Laika ziņas
Šodien
Migla

Vilks: Valsts atbalstam Covid-19 krīzes pārvarēšanā plašākam bija jābūt jau pērn

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Skolnieciņš no svētbirzs
S
Saltā ziema jau iet uz beigām. Šogad ziema bija īpaši auksta. Varēja gan slēpot, gan slidot. Tik diemžēl šos ziemas priekus aizēnoja kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss ir nelūgts ciemiņš mūsu zemē. Ministru kabinets Latvijas Republikā ir izsludinājis ārkārtas stāvokli līdz 6. aprīlim. Pašreiz visā Latvijā ir ieviesti stingri ierobežojumi, lai mazinātu saslimstību ar šo ļauno vīrusu. Ārkārtas stāvokļa laiks šķiet nepatīkams un sagādā daudz sadzīvisku grūtību. Par spīti ārkārtējam stāvoklim valstī, saglabāsim savās sirdīs un prātos mieru. Nenokārsim degunu grūtību priekšā! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Atvērsim savā namā logu un ielaidīsim Latvju Dievu dievišķo enerģiju savā mājoklī. Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntes, lai attīrītu savu mājokli no negatīvas enerģijas. Iedegsim zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei – mūsu mīļajai un labajai Dievietei. [Komentāra 1. daļa]
Protobalts
P
Mūsu gadsimta Latvijas himna ,mums senču dota šim brīdim ,visiem latviešiem ! Viktors Lapčenoks, Aija Vītoliņa - Pāri dzelmei - 18.02.2017 https://youtu.be/6RaKjLHiPyk
 • 1
 • 0
Skolnieciņš no svētbirzs
S
[Komentāra 3. daļa] Lai Latvju Dievi svētī katru no mums, kas viņiem tic! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Ar labestību un mīļumu, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #kadiķis #vērmele #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #PozitīvāEnerģija #saticība #iecietība #sapratne #svētbirzs
 • 2
 • 1
Skolnieciņš no svētbirzs
S
[Komentāra 2. daļa] Iedegsim dzeltenu svecīti uz galda par godu Laimai – Likteņa Dievietei. Iedegsim pelēku svecīti uz galda par godu Veļu Mātei – Nāves Dievietei. Iedegsim tumši zilu svecīti uz galda par godu Pērkonam – Debesu Tēvam. Iedegsim baltu svecīti uz galda par godu mūsu drosmīgajiem un brīvajiem sentēviem. Lūgsim Latvju Dievu svētību no visas sirds. Ar ticību Latvju Dieviem pārvarēsim šo kovid-19 sērgu kopā. Nepadosimies, mani mīļie tautieši! Tikai vienota tauta ir spēks. Būsim brīvi savā sentēvu pagāniskajā ticībā! Būsim vienoti kā tauta ticībā Latvju Dieviem! Latvju Dievi ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Latvju Dievi ir palīdzējuši mūsu tautai pārvarēt krīzes, grūtības un nelaimes. Arī šoreiz Latvju Dievi mums palīdzēs un neatstās mūs nelaimē vienus! Latvju Dievi vienmēr ir mums līdzās.
 • 1
 • 1
komats
k
Liberālis Vilks pārmainījis savu kažoku un no brīvā tirgus atabalstītājā kļuvis par regulējumu atbalstītāju. Kā jau īstens boļševiks.
Bomars
B
Doloi boļševika Vilksa: Mii-latviijci za liberaļizm: Kazdii otvečajet sam za sebja.
 • 2
 • 3
punkts
p
No malas viegli mācīt:) Kad pats bija finanšu ministrs, lielākais vairākums bija neapmierināti. Laikam aizmirsis.
?
?
Vilks taču ir LB padomē, ja nemaldos?!? LB tikko nāca klajā ar brīdinājumu, ka valsts parāds tuvojas kritiskai robežai, bet šitais tik stiepj meldiņu par nepietiekamiem atbalstiem... Tas, ka tie varēja būt operatīvāki un pārdomātāki, tas - jā, bet - ne mazāki. Kas tad to valsts parādu palielina??? Kā jau Latvijā: labā roka nezina, ko kreisā dara...
 • 3
 • 0
[email protected]
c
...vilks grībēja..visus aprīt...jau pērn..iestrēga zobos...sālītā jūra..cilvēka sirds...
Kampeniuss Jr.
K
Andri, netērē laiku, bet nāc atpakaļ valdībā Reira vietā un parādi savas prasmes. Solvita taču ir projām pie Svētā krēsla.
edisons
e
Vilks, kad tiesību sargājošās instances un prokuratūra uzsāks izmeklēšanu Liepājas metalurga miljonu naudas shēmā ? Pirms jūs to naudu ieskaitījāt Liepājas metalurgam es toreiz rakstīju, ka to nedrīkst darīt, ka tā ir afēra no atbildīgo ierēdņu puses un nauda tiks pazudināta, vai apzināti nozagta, kā to tautā saka. Un kur tā nauda palika? Tutū............ !!! Nākamais darbiņš izmeklētājiem, kurš jau sen bija jāuzsāk!
punkts
p
Repše valsts vārdā bija galvojis
 • 1
 • 1
Repsis
R
Ko tad tu Vilk sedi LB, iespejams alga sanem vairak par 7 000€/ menesi (visa tava alga ir nodoklu nauda) un par tukso plerksti no malas stavedams. Kapec tad tu, ja esi tik vareni, nedodies paligos stulbajam Karinam, kurs, skiet, nesaprot kas vinam ir jadara un ka ir jadara? Vilk, dose tev padomu, lai likvidetu socialo nevienlidzibu ir loti vienkarsas metodes, 1. Latvija minimala alga ir japiesaista pie prezidenta, ministru, deputatu, ierednu algam izmantojot koificientu, prezidentam tas varetu but 3, Ministru prezidentam, 4, deputatiem, 2,5.......ministriem 2,7.......ieredniem 2-3 koificents, ja Latvija minimala alga ir 500€/ menesi, tad prezidenta alga, pirms nodokliem, ir 1500€/ menesi, Ministru prezidenta alga 4x500=2000€/ menesi, pirms nodoklu nomaksas, vai Vilk tev ir problemas so saprast?
Vera
V
Latvijas valsti izlaupa un latviesu naciju apzog Latvijas prezidenti, ministri, ieredni, deputati, diplomati, LB kretini (kuriem algas ir 4000-13000€/ menesi+ tik pat lielas ikmenesa premijas, Rimsevics savu karalvalsti ir uztaisijis par kretinu barotavu), Latvijas valsts drosibu, suverinitati, ilgspejibu apdraud Latvijas alkatigie, rijigie prezidenti, deputati, ministri, ieredni, diplomati, bankieri......bet pelavmais Levits un alvu karevis Pabriks katru dienu latviesu tautai draud ar Krieviju, it ka Krievijai butu vajadziga si nolaista, izlaupita province?
Protobalts
P
Tā arī ir ,ir kāda ir Repšes vietnieces Māras Raubiško penzija ,un viņas pieguletāja Arņa Bērziņa ,kuru viņa pa blatu iekartoja par saimniecības daļas vadītaju LB ,un velēk ,lai slēptu pēdas ,pārveda savu gultas puisīti uz naudas glabatavu strādāt . Raubiško ,Repšmuļ ,jau ir tie ebreji ,kuri so sistemu iedibinaja ,bet orgasmu gūst Koenu pakalpiņš Levits . Kamēr vietējais etnoss ar vien vairāk kļūst par bezpajumtniekiem savā dimtenē ,un Levita izpārdoti ,ka lētais darbaspēks ,par klaidoņiem Anglijā ,Īrijā ,kamēr viņu vecāki vieni mirst ,bez bernu morālā atbalsta . Mēs attīrisim Latviju no žīdiem okupantiem !
 • 0
 • 1
Erna
E
Tu noladetais Vilk, kurs dziviem latviesiem adu vilki nost 2008.gada krize netelo gudro un labpuisiti, tu noladetais kretin 2008 veici genocidu pret latviesu tautu, kura rezultata simtiem tukstosu latviesu, lai nenomirtu bada nave, bija spiesti doties ekanomisko beglu gaitas, tai pat tev noladetais Vilk alga bija 3000€/ menesi, bet minimala alga Latvija bija 360€/ menesi, jo tu kretin Vilk, Dombeovskis, LB superzaglis Rimsevics izversat 2008.gada genocidu pret latviesu tautu un no ta guvat orgasmu.... Kapec tu Vilk neiebilsti pret to, ka Latvijas prezis Levits sanem 5800€/menesi lielu algu, bet Latvija noteikta nieciga minimala alga 500€/menesi, pec nodokliem paliek 450€/ menesi bada grasi ar kuriem var tikai dzives vietu apmaksat, ja ir jaire dzivoklis.
komats
k
un saki ar ''paldies'' tiem vēlētājiem kas tādus vēlēja, un pēc tam mierīgi no malas noskatījās,kā tas notiek...bet tagad te netā birdina savas krokodila asaras..
 • 0
 • 2
punkts
p
Saki paldies iepriekšējiem, Kalvītim un Godmanim, ka tik tālu bija noveduši valsti, ka tikko neiestājās valsts bankrots!
 • 0
 • 3
zvirbulēns
z
Kas un kad nopietni samazinās uzpūsto Latvijas Bankas pārvaldes armiju? Vilka k-gs, kādēļ šie jautājumi netika sakārtoti jau tad, kad bijāt finanšu ministrs Dombrovska valdībā?

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas