Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Raidījums: Pašlaik likumos Saeima dažādām nozarēm apsolījusi par 700 miljoniem vairāk nekā piešķirts budžetā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Tie nav sīkumi>hm
T
Jākliedz ir uz tiem,kas ļauj slimnīcu ķirurgiem strādāt normālu(?)pagarinātu darba laiku;neatliekamās palīdzības ārstiem vienlaikus pildīt arī brigādes šofera pienākumus;sabiedriskā transporta šoferiem,atrodoties pie stūres braucošā trnsportlīdzeklī,mainīt pasžieriem sīknaudu;Saeimas dseputātiem strādāt 25 stundas no vietas;blēžiem likumīgi iekasēt paaugstinātu maksu par katru telefona zvana minūti,pat zvanot,piemēram, uz Stradiņa slimnīcu,VDEĀK,Invaliditātes komisiju,Rīgas namu pārvaldniekam,novadu padomēm,kas visas ir valsts iestādes,nevis laimētavas vai seksa klubi!
Nauda kā pa reni
N
Šim aiznākamgada miljardam pieskaitīsim vēl sociāla budžeta miljardu un naudu par izdevīgi pārdotajām Ķemeru un Baldones sanatorijām,Liepājas Metalurgu un banku"Citadele"!
hm
h
Diletantiska deputātu attieksme pret Saeimas darbu - trūkst sistēmiska redzējuma. Vispirms visi kliedz un, "pildot vēlētājiem dotos solījumus", nevainīgi iebalso, ka likumos jāfiksē finansiālas saistības. Aizmirstot atzīmēt, kā jārīkojas ja naudas nebūs. Pēc tam, grāmatveži rāda, ka naudas nav, un tauta atkal auro, ka tā nevar būt, kas vainīgs, sodīt...
Apzināti tiek jaukti fakti!
A
Piemēram, likumā "Par autoceļiem" ir skaidri pateikts: 80 procenti no akcīzes nodokļa par naftas produktiem, ja gadskārtējā valsts budžeta likumā nav noteikts citādi. Savukārt Veselības aprūpes finansēšanas likumā šādas atrunas nav. Tur ir noteikts: Ministru kabinets, sagatavojot likumprojektu par valsts budžetu 2019. gadam un likumprojektu par vidēja termiņa budžeta ietvaru 2019., 2020. un 2021. gadam, paredz valsts finansējumu veselības aprūpes darbinieku darba samaksas paaugstināšanai vidēji gadā 20 procentu apmērā."
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Ko jūs satraucaties? Piemetīs degvielas akcīzes nodoklim klāt kādus 49,5 PROCENT-PUNKTUS... un problēma būs atrisināta!
saeimai
s
Par to, ka jūsu veidotie skaitļi neatbilst iespējām (kā arī citiem pārkāpumiem), tauta jūs jau gatavo patriekšanai! Balsis jau tiek vāktas lielā ātrumā. Jūsu darbs ir absurds savā būtībā! Prom!
hm
h
Prom? Uz kurieni? Iebalsosim citus smukus latviešus, lai tie atkal pāris gadus meklē "gudrus" padomniekus un apgūst deputātam nepieciešamās zināšanas un iemaņas? Pēc tam tos, atkal sūtīsim prom?
  • 2
  • 0
Pofigam
P
Vai Atēnās un Kiprā,kur arī ir liela krievu kopiena,grieķiski boksterēt ir vieglāk?
Trūkst pat vārdu!
T
Vai tiešām turpināsim?
Esmu šokēts!
E
Tie taču ir pašu partiju izvirzītie,vislabākie pārstāvji! Paši zinošākie un pieredzējušākie! Jājautā,par ko tad tagad šīs partijas saņems vairākkārt lielāku finansējumu?!
tas pofig
t
toties ierieba vietējiem krieviem, tie tagad bioloģiju, ķīmiju un fiziku 8. klasē boksterēs latviski.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas