet kādu nē.
 • 3
 • 2
patiesiba
p
Loti pareizi teikts. Sen jau vajadzeja visus bernu darzus tikai latviesu valodaa , tapat skolas. Tad nebutu nekadu problemu. Tad krievi justos vairak kaa latviesi. Bet to istenot nelauj valdiba, kas ir nakusi no PSRS laikiem un 80% sez chekas maisos, kas nozimee vini vienmer kalpos Krievijai.
Bite
B
Un labi vien ir. Vispirms ir jātiek līdz veselīgam nacionālismam un stiprām ģimenēm. Un tad būs vide, kurā integrēt. Šodien tā nav integrācija, tā ir visai bezatbildīgu optimistu bariņa vēlme jau tā biezputrīgo sabiedrību vēl vairāk sakult.
Irsis to Lapsene
I
Muļķības ! Kamēr vietējam krievam viss viņa valodā tiks pasniegts "uz paplātes",viņš pat netaisīsies šeit integrēties. Bet dzīvot krievam šeit ļoti patīk,kā arī zākāt Latviju viņam patīk...
 • 36
 • 11
Lapsene
L
par nacionālismu un ģimenēm viss pareizi, bet par to integrāciju gan greizi - nav neviens jāintegrē, ja cilvēks patiesi vēlas dzīvot kādā valstī viņš pats tur integrēsies...un tas "optimistu bariņš" ir savtīgu interešu vadīts klubiņš - sponsorēts gan no nodokļu maksātāju, gan no ārvalstu organizācijām. Vai kādam izņemot tur kafijojošos ir vajadzīgs kaut kāds sabiedrības integrācijas fonds, tad vēl ir tādas pašas pārvaldes u.t.t.?
 • 17
 • 11
Manuprāt
M
vislabākā integrācija sāktos brīdī, kad tiktu likvidētas visādas liekās valsts aģentūras, padomes, centri, samazināta pašatražojošā birokrātu hidra un tās radītie viens otru izsslēdzošie papīri, apcietināti un notiesāti valsts prihvatizatori un izzadzēji kā arī mums svešās ticības, dzīvesveida un kultūras nelegālo imigrantu oekšā vilcēji

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai mūsdienās bez pieejas internetam ir iespējams pilnvērtīgi iekļauties sabiedrībā?

Kopā nobalsojuši: 648

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas

Politika

Vairāk Politika

Rīgā

Vairāk Rīgā

Novados

Vairāk Novados

Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas