Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Sakaru operatoriem būs pienākums nodrošināt datus par Covid-19 inficēto vai to kontaktpersonu atrašanās vietu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Edvins Eglitis
pat skolens zinatu atstat telefonu majas ja aiziet uz veikalu. Shales vai respiratorijas maskas ir idijali lai izvairitos no "facial recognition" monitoresanas programam.
Voiloki to tik
V
Atvaino bet tavā teiktajā ir pretrunas jau pirmajā teikumā,pirmajā teikumā tu saki ka netramdīs nevienu bez iemesla bet ja tevi pašu veselu būdamu tagad apgrūtinās tad tu jau esi bez iemesla iztramdīts un ja vēl tevi kāds aplipina tad tavas tiesības būs būt KONTROLĒTAM.Es taču teicu ka nesavaldot laicīgi valdošie vēlāk pārņem visu pilsoņu kontrolēšanu
Ruskis
R
Stučīt,glūnēt,izspiegot,sodīt,lamāt ,rāt aprunāt,mocīt jā ,bet saslimušos uz sanatoriju aizvest to gan ne.Pie tam nav garantija ka telefons netiks spiegots arī pēc kovida un netiks vākti dati un statistika apkopojot rezultātus.
lops
l
Tas jau nav nekas jauns un tiek darīts.
 • 0
 • 0
Jaunliepāja
J
Kungi!Tas viss ir pupu mizas! Ir tūkstots un viens variants kā to apiet! Tas ir domāts likumpaklausīgiem. Juridiski arī nav seguma! Normāli to var realizēt tikai disciplinēti- policejiskā valstī. Piemēram Ķīna.
Austris
A
Neatceros, ka es būtu balsojis par policejiskas valsts atbalstītājiem. Neko tādu neatceros nevienas partijas programmā. Kāpēc viņi iedomājas, ka viņiem ir tādas tiesības?
Voiloki
V
Tiešām ja nav prāta ta nav,vai nebija vieglāk izmitināt slimos nevis tramdīt visu valsti vēlāk?2 nedēļas padzīvot viesnīcā uz valsts maizes neatteiktos neviens ja tas būtu piedāvāts,te redzams ka to nepiedāvāja valsts tikai nostrostēja ar pienākumiem un pameta lai paēd un dzīvo kā prot,stulbeņi pēdējie vēl var saglābt bet vēlāk gan būs pa vēlu
tik
t
Neviens nevienu netramdīs, īpaši bez iemesla, bet trakos bez smadzenēm lai kontrolē kaut ik pa 5 minūtēm. Pareizi, sen bija laiks, savādāk tiesības ir tikai likumpārkāpējiem. Inficētam ir cilvēktiesības vazāties, bet man nav tiesības netikt aplipinātam ar vīrusu un dzīvot?? LAI KONTROLĒ!
 • 3
 • 4
prokurors Vioriks
p
Manējam i elemtē
tante
t
a ja nabadzīgs un telefona nava?Ko ta nemaz nerunājot ja kāds savu trubu piesies kaķim un dibenā iešaus driģenes ,tad varēs vērot kā apslimušais te pa kokiem lēkā te peles ķer vārtrūmē
tik
t
Tev jau galvā ir iešauts.
 • 1
 • 4
>:-)
&
Ietin taču folijā :D "Kas ta ta folija ir tāds sudraba papīrs ka tin sokoladei iekšā vai ta cepetis apkārt iet. Tā kā mirtante izšmore labāk nemaz nevar but".
Krējums Saldais
K
Šito nesaprotu - ko tas dos. Telefons nav pielīmēts pie pieres. Un nevar tikt izmantots kā personas identifikators. Pazaudēju, nozaga, vēlāk atradās būs 101 iemesls lai apstrīdētu iegūtos datus. Un ja telefona nav? IMHO - klasiska IBD. Ja gribēja no ierobežot jau pirms mēneša Spilves pļavās, armijad teltīs visus iebraucējus varēja izmitināt karantīnā. Vai viesnīcās. Vai Brasas cietumā...
hmmm
h
Nu, par "101 iemesls lai apstrīdētu iegūtos datus." Tā īsti nav. Ja tu paziņosi, ka telefonu pazaudēji, tad uzreiz būs jāatbild uz jautājumu - kāpēc minūti pēc pazaudēšanas notika 101 telefonsaruna ar radiem, draugiem. Un par apzināti nepatiesas liecības sniegšanu - kriminālatbildība. Tiem kam telefona nav, tiem nav. Bet lielākai daļai ne tikai ir, bet jau sen bez tā telefona dzīvot nevar.
 • 2
 • 0
Kika
K
Varbut ne tik skarbi bet skolu sporta zălĕs gan vareja nolikt matračus, lai 14 d sabiedrobas droşības nolūkos viņus norobeźotu no citiem
 • 10
 • 2
jānis
j
Hei, beidzot kāds ieskatījās kalendārā, ir taču, 21. gadsimts...Prieks, kur Tu rodies!
Genocīds
G
Staļins ar Hitleru nervozi stūrī pīpē.....
reihsleiters
r
Hitlers bija zvērināts smēķēšanas pretinieks. Ja viņš būtu Rīgas mērs, tad Rīga būtu nesmēķetāju pilsēta )))
 • 3
 • 2
no Jūemalas
n
To vajadzēja darīt jau tad, kad te ieradās iebraucēju tūkstoši. Šādā neizlēmībā vainojama valdība. Šos pasaules staigātājus taču varēja ielikt arī piespiedu karantīna, ar vārdiem viņi situācijas nopietnību nesaprot.
Opis
O
Sen bija laiks to darīt- varbūt mazāk būtu inficēto. Sodus arī vajadzētu bargākus.
Opis
O
Varbūt pat labāk uzlikt viņiem izsekošanas aproces.
 • 3
 • 0
Farm2020
F
Pēc krīzes, protams, likumi paliks spēkā, cilvēki tāpat kā lopi tiks izsekoti ar vienu mērķi - iegrūst pakaļā mirstamo vakcīnu.. Tādēļ arī robežas tiek slēgtas, jo veči nevienam nav vajadzīgi, cik feini tagad nokauj konservatīvo vēlētāju.. pēc tā visa Itālija nekad nebūs tā pati. Bet atriebība nāks, ātrāk vai vēlāk...Tām pasaules maitām no tās neizsprukt. Tautas pa vienam atradīs un likvidēs, nekādi droni un kameras nepalīdzēs, jo cilvēkiem ir smadzenes, kamēr vien vakcīnas tās nav iznīcinājušas.
Tesmenis
T
Glups kas glups... Acīmredzams, ka kādam no lētās kandžas triekšanas smadzenes pārvērtušās pļeckā...
 • 5
 • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Te esmu dzimis, un te es palikšu(7)

Pēc sešiem Anglijā pavadītiem gadiem Juris Šadurskis atgriezies dzimtajā Daugavpilī un kopā ar dzīvesbiedri Ritu izveidojis mini zoodārzu JuRita.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas