Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Cilvēki ar izteikti populistisku domāšanu biežāk tic arī sazvērestībām par, piemēram, "ļauno globālo eliti" un vakcīnu kaitīgumu

Pētījums: Populistiski uzskati un sazvērestības teorijas iet roku rokā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
izlasot rakstu
i
jauks pastātsts par to kā populisti parunājas un vēl definē populismu, kuru nez kāpēc neattiecina uz sevi...
NEBALSOTĀJS
N
Šodien 'ļaudis' ir tik pat mazlietots vārds kā Ludis, kādreiz Anneles (Brigaderes grāmatā) draugs. Kādreiz šie vārdi bija cieņā, jo atzīmēja latviešu tautu. Ļaudis ir populisti. Pilsoņi ir pilsētu iedzīvotāji vai valdības vi elītes vergi.
Priecīgs Paskaidrojums
P
polis=pilsēta; populists=neapmierināts pilsētnieks; ļaudis=Leute=lyudi=luddites, etc.
  • 0
  • 0
Cepums Alisei
C
Malacis, ka esi ielikusi, kā raksta foto, vienu no pasaules lielākajiem popūlistiem. Trāpīts naglai uz galvas !
wtf?!
w
Kas tas par murgu, ko izlasīju? Gandrīz visi Tuvajos Austrumos tic ka 9/11 ir sazvērestība un šie dati šajā aptaujā neparādās nemaz.. The countries surveyed (and sample sizes) were: France (1,021); Germany (1,497); Italy (1,005); Spain (1,014); Sweden (1,011); Denmark (1,010); Poland (1,019); Britain (1,949); Australia (1,006); US (2,012); Canada (1,006); Japan (1,143); Brazil (1,006); Mexico (1,009); Turkey (506); Egypt (1,537)*; Saudi Arabia (828)*; India (1,035)*; China (1,021)*; Indonesia (1,001)*; Thailand (1,043)*; Nigeria (644)*; and South Africa (1,002). China, Saudi Arabia and Egypt were not included in the populism analysis because YouGov conducts only certain kinds of research in those countries. Nigeria was excluded over concerns about populism-related data in that country. The populist cohort comprised 22% of respondents across the 19 countries that were analysed. Kas tie par atkritumiem, ko diena atgremo?!
wtf?!
w
Reāli no tā saraksta par populismu ir izteikušies tikai attīstītāko valstu iedzīvotāji no valstīm no kurām nemūk, bet uz kurām dodas migranti. Visas pārējās valstis ir izņemtas no saraksta - tās kas atzīmētas ar zvaigznīti, lai nebojātu statistiku par to cik rietumi ir ļauni. Domājiet kritiski - arī šādu populismu gadījumā!
  • 3
  • 1
Ko tas nozīmē ?
K
"populistiski uzskati" ? Šo apzīmējumu lieto polītkorektā elite.
reptilis
r
Ir tāds jēdziens- sazvērestība ar atvērtu kodu....piemērs - ja tu paziņo - es cīnīšos pret globālo sasilšnu,tad tu paziņo - redziet ,es esmu tāds pats,kā jūs -savējais ...un ar mani var ""kārtot lietas"":)))...
Vārds
V
DIENA MELO!!!
Vārds
V
Zombijisms iet rokā ar meliem un rusofobiju
cits Vārds
c
Rusofobija = bailes no krievu nacisma. Visām krievu kaimiņtautām ir iemesli bīties no tā.
  • 3
  • 1
Pravietisnejaukais
P
Sātana darbības pamatprincips - sagraut. Pats svarīgākais - sagraut pārliecību, ka Patiesība neeksistē vispār. Bet mēs taču neticam Sātana eksistencei, vai ne, jo viņu pieveica jau Sprīdītis!
Pravietisnejaukais
P
Atvainojos, ieklikšķināju nepareizi. "Sagraut pārliecību , ka Patiesība eksistē vispār."
  • 4
  • 2
ļuļa
ļ
savukārt sistēmas un elites liberasti klaji melo. nu kaut vai jautājumā par to, ka cilvēka dzimums neesot iedzimts bioloģisks fakts, bet sabiedrības izveidots konstrukts. tāpēc kārlītis it viegli var kļūt par karlīni un otrādi, savukārt jānis pie labas gribas var kļūt par pīļtēviņu. nu, par meliem par migrantiem jau te citi ir uzrakstījuši, bet kas attiecas uz co2 un globālo sasilšanu, tad elite atkal melo, jo sasilšana ir, bet tas ir ciklisks process. viduslaikos bija vēl par pāris grādiem siltāks kā tagad, savukārt pirms kādiem 3 miljoniem gadu co2 gaisā bija daudz vairāk kā šobrīd. nez tad arī cilvēks pie tā bija vainīgs?
Pareizaisvirsraksts
P
Politiķi imigrācijā redz glābiņu no de-populācijas. Politiķi to zina, bet viņi nezina, kā tikt ievēlēti, ja sāks tautai runāt patiesību par šo.
Irlielāmērāticams
I
ka, skanot skaļiem smiekliem par sazvērestības teorijām, šur un tur notiek klusas un labi organizētas sazvērestības. Bet ļaudis tikai smej, jo nekādu sazvērestību taču neesot un tie, kas par sazvērestībām brīdinot, tie esot po-pūlisti.
Vecsčekists
V
Vai mēs patiešām esam pret populismu? Vai tik pat labi kāds nevar apgalvot, ka trešā Atmoda arī bija viens vienīgs populisms? Vai cīņa pret Rīgas metro nebija populisms? Man šķiet, ka populisms ir politisks instruments, nekas vairāk. Mums tikai nepatīk, ka citi arī to lieto.
vienotības un saskaņas ziņas
v
6.maijā. Beļģijā kādas imigrantiem draudzīgas televīzijas reportieru komandai stacijā ir uzbrukuši imigranti.
vienotības un saskaņas ziņas
v
6.maijā. Vācijā gatavojas svītrot no naturalizācijas likuma aizliegumu naturalizēt poligāmās ģimenes. Daudzsievīgie imigranti varēs naturalizēt visas savas sievas. Un kāds vēl šaubījās, ka liberāļi legalizēs arī daudzsievību.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas