Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Valdība izsludina ārkārtas situāciju atkritumu apsaimniekošanas jomā Rīgā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
patiesībā
p
Slīkšana atkritumu (pl)ūdos JAU ir iestājusies (nevis tikai vēl gaidāma vai "draudoša") un rullē pēc pilnas programmas. BET – TIKAI un VIENĪGI pašu slīcēju (t.i. mantu / atkritumu kulta pielūdzēju jeb zombijfanu) dēļ. Un - nevis to fiz./jur./publ. personāžu dēļ, kuri piekopj savu arī šajā pašreizējā "rietumliberāldemokrātisko virsvērtību valstī" prioritāri pieprasīto un arvien straujāk "plaukstošo" (jebkurā izpratnē / izpausmē) "treš-biznesu" (jo - ir tak' sacīts: "nauda nesmird!").
Arturs Priedītis
A
Protams, ārkārtas stāvokļa izsludināšana valsts galvaspilsētā dēļ neprasmes noorganizēt atkritumu savākšanu, nav pārsteigums, bet loģisks iznākums laikā, kad Latvijā pie varas ir latviešu tautas vēsturē visnevērtīgākā paaudze (to saucu par "6.oktobra paaudzi") un tās valdība ir visnekompetentākā valdība LR vēsturē ar idiotu premjera krēslā un viņa "583 darāmajiem darbiem". Interesantākais šajā iznākumā ir tas, ka varbūt latvieši ir pirmie cilvēces vēsturē, kuri neprot savākt atkritumus un tāpēc savas valsts galvaspilsētā izsludina ārkārtas stāvokli. Iespējams, latvieši ir atkal veikuši kaut ko absurdi unikālu.
Paolo Pavo
P
Dārgie cilvēces mēsli-latvieši! Vai vēl kādas pasaules valsts galvaspilsētā ir izsludināts ārkārtas stāvoklis atkritumu dēļ? Cik zemu savā neattīstībā ir nolaidusies latviešu nevērtīgā tauta, ja nevar savus sūdus novākt no planētas! Kauns un negods latviešu mēslu tautai! Tādai mēslu tautai arī Valsts bankas prezidents ir pasaulē slavens noziedznieks. Latvieši ir galīgi izgāzušies - cilvēces atkritumi visīstākie!
Matemātikas ģēniji...
M
....sedz aptuveni 12% Rīgas un tas aptver aptuveni tik lielu teritoriju, kā ir Daugavpils. Daugavpils platība = 72 km2 Rīgas platība = 304 km2 (72/304) x 100% = 23 %
Krējums Saldais
K
Manuprāt āksti. Ja atkritumu savākšanai jāsludina ārkārtas situācija, tad daudz sarežģītāku jautājumu risināšanai kā algas ārstiem, skolotājiem vai pensiju palielināšanai jāizsludina karastāvoklis ar komendanta stundu.
Paolo Pavo
P
Pilnīgi pareizi - latvieši ir visīstākie atkritumi cilvēces mērogā!
  • 2
  • 0
rīgas atkritums
r
ejiet tak jūs visi dirst
AIZVERATIES SŪDA PATRIĶI
A
GALVENAIS IR PEĻŅA. JA KĀDAM UBAGAM AR 700 EIRO IENĀKUMIEM TAS NEPATĪK , LAI TINĀS UZ ĪRIJU, TUR TAM BŪS LABI.
AIZVERATIES SŪDA PATRIĶI
A
GALVENAIS IR PEĻŅA. JA KĀDAM UBAGAM AR 700 EIRO IENĀKUMIEM TAS NEPATĪK , LAI TINĀS UZ ĪRIJU, TUR TAM BŪS LABI.
AIZVERATIES SŪDA PATRIĶI
A
GALVENAIS IR PEĻŅA. JA KĀDAM UBAGAM AR 700 EIRO IENĀKUMIEM TAS NEPATĪK , LAI TINĀS UZ ĪRIJU, TUR TAM BŪS LABI.
Kuilis
K
"Nācijas tēvs" ir kopā ar latviešu atkritumiem Rīgā un Jūrmalā. "Nācijas tēvs" apsolīja no savas mutes vairs nekad neizdalīt verbālos atkritumus, lai nebūtu atkal jāizsludina trauksme visā Galaktikā, jo "nācija" pietaisa kosmosu. Latvieši "nācijas tēva" ieskatā nav pelnījuši atkritumu tautas godu un "nācijas tēvs" negrib būt latviešu atkritumu "nācijas tēvs" ar tiesībām uz bezmaksas ēdienu.
Vizma
V
Visiem Latvijas pilsoniem, iedzivotajiem ir jadara viss iespejamais, lai Latvija iznicinatu Godmana, Skeles, Lesinska/sleseres, Lemberga....Kalvisa mafijas, kuras valda Latvija pedejos 28 gadus ar Latvijas politisko zaglu bandu- partiju atbalstu. Latvija ir visnabadzigaka valsts ES, tacu, neskatoties uz to Latvijas prezidenti, ministri, deputati, ieredni, diplomati...izlaupa Latvijas valsti un latviesu tautu. Interesantakais ir tas, ka ES, NATO valstu politiki izliekas to neradzami.
nevajag pārspīlēt
n
Latvija nav nabadzīgākā valsts ES un to var elementāri pārbaudīt gūglē.
  • 7
  • 3
Emma
E
Arkartas situacija ir jaizsludina visa Latvija, kura valda 30 gadu banditiskis, zagligs, koruptivs rezims. Latvija nekas neteek razots, plastmasaas lotus, durvis ieved no Polijas, Lietuvas, stiklus duskabinem, majbuvniecibai ieved no Polijas, Lietuvas...pienu lillas devas izved uz Lietuvu....jo Latvia visu ragot est drag u neizdevigi, lai gan Lietuva minimala alga ir 550 euro, Igaunija minimala alga ir 520 euro, bet latvija ir niega 430 miro un tad, pie verge algam neo nespej razot. Kapec Latvija zagli, korumpanti sez saeima, kapec mafijas krustmate, zagle Vikene nav notiesata par noziegumiem kurus si ragana ir veikusi, sakot ar Abrenes nozagsanu..Latvijas iegrudusi Es uz visneizdevigakajiem noteikumiem...,.7-vietigu kapu vietas nozagsanu Meza kapos? Kapec pieci prezi turpinas izlaupit latvijas valsti un apzagt latviesu tautu, kura, lielaka dala dzivo nabadziba, posta, pusbada ar 430 bada algam, pensijam?
Paolo Pavo kurina etnisko naidu
P
Kā tādus sauc? Pareizi, par nacistiem.
  • 2
  • 2
Paolo Pavo
P
Neceri, Emma! Latvieši mīl savu zagļu, pederastu, neliešu valsti. Latvieši ir neliešu sargi vairāk nekā godīgu cilvēku sargi. Latvieši ir nelietīgs vairākums un nekas nav jāmaina- latvietim ir labi mēslu bedrē jau 30 gadus. Tādi tārpi ir latvieši - mēslu tārpi.
  • 5
  • 5
:):):):)
:
Tieslietu ministrijas eksperti ieteica, bet ministrs bija "pret". Miniet 3 reizes: kā viedoklis bija tiesisks un kā - politisks !!!
G
G
Idiotu bars.Ne vilcienus var nopirkt un pat sūdus izvest nespēj.Invalīdi.Kropļi garīgie.
garīgajam
g
Tu laikam no mēness esi, ja nezini, ka vilcieni ir nopirkti.
  • 4
  • 4
ciānas gudrā skaidrīte
c
Pieprasu likvidēt visu karteļu karteli - koalīciju! un kā pagaidu lēmējorgānu apstiprināt jauno boļševiku padomi! Urā urā urā

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas