Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Top jauns samaksas modelis

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Viss pareizi
V
Tie taču ir nozares daudzo ierēdņu un sarūkošā mediķu skaita pretējie viedokļi!
Adekvātu finansējumu caurā maisā?
A
Lai mediķu atalgojuma sistema būtu caurskatāma,jaatgriežās ir pie pirmskara Latvijas slimokasēm,atjaunojot Latvijā neatkarīghas slimokases,kuras pārvalda visu medicīnas naudu,slēdz līgumus ar ārstiem un izmaksā slimojošākjiem slimības naudu,ka tas notiek šodien it visās Eiropas Savienības valstīs,Igauniju un Lietuvu ieskaitot! Latvijā ir jāievieš pats pieņemamākais un lētākais-Beļģijas veselības apdrošināšanas modelis ar tikai 10 eiro mēneša maksu par standarta veselības aprūpes pakalpojumu paketi visai ģimenei,nevis iepriekšējās ministres piedāvātais Nīderlandes modelis,ar 35 eiro maksu katram mēnesī!
tiešs jautājums
t
Vai Kerim draud ienākumu samazināšanās? Lai startē no Saskaņas saraksta uz Rīgas domi.
Vispirms jalikvidē lenteņi
V
Slimnīcu valžu uzraudzītājas-padomes,ir jāatceļ!
Tas taču saprotams
T
Šīs daudzās,Kera pieminētās,par algu pieckārt lielākās piemaksas,naudas balvas un pasakainās gada premijas,ne jau slimnīcu ārstiem un medmāsām,tad arī aizstāv LVSADA!
Antiņš
A
Domāju, ka ir veselība un ir ekonomika. Izrādās ir arī veselības ekonomika. Šai pat sava asociācija
Krējums Saldais
K
Visādu jaunu modeļu izveide ir prasta IBD. Jāsāk nevis ar strādājošiem mediķiem, bet ar Ir vesels lērums "medicīnas" iestāžu, kuras tikai pārbīda papīrus uz galda un saņem nevāju piķi - visādi veselības dienesti, inspekcijas utt. Un jālikvidē slimnīcu valdes, kuros ir čļeni kā krievu laikos un kuri VISI saņem 4 līdz 5 ciparu algām par gaisa bojāšanu un sēžamvietas muskuļu trenēšanu.
GoodMaan&ParexK&K
G
Tie jaunie modeļi lai tautai tāpat pat pa vecam būtu jautrāk mērkaķojoties atmaksāt izrītos miljardus.
Mediķi turpinās aizbraukt
M
Kariņa un Reira cūciskās rīcības rezultātā jau nekas traks nenotiks. Pasaule neapgāzīsies. Jaunie mediķi turpinās aizbraukt. Un veselības aprūpe kļūs arvien nepieejamāka. Īpaši tiem, kuri nevar atļauties maksas medicīnu.
Dimba
D
Vācu, dāņu, pašu, Nano-Andreja, A-Peņa, slimo kasu, punktu sistēmas, e-veselības utt utjp, kā vecas _ūdu bekas izgāzušies modeļi..... Nu lūk, un atkal vēl viens modelis! Un tas nekas, ka jau pašā sākumā, viņš ir ne vairāk, kā nedzīvi dzimis ex-komjauniešu abotra upuris. Sabiedrībai taču vienalga: sekmīgi uzrīdīta mediķiem tā vēl daudzus gadus nebeigs vaukšķēt par milzīgām aploksnēm, biezajiem autiņiem, geznajām villām, kuras 99% mediķu pat sapnī neuzdrošinās apskatīt, un par Hipokrāta zvērestu, kura teksts patāv 200 variantos, un kurš nav nekas cits, kā viduslaiku viltojums, un galu galā, kuram nav pilnīgi nekāda juridiska spēka. Un tas nozīmē, ka siles biedri (arī šitais te godīgais purns) arī turpmāk varēs nesodīti un neierobežoti iesūkt personīgajos puncīšos vienalga cik lielu tautas veselības atvēlēto kopīgo naudu. Un pilnā kaklā kviekt, ka naudas ir par maz!
Dimba
D
>>>>>Irlielāmērāticams Vo, vo! A ko es teicu! Tā nokacināti, ka pat beidzamajā stundiņā nebeigs ņirg zobus un vaukšķēt uz ārstiem! Faktiski vienīgajiem, kuri tajā nožēlojamajā zagļu paradīzē vēl ir gatavi faktiski par velti palīdzēt. Nu tad zini! Ne jau labas algas dēl izbraucu no latvijas un bērnus p''ec Medicīnas akad\emijas izsūtīju!
  • 5
  • 4
Irlielāmērāticams
I
ka cilvēkiem ir pamats "vaukšķēt par milzīgām aploksnēm, biezajiem autiņiem, geznajām villām". Man ir gadījies iet garām placim, kur stāv mediķu autiņi... . Un vēl man ir gadījies dzirdēt, kādus ciparus pieprasīja meitai par tēva ārstēšanu.
  • 20
  • 3
Ar 4% no IKP esam ES pakaļgalā
A
Ar veselībai atvēlētiem 4% no IKP esam pēdējā vietā Eiropā. lat taisa kādus modeļus grib, ar šādu finansējuma apjomu normālu veselības aprūpes sistēmu uzturēt nevaram un nevarēsim.
Kariņš un Reirs blefo
K
Kariņa, Reira un MK preses dienesta organizētā "informācija" par medicīnai pietiekamo līdzekļu apjomu, kas vienkārši netiek pareizi sadalīti, ir publiskajā telpā iebīdīts Trojas zirgs, lai sarīdītu mediķus savā starpā un attaisnotu klaji prettiesisko rīcību, nepildot Veselības finansēšanas likumā nepārprotami doto uzdevumu, veidojoty budžetu, nodrošināt finansējumu mediķu atalgojuma palielināšanai. Turklāt, arī aizbildinājums, ka nav nebija naudas, ir meli. Šie līdzekļi tika iztērēti likumā neparedzētam populistikam murgam - diferencētā neapliekamā robežas paaugstināšanai, kas ne tikai nemazina nevienlīdzību, bet palielina to starp ģimenēm ar un bez bērniem. Turklāt, tam ir postoša ietekme uz ekonomiku.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas