Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Pirms jaunā mācību gada jāmeklē cita skola

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Margarēta
M
Saulkrastu vidusskola. Centralizētais eksāmens matemātikā 2018. Vidējais 28,5 - graujoši zems rādītājs. Neviens no 15 jauniešiem, kas kārtoja eksāmenu, nav dabūjis 60 un vairāk procentus.
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Esmu ievērojis, ka no slēgtajām skolām var izveidot feinus pansionātus pēdējiem palikušajiem aborigēniem.
Jupis
J
Paradokss, ka tādā apdzīvotā vietā kā Saulkrasti nevar atvērt vidusskolas klasi, ko var izdarīt mazapdzīvotajā un nelielajā Baltinavas novadā. Domes priekšsēdis no NA, varbūt viņam jānodarbojas ar maksātnespējas jautājumiem.
Lembe Piebaldzēns
L
Nabazdzīgās Latvijas pārapdebilizētajai tautai beidzot vairs nekur nekas nav jāmeklē. Laime sen jau atrasta sengaidītajā un saulainajā GaišaKomuņizmaNr.2. žopā, kura tuvojas visā krāšņumā. Vēl tik reizi jānobalso par komūnistiem, naclopiem, svoločiem vai ķēmiem un viss būs zajebis komplektā ar latvju tautas iznīksanu.
Margarēta
M
Problēma jau atkal vecā - skolotāju darba kvalitāte. Saulkrastos un apkārtnē vidusskolas vecumu sasniegušu jauniešu nedrīkst, bet viņi braukās uz Rīgu, lai iegūtu daudzmaz kvalitatīvu izglītību. Nomainiet šīm kvalitātes ziņā atpaliekošajām skolām direktorus, izrevidējiet skolotāju rindas,m pieprasiet darba kvalitāti un būs skolēni tik tomēr apdzīvotās vietās kā saulkrasti.
TrollisJT
T
Margarēta, kurš tas būs? Jau tagad Izglītības ministrijas kontaktu sarakstu lasot, vajag kādas desmit minūtes... tad vajadzēs pus-stundu. Es padomāju ... var būt... to izglītībai paredzēto naudiņu atstāt cilvēkiem un ieviest reālu maksas izglītību?
  • 9
  • 1
Ego
E
Kāda var būt loģistika uz Krimuldu? Starp Saulkrastu centru un Zvejniekciemu autobusi kursē katru stundu. Vēl dziļos padomjlaikos Saulkrastu elites bērni mācījās Zvejniekciema skolā, daži pārgāja turp pēc pamatskolas,lai startētu, piemēram, uz mediķiem. Man bija divi klasesbiedri, kuri dzīvoja pretī Saulkrastu skolai, bet brauca uz Zvejniekciemu jau no 1.klases.
Margarēta
M
Tai skolai ir slikta reputācija jau savus 20 vai vairāk gadus. Līdz šim bija priecīga savākt tos jauniešus un pedagogus, ko citur neņēma vai citur izmeta. Nu, ja uz to turējās.... Vajadzēja padomāt tālredzīgāk
  • 7
  • 5
latvietis
l
ŠĀDU DOMI >PENSIJĀ !
Margarēta
M
Pensijā būtu jāsūta 1949. gadā dzimusī skolas durektore. Skolas ir sarežģīti kolektīvi, kuru vadīšanu nevajadzētu nonivelēt līdz pensionāru hobija līmenim.
  • 3
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas