Laika ziņas
Šodien
Apmācies

VID veicis procesuālas darbības uzņēmumā Kolonna

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Interesanti, kā var pierādīt,
I
ka KOPTS skaistums, ja kliente saka, ka SKAISTA jau ieradusies? Vienīgi, ja pieķer tajā brīdī, kad kūša frizūru ondulē.
Kolonna pazudīs no Latvijas
K
Visticamāk, ka Kolonna drīz pazudīs no Latvijas uzņēmumu kataloga. Darbinieki izklīdīs. Labākajā gadījumā daļa paliks Latvijā.
Margarēta
M
Tāpat jau tas ir uzņēmums, kam īpašnieki ir ārzonās. Darbinieki gan atradīs citus, kas viņus slauc un par viņiem nemaksā sociālos nodokļus.
  • 6
  • 2
Margarēta
M
Ilgi jau nu gan VIDs kasījās. Tak jau gadiem darbinieki un bijušie darbinieki ir ziņojuši, ka viņiem liek pārformēties par mikrām vai reģistrē kā nodarbinātos kaut kādās ārvalstīs, liek atvērt kontus ārzemēs, uz kuriem skaita algu. Rezultātā cilvēki ir sociāli neaizsargāti, nesaņem normālas slimības naudas un pensijā būs nākamie nabagi. Līdz šim VIDs kaut kā, neraugoties uz to, ka šī informācija ir bijusi gandrīz vai publiska, ceļu līdz Kolonnai tā arī nebija spējis atrast.
Nabagi badā mirst.
N
Nosauciet kādus, kas Latvijā no bada NOMIRUŠI! Nevajag jaukt ar rōģinu RAŠŠU kur bads ir TRADICIONĀLS.Bez tam, ja cilvēks saņem, kaut vai, 200 eiro mēnesī, tad Maksimā tas var nopirkt 125 kg vistu ceturtdaļas (1,59 eiro par kg) un dienā apēst 4 kg, lai badā nenomirtu.
  • 6
  • 2
.
.
Pensijā nabagi būsim mēs visi- tas nav arguments. Un vēl- lai saņemtu "slimības naudu", nodokļos ir jāsamaksā desmitreiz lielākas summas.
  • 9
  • 6
.
.
Skaistumkopšana ir nozare, kas var aiziet pelēkajā zonā divu stundu laikā, un tas pēc aiziešanas izskatās tā- katrai kundzei, kas grib pielikt nagus kāpšanai kokos vai tos uzasināt šiem pašiem mērķiem utt., ir savs spečuks, kuram var piezvanīt un aiziet ciemos uz kafiju. Un VIDs var veikt savas "procesuālās darbības" uz nebēdu. Nu, kaut kā tā...

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas