Laika ziņas
Šodien
Apmācies

OIK izmeklēšanas galaziņojums: Uzskaitītas daudz atbildīgās amatpersonas, bet vainīgo nav

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
oma
o
Man patīk. Neviens neesot rīkojies savtīgās interesēs... Bet kāpēc tad? Laikam kungiem 'šķiet, ka smukāk izklausās - rīkojās savas muļķības vai truluma dēļ. Jo, kas ir pats galvenais - par muļķību vai trulumu nevienu tiesā nesūdzēs un neliks zaudējumus atlīdzināt. Izskatās, ka šis apsvērums tagad galvenais. Tātad - laipni lūdzu publicēt šo oficiāli atzinušos muļķu sarakstu!
:)
:
Bet par muļķību un trulumu vēlētāji turpina ievēlēt tās pašas partijas....
 • 4
 • 0
I.Emsis. Diena, 22.09.2000
I
Zaļās partijas līdzpriekšsēdētājs I.Emsis: Valdībā apspriešanai nodoti Enerģētikas likuma grozījumi, mazinot līdzšinējos atvieglojumus mazajām HES, vēja elektrostacijām un citām reģeneratīvajām energoietaisēm un tuvinot to pilnīgu atcelšanu. Es kā šo atvieglojumu autors un izcīnītājs 6. Saeimā vēlētos ieviest skaidrību dažos ar tiem saistītajos aspektos, kas vai nu aiz nezināšanas, vai apzināti tiek noklusēti. Enerģētikas likuma 40. pantā noteikts, ka Latvenergo jāiepērk mazo hidroelektrostaciju, vēja elektrostaciju, saules bateriju un biogāzes energoiekārtu pirmajos astoņos ekspluatācijas gados saražotā enerģija par divkāršu realizācijas tarifu, tādējādi paātrinot šo elektrostaciju kapitālieguldījumu atmaksāšanos, mudinot lauku uzņēmējus ieguldīt līdzekļus šādās mazās, videi draudzīgās elektrostacijās, kuras atmaksājas ilgākā laikā. Kāda ir šā mazās enerģētikas atbalsta jēga? Palīdzība Latvijas laukiem!
Seniors
S
Visgodigakais butu , ja si valdiba , Noliktu savas pinvaras ! BET , negaidiet , kad pametis , Naudinas nesosos - AMATUS ! Ministrijas sez , tie pasi ZAGLI , kuri jau valdija = LATVIJA , ilgus gadus !!!
UU
U
Savējos tak nevar nodot.
>
&
To varēja paveikt tikai politiskie jaunpienācēji, kas ir brīvi no koalīcijas saitēm.
 • 6
 • 2
senču ols
s
galvenie trīs banditi ir nosaukti ( apmēram kā ādamzona komīzijā), vainīgie ir, bet vainas ta nav ,( kamēr tur sēdēs kalnamaijiers) , kalvītis pa priekšu , ko tikai šis nelietis nav valstij nodarījis , metamurga aizdevums , sociālais budžets ( pazuda miljoni Ņujorkas bankā) izrādās pie oika ari savas rociņas pielicis , pareizi , kamēr tiek atbalstīta mellā ekonomika ,kautkur nauda budžetam jāatrod.
labi pastrādāts
l
Malacis komisijas vadītāja, komisija ir labi pastrādājusi - izdarīja to, ko visi titulētie līdz šim nespēja - nosauca sistēmiski vainīgos no pirmsākumiem līdz šim brīdim un pateica kādu ļaunumu tas valstij ir nodarījis, jo valsts tie ir iedzīvotāji. Nākošais solis ir - labuma guvēji.
Taisnība
T
Rakstu izlasīji? Pilnīgs čušššš un tukšmuldība ir tas ziņojums bez vainīgo konstatēšanas.
 • 5
 • 2
tādi esam
t
Vai tad no tādas komisijas, kurai policijas lietvede ielikta par vadītāju, vispār kaut ko varēja sagaidīt? Vai kaut ko var sagaidīt no tādiem KPV tirliņiem, kas pat savas partijas sapulci neprot noorganizēt...
Jānis
J
Nemuldi nu niekus, komisijas ziņojums ir vairāk nekā labs! Komisija nav prokurori, komisija nevar uzrakstīt valsts apsūdzību, tas jādara prokuroriem.
 • 10
 • 6
bet
b
Bet kas tās ir par stulbām atrunām? "izmeklēšanas komisijai ar tās rīcībā esošajiem izmeklēšanas rīkiem nav izdevies pierādīt, ka OIK sistēmu kāda persona vai personu grupa mērķtiecīgi veidojusi savtīgās interesēs" Vai gadījumā komisijai nebija kāda alternatīva attaisnojuma, piemēram: "komisijai nav izdevies pierādīt, ka OIK sistēma ir radīta seksuālās uzmākšanās rezultātā"? Skan vienādi. Otrais attaisnojums vismaz būtu jautrāks.
Jānis
J
Iegūt pierādījumus mērķtiecīgai darbībai ( tīšas darbības), mantkārīgos nolūkos...nepieradīs neviens, bet to, ka nosauktās personas ir pieļāvuši bezdarbību (OIKisti netika kontrolēti, kā rezultātā izzagti miljoni ( pierādīti fakti), kas izsaukušas smagas sekas, kā uz delnas. Ekonomikas ministrijas deva atļaujas, bet neveica neko, lai kontrolētu, kā atļauju saņēmēji darbojas. Bija jākontrolē, nekontrolēja, rezultātā izkrāpti miljonu miljoni. Visa atbildība par šīm afērām gulstas uz nosauktajiem. Amati uzliek baisu atbildību, tas nav tā vienkārši - saņemt tik algu.
 • 10
 • 3
vēsture atkārtojas
v
Vienotības vectētiņš "Jaunais Laiks" nekādi nevarēja atrast vainu Audera darbībā, tagad politiskie mazbērni (JV, A/PAR, …) nespēj atrast OIK vainu.
???
?
Ko par šo ziņojumu saka Latvijas prezidents Levits? Tā ir bijusi valsts griba?
???
?
Prezidents Levits par tautas gribu nekad nav izteicies. Baidos, ka neizteiksies arī šoreiz, vien atkārtos savu jājamzirdziņu - valsts griba ( varas griba - es tā to tulkoju latviski).
 • 15
 • 3
!!!
!
Satversme: "Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai." Līdz ar to, tavu jautājumu var pārfrāzēt šādi: Vai tā ir bijusi Latvijas tautas griba?
 • 14
 • 3
Karline
K
Idiotu banda, vainigie ir visi tie, kuri izdomaja un ieviesa so banditiski lauposo projektu OIK. Ka var but tik idiotiski deputati, ka, veicot izmeklesanu OIK afera neatrod vainigos? Vainigie ir visi tie, kuri ir parakstus likusi, kuri ir lemusi sanaksmes un pienemusi OIK zagsanas shemu. Ja OIK ieviesanas laika ir parakstijies uz dokumentiem Karins, Matiss, Gerhards, Duklavs, Kampars.........vini visi ir vainigie un pret viniem ir jasak kriminalprocess, sakot ar viszemako ieredni lidz prezidentam , kurs ir parakstijis so banditisko laupisanas likumu Par OIK. Visi vini ir jatiesa un jasoda, pieprasot no viniem kompenset nozagtos milijardus no Latvijas tautas. Ka vispar var, pat tikai teoretiski iedomaties, ka viena ES, NATO valstele, kura tik loti platas un lielas ar tirgus ekanomiku but kaut kada obligata iepirkumu elektriba? Ka vispar var ko uzspiest obligati iepirkt?
Karlinei
K
Ir jāskatās plašāk. OIK ir ieviesta ar likumu, likumu ir pieņēmusi Saeima. Kurš balsoja par šādu likumu? Kuras partijas un kuri deputāti?
 • 16
 • 0
Valeurs Actuelles
V
Citāts: "Austrija, Grieķija un Itālija ir spiestas legalizēt geju partnerattiecības; Polija ir spiesta mīkstināt pretabortu likumus; Francija ir spiesta sākt mainīt cilvēka dzimumu dokumentos pēc pieprasījuma; Ungārija ir spiesta svītrot mūža ieslodzījumu no likuma; Austrijai ir pienākums legalizēt bērnu adopciju homoseksuālajiem pāriem; Grieķijā ir atļauta šariāta piemērošana. - Vai šīm lietām nav nekāda sakara savā starpā? Ir gan. Katru reizi tā ir Eiropas cilvēktiesību tiesa, kas diktē savu likumu Eiropas valstīm. Katru reizi kāda NVO, kas saistīta ar Open Society Foundations tīklu, ir iesaistīta lietā. Katru reizi tiesnesis, kas pasludina spriedumu, ir bijušais Open Society Foundations vai tās filiāles līdzstrādnieks. Katru reizi spriedums nes Sorosa zīmolu."
opapā
o
Šonedēļ gandrīz trīs dienas nestrādāja e-veselība. Tūkstošiem cilvēku nevarēja saņemt zāles, noslēgt slimības lapas u.c. aktuālas lietas. Zīmīgi, ka šo greizo pasaku varoņi figurē gan OIK, gan e-veselībā, gan e-skolā. Ko darīt, kad tauta reflektē tikai uz primitīviem kairinājumiem, kā piemēram, krievi nāk vai viņš tāds godīgs? Vai VISAI Vieno†ības bandai nevajadzēja atrasties uz apsūdzēto sola, kā tas ir bijis daudzās rietumvalstīs ar politiķiem shēmotājiem? Vai Latvijā vajag linča tiesu? PS. Par šo "jauko" ziņu mediji sazvērnieciski klusē. La nezustu Viņkeles un piāristu labsajūta mēra feikajā kampaņā?
Nost ar OIK
N
Kāds 1995.gads? Kad ir uzsākta papildus naudas iekasēšana? Kad OIK parādās piesūtītajos rēķinos par elektrību? Šī naudas bezprecedenta izkrāpšana ir noziedzīga no paša sākuma un pārtraucama nekavējoties.
snm
s
"nav izdevies pierādīt, ka OIK sistēmu kāda persona vai personu grupa mērķtiecīgi veidojusi savtīgās interesēs" Šī sistēma ir ĻAUNA pēc būtības neatkarīgi no tā, vai tā ir radīta savtīgās interesēs vai plānprātības dēļ. Tā vienkārši ir jāatceļ, bet tās ieviesēji ir jātiesā. Un galvenais, ka tautai ir jāzina politiķu vārdi, lai tauta vairs nekad par viņiem nebalsotu.
Jānis
J
Nesatraucies nu lieki! Par ziņojumā nosauktajiem vairs nebalsos tā vienkāršā iemesla dēļ, ka jau pēc nedēļas Ģenerālprokuratūra katram uzrādīs valsts apsūdzību par bezdarbību, kas izsaukusi smagas sekas.Lietas vienkāršas, tiks iztiesātas mēneša laikā. Pēc mēnešiem diviem trim, nu maksimus pieciem, kad noskanējuši būs arī AT spriedumi, par ziņojumā minētajiem mēs dzirdēsim tik to, ka, viņi labprātīgi devušies uz cietumu izciest sodus.
 • 8
 • 4

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Lēnām ceļā uz Covid-19 sarukumu?(10)

Situācija ar Covid-19 izplatību Latvijā ir stabilizējusies, tomēr inficēto skaita samazinājums vēl nav vērojams. Iedzīvotājiem arī jārēķinās, ka Covid-19 krīzes dēļ noteiktā ārkārtējā situācija ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas