Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Baiba Broka atzina, ka KNAB un Valsts policijas darbinieku attieksme pret viņu bijusi profesionāla, taču viņai divas diennaktis bijis liegts uzzināt, kā klājas viņas 13 gadu vecajam bērnam, kas bija atstāts viens

Vēlas kliedēt jebkuras šaubas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Itamars Toledano
Par to, ka Broka VĒLAS, neviens nešaubās. Cita lieta, kur dabūt tīras rokas un skaidru sirdsapziņu, ja plēsonība un ierautkāre ir iesēdusies un par otru ādu kļuvusi? Persona, caur kuras rokām iet simtiem tūkstošiem eiro vairs nevar iekļūt mātes Terēzes statusā, kas VISU nabagiem atdeva; tā kā, BB politika visai naiva un iluzora, un nekas vairāk kā ziepju burbuļi un gaisa baloni.
hihihahā
h
Brokai draudzene it niluškas uša. Vēl viens signāls, ka patiesībā NA un Saskaņa ir uz vienu roku, kaut arī izliekas par ienaidniekiem:)))) Bet naivie latvieši tic...
Sliktākais, ka iesaistās LTV
S
LTV, kā nodokļu maksātāju finansētai institūcijāi tomēr vajadzētu filtrēt, ko stāsta ziņu raidījumā. Pasniegtā informācija par Brokas lietu bija klaji tendencioza un maldinoša.
Itamars Toledano
Un, ja LTV nebūtu ''nodokļu maksātāju'' finansēta, vai tad tai vajadzētu ko citu stāstīt?
  • 7
  • 1
Konstantīns Klucis
K
Ar savu uzvedību, parādot piektdien žurnālistiem slēptu pigu, atsakoties atbildēt uz jautājumiem, viņa šaubas nekliedēja, bet gan pavairoja.
Paziņojums šajā lietā varēja būt:
P
KNAB veic izmeklēšanas darbības, vai pastāv cēloniska sakarība starp ziedojumu sabiedriskā labuma organizācijai (nosauktai vai nenosauktai) un pasūtījuma (nosaukta vai nenosaukta) izpildītāja izvēli. Var papildināt arī ar tekstu: Aizdomas rada apstāklis, ka pasūtītāja konkursa komisijas priekšsēdētāja ir tā pati persona, kas ir ziedojumu saņēmušās sabiedriskā labuma organizācijas vadītāja.
Kārtējā KNAB politiskā aktivitāte
K
Tas, kas izskanēja plašsaziņas līdzekļos, tostarp arī par nodokļiem uzturētajos, bija acīmredzams brāķis. Paziņojums, ka kāds ir saņēmis kukuli, kas ir bijis noformēts kā ziedojums, pirms tas ir apstiprināts ar tiesas nolēmumu, irkas liecina vai nu par ļoti zemu komptetences līmeni, vai arī par politiski vai ekonomiski (konkurentu intereses) angažētu pasākumu. Šajā gadījumā ir trīs acīmredzamas neatbilstības: 1.Saņēmējs nav fiziska persona, bet atklāts sabiedriskais fonds. 2.Ziedojuma lielums absolūti nekorelē ar pasūtījuma apjomu. 3.Nav pierādīta cēloņsakarība starp to, vai ziedojums ir izšķīris pasūtītāja izvēli.
Kāpēc tad
K
viņi neķer egilu un krišjāni?
  • 1
  • 0
>Itamars
&
Redzi, ja ziedojuma lielums ar pasūtījuma apjomu KORELĒTU, tad KNAB ''POLITISKĀ AKTIVITĀTE'' kārtējo reizi attaisnotos. Politikā galvenais ir korelēt!
  • 2
  • 2
Itamars Toledano
Kāpēc POLITISKĀ aktivitāte. Vai tad KNAB politikai nav jābūt: ķert noziedzniekus?
  • 5
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas