Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Saeimas komisijā rosina kompensēt pensiju piegādi pilnā apmērā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
>:-)
&
"Bagātajiem", kuriem nevajag skaidru naudu pienest klāt, par pa velti iedoto kodu kalkulatoru jāmaksā + 0,80 € mēnesī ?! Kompensēs arī ?
Saprāts
S
Pasts ir Valsts Akciju Sabiedrība, saprotams,ka šajā gadījumã ir jāpapuldina Pasta ienākumi.Stulbums ir valstij atbalstīt pasta maksas palielināšanu un pēc tam meklēt naudu esošajā budžetã,lai kaut ko kompensētu.Varbūt var likt mierā tos vecos cilvēkus,nav jau daudziem tās milzīgās pensijas,ja nu saimā strādãjošiem,kuri to saņem kontos.Lai attiecīgā ministrija,kuras paspārnē ir pasts,meklē naudu un piešķir pastam tos 1,5milj.
Seska Smaka
S
Paskat,cik jauki Vecā Krampiene izskatās!
Valsts apzog 2012.gada pensionārus
V
Labklājības ministija pensionāriem, kas aizgāja pensijā sākot ar 2012.gadu, ik mēnesi katram nozog vidēji 30 euro, kas viņiem pienākas par stāžu līdz 1996.gadam. Kādēļ Barča un pārējie politiķi nebļauj par šo zādzību?
Enģeļa viesis
E
Tikai rosina? :))) tāds labo onku žests .. valstī kurā ubags ubagam acī knābj...un pēdējo gatavs atņemt :))), bet sociāli izliekas par labdariem! Viki jēru adās!
Pareizaissecinājums
P
"cilvēkiem ar pirmās un otrās grupas invaliditāti un senioriem, kuri vecāki par 80 gadiem"... skaidru naudu vispār nevar dot rokā, jo viņi to labticīgā priekā atdod visādiem viltus santehniķiem, čigānu zīlniecēm un citiem neliešiem.
Enģeļa viesis
E
šādi alkatīgi ir katrs kaimiņš un nevajag apvainot čigānus ...plāns apzagt vecos ir katram otrajam inteliģentam Latvijā . Faktus ? Manā dzīve tādu ir daudz! Parazītu pilna Latvija
 • 9
 • 3
Margarēta
M
Principā es esmu arī pret to, ka piešķirts valsts finansējums, lai PAsts lēti piegādātu presi. Kāpēc? Tas ir komerciāls pakalpojums. Tad jau tiem, kas presi abonē elektroniski, arī vajag kaut ko no tās naudas atdot. Ja jau vieniem pensionāriem no valsts budžeta segs pensijas nešanu mājās, ok. Bet tad lai pārējiem sedz tos pašus kodu kalkulatorus vai kartes lietošanas un konta apkalpošanas maksu. Sanāk, ka cieš advancētais pensis, kas ziņas lasa internetā un varbūt samaksā, lai var redzēt Dienā visu ziņu vai izlasīt delfos maksas rakstus, kamēr tam, kas lasa Privāto dzīvo papīraformātā un nes to uz mājām, par pienešanu uz mājām maksā valsts. tas pats ar pensiju. Tam, kam ir konts, ir savi ar bankas kontu saistīti izdevumi. Kam nav, tam pensiju pienes klāt un valsts vēl par to piemaksā. Tas nav ne loģiski, ne pareizi, un patiesībā, ja labi grib, tur var uzraisīt kādu diskriminācijas keisu tiesā.
Kk
K
Pilnīgi piekrītu. Tad jākompensē pārējiem bankas izdevumi.
 • 3
 • 0
senču ols
s
valsts mīļā neko nemaksā.maksājam mēs , jo valsts saņem mūsu nodokļos nomaksāto naudiņu , valsts neko nepelna , es esmu pret to ka man jāmaksā kaut kāda pisnesa turētājam par pakalpojumu , kuru nesaņemu. Ja reiz pastam tas ir bizness ,tad ari lai ar to rēķinās , ka būs kritums peļņā , ja ne , nu tad nafig to pastu Katram penziķim rēķins bankā un basta, es jau penzijā 5 gadus un man rēķins bankā , labāk nevar būt. Ja tu esi dziļi mežā , tad ko man par pienesto batonu ar jāmaksā??? Vecā ( vārds kā šo komunisti nosauca urbis ir necenzēts , tādēļ nelietošu) iedomājas uz valsts rēķina spodrināt partijas pakaļpusi??? da pašla nakuy
 • 11
 • 4
Ha ha
H
Protams, ka tā būs daļas pensionāru diskriminācija, un ne jau to, kas par velti saņems pensiju mājās, bet gan to, kas savu pensiju saņem bankā, jo viņiem jāmaksā ikmēneša maksa par karti, viņam jāpērk kodu kalkulators, viņam, lai izņemtu naudu no bankomāta, līdz tam bankomātam vēl ir jātiek, un tas arī ir saistīts ar izdevumiem (izņemot pilsētās, kur bankomāti uz katra stūra), un ja vel tev nav pareizais bankomāts sasniedzamā attālumā, tad vēl par katru naudas izņemšanu vismaz 3 eiro norauj. Reāli jau šodien bankās pensijas saņemošie maksā mēnesī daudz vairāk nekā mājās saņemošie maksās vēl pēc vairāk kā gada... Un kas kompensēs šiem pensionāriem viņu izdevumus??? Un par preses piegādi arī piekrītu - tas ir bizness, ko nav jāstutē ar budžeta naudu. Ja pat ar visām reklāmām, kas aizņem lielu izdevuma daļu, vēl nevari piedāvāt izdevumu par saprātīgu cenu, tad nav ar tādu biznesu jānodarbojas...
 • 18
 • 1
varna
v
Kad pati bija valdībā, kaut kā nerāvās neko nevienam kompensēt......
:):)
:
Kad tad viņa bija valdībā, varat precizēt?
 • 2
 • 4
,g
,
Vecā čība tagad izliekas par galveno pensionāru aizstāvi. Droši vien gara acīm jau redz sevi ar pensionāru balsīm ievēlētu 14. Saeimā.
 • 14
 • 3
.
.
Nekas nav jākompensē! Pastam vienkārši ir jāierobežo sava bezizmēra rijība un kosmiskā peļņa, kas pēc būtības ir vēl viens netiešais nodoklis.
Ha ha
H
Pilnībā piekrītu Margarētai. Galu galā - pirmās grupas invalīdiem ir aprūpētāji, otrās grupas invalīdi elementāras lietas var izdarīt paši - kur problēma??? Kāpēc vairāk kā 4 miljonus no nodokļu maksātāju naudas jātērē tam, kam nebūtu jātērē. Cilvēki vienkārši ir pieraduši, ka viss tiek pienests klāt, pašiem ne par ko nav jādomā. Ja tas vecais cilvēks nevar aizkļūt līdz pastam, tad viņš nevar aizkļūt arī līdz veikalam, bet kāds taču viņu apgādā, tad šādi arī jārisina šie jautājumi. Kāpēc jātērē miljonus no pensiju uzkrājuma, lai daži saņemtu īpašas privilēģijas?Manuprāt mums jau tā netrūkst to, kuru privilēģijas jāapmaksā pārējai sabiedrībai.
Margarēta
M
Turklāt absolūtais vairākums, kam nes Pasts pensiju mājās, dzīvo Rīgā. Rīgā!!! Kur uz katra stūra bankomāts un visos veikalos var maksāt ar kartēm. Es saprastu, ja tie būtu večuki dziļos laukos, 10 km no pagasteļa centra un 50 km no tuvākā bankomāta. Nē! Tie ir Rīgas peņčas! Tos 4 miljonus jēgpilnāk ir atvēlēt pensiju palielināšanai, pat ja tas palielinājums katram pensim būtu tikai daži centi, veinalga tas būtu jēgpilnāk nekā iedot Pastam, lai tas var izdabāt kaprīziem senioriem, kam vajag, lai pastnieks reizi mēnesī nāk.
 • 15
 • 5
lilija
l
Vēl jautājums, kādēļ pastam tik ļoti un vai vispār jāsadārdzina maksājums par pensijas piegādi?Vai Pasts nevar atrast citas alternatīvas savu ienākumu palielināšanai?
Smējiens
S
Noies tas Latvijas pasts uz grunti kā Dānijas pasts,cēla,cēla cenas,kamēr beigās cušš,slēgas ļoooti dausza pasta nodaļas- izmirušas. Un tad nu vaid,ka cilvēki nesūta vēstules,ka negrib to vai šito,paši vainīgi.Ņemiet mācību dāņiem LV pasts,ja to nedarīsiet,beigas arī jums
 • 3
 • 1
:(
:
Diemžēl- nevar!
 • 2
 • 2
Margarēta
M
Es nezinu, vai nodokļu maksātājiem būtu vēl jāmaksā arī par to, ka ir cilvēki, kas nespēj/nevēlas atvērt bankā kontu. Galu galā arī tie ļoti vecie cilvēki un invalīdi, kas tiešām nevar nekur aiziet, taču neēd banknotes un monētas, viņiem ir kādi aprūpētāji, kas viņiem atnes produktus un zāles, nomaksā rēķinus, tātad viņi varētu menedžēt arī bankas kontus, jo tādam, kurš nevar līdz bankomātam aiziet, tāpat ir vajadzīgs kāds ar ģenerālpilnvaru, kas rīkojas viņa vārdā. Likt maksāt sabiedrībai, kurā jau tā ir lieli nodokļi, vēl arī par to, ka dažiem gribas, lai viņiem reizi mēnesī atnes naļiku uz mājām, ir drusku tā kā skarbi. Tiem, kas tagad iet pensijā, bankā vajadzētu būt kontiem un arī kādām nebūt digitālajām prasmēm, galu galā, kad Latvijā parādījās datori un internets, tiem, kam tagad 65, bija 45. Vajadzēja apgūt to!
Margarēta
M
Es vēlreiz uzsveru, ja cilvēks pats vairs nespēj aiziet pēc naudas uz banku/bankomātu, tad viņš nevar aiziet arī uz veikalu un aptieku, līdz ar to viņam ir kāds aprūpētājs, kas tāpat rīkojas ar viņa naudu. Vai arī viņam ir jādzīvo aprūpes iestādē. Tas ir jārisina savādāk. Un jārisina katram cilvēkam pašam atkarībā no saviem apstākļiem (ar pilnvarojumiem, ar pārcelšanos uz aprūpes iestādi utt.). Tas nav jārisina Saeimai. Vecu un slimu psiholoģiskās īpatnības nedrīkst būt par iemeslu valsts budžeta plakarēšanai.
 • 14
 • 4
Sirmgalve
S
Margarēta, Jums absolūti nav izpratne par vecu un slimu cilvēku psiholoģiju. Viņiem nav dotas tādas smadzeņu bagāžas un iespējas kā Jums, lai apgūtu digitālās prasmes. Un, vai tādēļ, ka viņiem nav dotas tādas spējas viņus vajag izmantot, pieprasot dubultīgu maksu?----- Un vēl. Ja būtu tie bankas konti, kuru viņiem nav un pilnvarot kādus rīkoties ar viņu naudām, tad kādā stresā vēl viņus iedzīt uz atlikušo dzīvi!----Turklāt par tiem gadiem, ko Jūs minējāt..."tiem, kam tagad 65, bija 45. " Bet virs 65 ir vēl pat līdz 100 gadi un vēl vairāk.
 • 17
 • 16

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas