Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Prāta ieroči pret maigo varu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pirktspēja
P
Par mīkstajiem (maigajiem) sauc pedikus.
TimotijsMakveins
T
Ļaudis, kuri biedē citus un arī sevi ar ārējām briesmām... nesaprot ka slimnieks nemirst no tam, ka apkārt ir daudz miroņu. Slimnieks mirst no tam, ka viņā pašā ir ar dzīvību nesavienojami defekti. Politikā tas izpaužas kā secinājums, ka pār tautu valda muļķi. Ja cilvēks nonāk pie tāda secinājuma, tad jūs viņam varat stāstīt jeb ko, cilvēks vienalga gribēs bēgt. Un, tas priekš cilvēka ir ļoti bīstams stāvoklis.
Kāda vēl franču valoda?
K
Nekādas kaimiņvalstis neko nenosaka kas notiks Baltkrievijā - vienīgie kas tur var iejaukties ir krievi vai amerikāņi. ES valstis pierādīja jau 2 reizes, ka tās tur kur ņemās Krievija nejauksies - tam piemērs ir Gruzija un Ukraina. Vienīgie ieroči Latvijai ir NATO un ASV karavīriem, kas pārvietoti no Vācijas - pārējais ir tikai atkarīgs no pašu slaucējām un karšu zīmētājiem kāda ir administratīvā reforma un visas pārējās pakartotās izglītības un veselības reformas.
Pareizaisjautājums
P
Cik ASV karavīrus vajag Latvijā, lai mēs justos pilnīgi droši?
 • 7
 • 2
Bomars
B
Latvijas politikju, sabiedriibas un to piesaitiito zhurnaalistu apseestiiba ar Krievijas mediju gaaniishanu ir saistaama ar 1) uzmaniibas noveersahnu no 1.1. Latvijas nabadziibas. 1.2. korupcijas un 1.3. valsts izzagshanu. Jo pie vainas jaabuut Krievijai, nevis 13.Saeimai.
Pipars
P
Lasu tekstu un saprotu Ansis runā par naudu, par karu, par sevis cildināšanu, par savā prāta utīm utt... Bet man kāpēc ta prātā nāk dziesmas vārdi.. Cilvēks mēbele,... cilvēks mēbele...
pers. viedoklis
p
Latvijas mediji diemžēl latviešu tautai nodara daudz lielāku ļaunumu par Krievijas medijiem
Pareizāatbilde
P
Ja latviskais satur melus, tad ir ticams, ka tos uztvers kā patiesību, jo "savējie" taču! Turpretim krievs ir tiktāl stigmatizēts, ka viņa sacīto noraida neuzklausījuši. Tā sanāk, ka tautiskajiem mēdijiem iespējas daudz plašākas.
 • 9
 • 3
vied. persona
v
Nez kādā veidā tad latviskais būtu kaitīgs latvietim ? Ja nu vienīgi te ļaujot urlām izpausties komentos ...
 • 3
 • 5
navula j
Start making cash online work easily from home.i have received a paycheck of $24K in this month by working online from home.i am a student and i just doing this job in my spare time and i work daily 2 to 3 hours a day.everybody can join this job and make extra income in part time by follow this link……GOOD LUCK.. Copy Here.........>> https://www.2netpay.com
Atis Priedītis
A
Cīņa pret krievu propogandu patiesībā ir veids kā noslēpt un nerunāt par mūsu problēmām. Tagad jau ir kļuvis skaidrs, ka visās Latvijas nelaimēs ir vainīga Krievija un Soross. Un mūsu pašu bālēliņi ir kristālskaidri, nekur nav vainojami, nav sazagušies, nav korumpēti un to vien dara kā domā par tautas labklājības izaugsmi. Un pats jocīgākais - viņi tiešām tam tic!
Tehniskais
T
Esmu vienreiz smagi CĪNĪJIES ar aizsalušu automašīnas degvielas tvertnes korķi, kurā bija sakrājies ūdens. Lai ūdens turpmāk neiekļūtu, jau laikus iepildīju korķa atslēgas mehānismā piemēroti smēri. Ja smēre ir priekšā, ūdens NETIEK IEKŠĀ! To, ka ziema būs, to taču mēs ZINĀM ! Kāds šim sakars ar krievu propagandu? Miniet rīs reizes!
Kārtējā Vecā Plate
K
Latvijas ekonomiskai nabadzībai un atpalicībai nav nekāda sakara ar Krieviju! Ir pagājuši 30 gadi, un vainot Krieviju tas ir kā, kā jauns nestrādājošs laulāts pāris, kas pārtiek no vecāku pensijas, vai slinks skolnieks, kas vaino savās nedienās un sliktās atzīmēs visas pīles Vermanītī. Common Bogustov, GET a LIFE!
Jens Z
J
Informatīvais kaŗš pēcpadomju LV šķiet notiek bez pašas informācijas. Publiskās informācijas atlase un pasniegšana latviešu valodā parasti ir nebaudāma, raugoties no vairākiem viedokļiem uzreiz: tur ir angļu vārdi vai bezjēdzīgi pārcēlumi no angļu valodas, tur ir krievu vai ebreju valodas ietekmēta izruna ( piem., tēfs nevis tēus, naf, nevis nau), tur ir krieviska teikuma uzbūve, no konteksta izrauti saukļi, atsauču un salīdzinājumu trūkums, nepamatoti personīgās patikas vai nepatikas piekabinājumi uz katra soļa, utt., utjpr. Bet šie centīgie preses darbinieki izskatās varen apmierināti paši ar savu kultūiras un izglītības līmeni, jo bez lielas izpratnes ķēmodamies pakaļ viduvējas kvalitātes ārvalstu paraugiem, viņi visi šķiet sevi uzskata par izciliem globālās elites piederīgajiem...
Piebilde
P
Domāju, ka vajadzētu atjaunot Amerikas balss, Brīvās Eiropas un Zviedrijas radio (vai tv) raidījumus latviešu valodā, vismaz internetā, jo spriežot pēc redzētā un dzirdētā, citādi nav iespējams pacelt latvju žurnālistikas līmeni.
 • 9
 • 0
ē-ē-ē-Latvija
ē
Lielāko daļu no Tevis uzskaitītā es viņiem piedotu, ja vien nebūtu jāklausās tā ē-ē-ē-ē vilkšana (gārgšana) aiz katra trešā vārda! Skaidri redzams, ka cilvēks ieslēdz runas mehānismu, bet smadzenes vēl kavējas! Varbūt tie ir labi rakstoši žurnālisti, bet, kāda velna pēc tos jālaiž pie mikrofoniem?
 • 10
 • 1
Tereza Mendoza
T
Pilnīgi pareizi - āksti!
 • 6
 • 2
Irlielāmērāticams
I
ka rusofobiskās histērijas uzkurināšana sabiedrībai nodara daudz lielāku garīgu kaitējumu, nekā pastulbā Solovjova šovu propaganda, kuru taču neviens normāls cilvēks neskatās. Jūs skatāties? Dzelteno presi arī lasāt? Nu, tad - tikai uz priekšu!
bet
b
"kā cīnīties ar Krievijas propagandu Latvijā?" - Atbildēt uz šo jautājumu būs vieglāk, ja uzdot šo jautājumu šādā formulējumā: "Kā cīnīties ar Krievijas un Sorosa propagandu Latvijā?" Ja cīņa notiek tikai ar vienu propagandu, otrai ļaujot brīvi saindēt tautas dzīvi, tad arī cīņa ar pirmo kļūst neefektīga. Jo cīnīties ar vienu propagandu kļūst grūti, kad no mugurpuses visu laiku uzbrūk cita, ne mazāk kaitīga, propaganda.
Jēkabs
J
Ja tas parazītu bars LTV1 , ltv2 vai kaut ka tā un britu mērgļi MTGA un jeņķi kas visu to kontrolē prokterā, radītu kaut ko saturīgu un radītu patiešām labas lietas, kas saistās ar krietnu darbību, tad neviens neskatītos kaut kādus Krievijas kanālus. Vienkārši Maskavas žurnālistika ir 10 labāka par ES impotentajiem neprofesionāļiam un filmas Krievijai ir 20 reizes labākas. Vajag strādāt un ražot produktus nevis diskutēt par to kāpēc skatās labāku TV !
Pareizaisjautājums
P
Vai lūrēdami uz pretinieku Austrumos... esam droši ka no Rietumiem nedraud nekādas briesmas nācijas pastāvēšanai?
Pareizāatbilde
P
Pretinieks nav Austrumos vai Rietumos ... > 500 000 civilokupantu ir šeit !
 • 6
 • 12

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas