Laika ziņas
Šodien
Apmācies

VID kratīšanās trīs katoļu baznīcu draudzēs izņemti vairāki desmiti tūkstoši eiro

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Katoļu māsa/brālis
K
Dīvaini, ka mūsu baznīcas kungi glabā tūkstošus bez uzskaites, un, ja nebūtu valsts iejaukusies, dzīvošana ''kā pa smēdi''', kā tas bija Jēzus laikos, būtu turpinājusies.
viena tante teica ka...
v
Nebrīnīšos ja VID turpmāk liks maksāt baznīcām nodokli no ziedojumiem...
Itamars Toledano
Nu jā! ZIEDOJUMI jau nav NAUDA. Ar to var darīt ko grib, arī dzert un plītēt. Esat gan jūs katoļi, tumsoņas un analfabēti, ja pat aizstāvēties godam nepieprotat!
  • 10
  • 0
Elmārs
E
Un kā šis izskatītos saistībā ar ebreju "draudzēm" .... nekā personīga, tik bizness.
.
.
Esot kratīts tik stipri, ka Dievnama zvani sākuši no kratīšanas zvanīt...
NLO
N
Kā tad ir ar to baznīcas šķirtību no valsts?
Itamars Toledano
Dažam labam šķiet, ka nauda (ko valdība drukā) arī ir ŠĶIRTA no valsts un baznīcas, un, ka ne jau Kristus apgāza naudas mijēju galdus.
  • 11
  • 1
Pravietisnejaukais>NLO
P
"Šķirtība" izpaužas tā, ka baznīca nejaucas politikā, bet valsts nelien baznīcā un neaizliedz lasīt skaļi Pāvila 1. vēstuli Korintas draudzei 6. nodaļu. "Šķirtība" vislielākā mērā izpaužas Jēzus Kristus Evaņģēlijā, jo valsts grib sodīt, bet Evaņģēlijs grib piedot. Lasi Rakstus pats, tur ir vēl daudz inčīgu lietu, sāc ar "Jauno Derību". Lai veicas!
  • 1
  • 12
Dievs Tēvs.
D
vakar sazvanīju Jēzu. Puika teica, ka viss štokos. Bizness rulē - šis tas pieklibo, bet tā, ir ok. Turpinām.
Zaimus un ķengas turpinām!
Z
Gan jau Staņķis, Puveklis un Kravale ar ziedojumiem IZPIRKS!
  • 9
  • 0
Fui fui pē
F
Baznīcu konsultē,.bet krogus klapē ciet. Krogi dod mums ēst!
skats no malas
s
Kristus taču bija brīdinājis kristiešus: atdodiet ķeizaram to, kas ķeizaram pienākas (samaksājiet nodokļus valstij). Neklausīja. Gribēja piešmaukt. Gan valsti, gan Kristu.
Bazneickungim
B
Dīva naudu nu satana nogu vajaga aizglobuot dziļuok. Kab taidim viersākritiejim nabyutu vīgli atrūnama.
Opss!
O
Būtu interesanti, ja kratīšana būtu pareizticīgo baznīcās!!! Bet rociņas par īsām un aste kājstarpē- ko teiks krievelēni un Pūķa cilvēks?!
Cērme
C
Veiksmes stāsts ir tikai 8 laimīgajiem, kas iespruka EP. Valsts kase ir tukša. Starptautiskie aizdevēji vairs neaizdod, jo nav ietupināti ab īpašnieki un banka nav atdota viņiem izlaupīšanai. Atliek izkratīt baznīcas un apturēt auto uz ceļiem.
opa
o
Tagad valsts kase tiek papildinta izlaupot baznīcas? Atņem ticīgo saziedoto? Kauns nemaz nav? Šis valsts ierēdņu izgājiens diskriditē valsti! Tāpat kā nto policijas vienību nosūtšīanu uz Jēkabpili no Rīgas lai cakarētu iekšlietu ministra mammas biznesu par muzikas atskaņošanas licenci - iztērēti tūkstošiem eiro lai ieriebtu ministra mammai 20 eiro vērtībā...
Zults
Z
Nevajag piemirst ka reliğija ir vecākā varas forma. Pēdējie kas sprēgāja tika apkauti kā lopiņi. Nevelti mums vēsturē ir bijuši vairā krusta kari. Nau jau man žēl bet sākt vajadzētu varbūt ar sevi vai tur kur viņa tiešām pazūd. Nevajag piemirsts ka tas pats VID tie paši likumdevēji ir atkarīgi no tautas. Būtu jāpalīdz jākonsultē kā mums kopā dzīvot labāk. Nevis nodoklis par to par šo un protams ka esam pārstrādājušies. Kā parastajam darbonim kuram vel bars liekēži jāpabaro??
Krējums Saldais
K
Un vispār, kopš kura laika LETA ir Nacionālā ziņu aģentūra? Tai ar Latviju nekāda sakara nav :)
Krējums Saldais
K
"VID kratīšanās trīs katoļu baznīcu draudzēs izņemti vairāki desmiti tūkstoši eiro..." . . .UN? Kaut 100.000 Kāda starpība? Tā NAV valsts nauda. Gribu un ziedoju. Vai arī VID grib lai ziedo VIDAM pa tiešo?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas