Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Visi vēlas vienlīdzību. Kā to panākt?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Emigrants
E
Sievieteem vai afroamerikaanjiem nav vienliidziigu politisko vai ekonomisko tiesiibu? Cik var muldeet? Sievieteem un melnajiem ir aizliegts balsot vai baloteeties, vai atveert uznjeemumu? Soross gadiijumaa negruuzh Dienai kaadu kaapostu, ka shitaadus murgus ir saakushi drukaat? Vai jums vismaz paaris dziivu smadzenju shuunu ir palicis?
ha, ha
h
Šitā kretīniskā liberasta murgus sorosīti, protams, pasniedz kā svētu patiesību. Lai gan, kas var būt SVĒTS leftistu karojošajiem ateistiem. Absolūtu vienlīdzību savulaik pat krievu komunisti nievājoši sauca par "uravņilovku".
viesis
v
tajā pašā laikā arī absolūta nevienlīdzība neko labu nekur pasaulē nav devusi. Varbūt, neesi dzirdējis, bet nevienlīdzības uzturēšana prasa ne mazāku vardarbību, kā sociālisma ieviešana. Pie mums vienkārši nav pieņemts runāt par koncentrācijas nometnēm, spīdzināšanām un slepkavībām kapitālisma vārdā...…. Bet vispārīgi- attiecībā uz nevienlīdzību, mums jau ir Latvijas piemērs, kur nevienlīdzība lēnām ved uz latviešu kā tautas izmiršanu.....
 • 7
 • 1
bet
b
Lieliska analīze bija kādā franču raidījumā, kur tika salīdzinātas ASV un Francija. ASV ir radušas brīvības vārdā, bet franču revolūcija ir notikusi vienlīdzības dēļ. Iznākumā Amerikā cilvēki ir ieguvuši brīvību un katrs to izmanto pēc sava prāta, bet Francijā vienlīdzības vārdā tika iedarbināta giljotīna. Brīvība ir īsta, to iegūst un bauda, savukārt vienlīdzība ir mīts, vienlīdzības cīnītājiem vienmēr gribēsies citiem atņemt vēl un vēl un vēl, un joprojām būs par maz. Vienlīdzības mīts uzkurina skaudību un liek iznīcināt citus vienlīdzības vārdā. Tas bija gan revolucionārajā Francijā, gan revolucionārajā Krievijā, gan citās "vienlīdzības" valstīs.
Nav nekā vienkāršāka!
N
Kāda vēl Amerika? Latvija ir Eiropas Savienības dalībvalsts! Tādēļ Latvijai it visā ir jāseko Briseles piemēram,ieviesot Briseles nodokļus,Briseles algas,pensijas,bernu pabalstus,Briseles veselības apdrošināšanas sistēmu ar neatkarīgām slimokasēm un pat Briseles cenas pārtikai un zālēm! Beigsim beidzot eksperimentēt un taustīties kā pa tumsu!
Kā>Nav nekā....
K
Dodiet ziņu, kad domājat beigt......
 • 5
 • 0
viesis
v
P.S. Runājot par sliņķiem, protams, postpadomju neoliberāļi labprāt visus sliņķus apšautu vai vismaz sadzītu koncentrācijas nometnēs, lai mirst badā.... bet civilizētajā pasaulē jau sen ir nonākuši pie secinājuma, ka nav civilizēti ļaut cilvēkam mirt badā, pat, ja viņš ir slinks. To var darīt tikai "PSRS ienaidnieki" ar padomju domāšanu....
viesis
v
Pirmkārt, lasot komentārus, izskatās, ka daudzi pieļauj loģisku kļūdu. "Nabadzīgs" un "slinks" nekādā ziņā nav sinonīmi, kā te daži cenšas parādīt. Sakot, ka visi nabadzīgie ir slinki, tā ir neapzināta vai apzināta īstenības sagrozīšana, lai izvairītos no apgrūtinošiem jautājumiem un problēmu risināšanas. Otrkārt, protams, ka visi negrib vienlīdzību. Piemēram, Kargins noteikti nē, jo, ja visi būtu vienlīdzīgi, tad kam viņa banka? Un, ja visi būtu vienlīdzīgi, tad taču citiem nevajadzētu maksāt par viņa muļķību un alkatību. A tagad viņš ir pārāks par citiem, jo citi maksā viņa dēļ nevis viņš citu dēļ. Tādēļ, protams, kam viņam vienlīdzība......
reptilis
r
..šis ""jaukais cilvēks"" varēja pārcelties uz PSRS ...,bet dzīvoja riebīgajā...nevienlīdzīgajā...minoritātes nomācošajā ASV:)))))
evertsojars
e
ja kļūda raksta titulā-VISI VĒLAS VIENLĪDZĪBU, tad labāk paiet garām autorei un "pasaulīgajam demokrātam "Sorosam, lai dotos pie Trampa, kurš domā par risinājumu savai karaļvalstij. ? kad pienāks latviešiem tie laiki, bez trūkumcietējiem un atstumtajiem...un Karalis: "Mans gods, bez ordeņiem, bet realitātē, ir visas manas tautas gods!"
aklā Temīda
a
Visi ir vienlīdzīgi, bet daži ir vienlīdzīgāki par citiem.
ta nu gan
t
Diena atkal "piļī" savu sociālismu. Nekādas vienlīdzības nav un nebūs, un vismazāk tās būs sociālismā. Jau izbaudījām, paldies, nevajag! Tas, ka cilvēki, kas sociālismu nav izbaudījuši, caur demokrātu (sociālistu) partiju to atkal vēlas pasaulei uzspiest, ir pasaules nelaime un muļķīgais apgalvojums "visi vēlas..." ir nepareizs pie jebkura pielietojuma, jo visi nekad nevēlas vienu un to pašu.
pletīzeris
p
>ta nu gan, jeb agresīvajam pļukvaserim politiskajā idealogījā - izdzivos tās tautas... kur valsts vara un ekonomika kalpos savas sabiedrības attīstībai
 • 3
 • 0
prokurors Vioriks
p
Vaidzētu kādreiz aizlaist uz lasvegasu. Kazino, šmiga, maukas, viss olinkļuziv mečta ņi gorad. Un uz disnejlendu ar. Mikimausis ļoti patīk
fredis
f
kur pārdod dzīvus dzīvniekus vai apstrādā dzīvnieku liemeņus?
 • 1
 • 0
Pravietisnejaukais
P
Lasīdami šo un citus tekstus... mēs varētu beidzot nākt pie atziņas, ka utopiskā ideja par komunismu nav krievu izgudrojums. Tas mums ļautu sākt saprast būtisko, ieskatīties cilvēka būtībā dziļāk. Tur ir ko redzēt!
Pravietisnejaukais
P
Garāmgājēj, Tu būsi pārsteigts izpētīdams, cik ļoti stipri ļaudis identificē komunismu ar Krieviju. Šī neizpratne ir daudzu politisku kļūdu cēlonis.
 • 13
 • 1
Garamgājējs
G
Pravietisnejaukais protams ka Kārļa Marksa kapitāls nav Krievijas izgudrojums.
 • 10
 • 0
Ezis
E
Kādreiz arī kapitālisms šķita utopija. Visam savs laiks. :)
 • 8
 • 2
AH>Prāvietis
A
Nav, nav krievu izgudrojums: Krievi vispār maz ko izgudrojuši. Tas ir jevreju izgudrojums.
 • 11
 • 3
Andropovs
A
Patiesībā visi vēlas taisnību, vienlīdzība nav tik būtiska.
>Andropovs
&
Diemžēl viena taisnība būs Karginam un Ņilsam, cita mana'm sētniekam....
 • 14
 • 3
Dostojevskis
D
Tie, kas ir baudījuši dzīvi CCCP, tie saprot, ko nozīmē vienlīdzības ieviešana ar varmācīgām metodēm. Bet citu metožu šai jomā nava, tās ir vienādas, tikai izskatās atšķirīgas.
Dostojevskis
D
Garāmgājēj, nav tomēr gluži "tas pats"... Tu vari no šejienes aizbraukt. Agrāk tas bija 50X grūtāk.
 • 4
 • 1
līdztiesība
l
Padomju savienībā ar vienīgās partijas diktatūru - vienlīdzība bija tikai lozungos.
 • 6
 • 3
Ezis
E
Jebkā ieviešana sabiedrībā notika, notiek un notiks ar varmācīgām metodēm. Citādi nekas nesanāk. :)
 • 7
 • 2
Garamgājējs
G
Dostojevskis Esmu dzīvojis Padomija, bet tagad ir tas pats kas toreiz...visiem darītājienm ir viens algu limits + - un viss un nekādu iespēju pat darot darbu cita labāka līmenī, saņemt vairāk. Nekas nav mainījies! Visi kas strādā godīgi naktīs guļ ne pārāk labi, jo viņus vajā visādas iestādes, kreditori un arī alkatīgie valsts zagļi - iestāžu veidolā.
 • 13
 • 2
Garamgājējs
G
Vienlīdzības nav un šajā dzīvē nebūs. Viens uzņemas atbildību, bet cits ne bet abi grib vienādu algu. Latvijā tie kas neatbild par neko, slēpjoties aiz juristiem un likumiem, ir ar kosmiskām ambīcijām. Un tad brīnās: kā tas ir ka Krievijā notika revolūcija? Agri vai vēlu par neadekvātu statusu ir jāmaksā. Vienlīdzības nav! Ir tikai personības kas dara un tie kas saka ka dara bet nedara. Un te ir atšķirība.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

No RNP valdes atcelts Ardis Pāvilsons(1)

SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) kapitāldaļu turētājs Juris Radzevičs no amata atstādinājis RNP valdes locekli Ardi Pāvilsonu, aģentūrai LETA pastāstīja amatpersona.

Neatstāt bez atbalsta svarīgu nozari(21)

Parlamentārās izmeklēšanas komisija, kas pētīja obligātās iepirkumu komponentes (OIK) ieviešanas gaitu un atbildīgos par pieņemtajiem lēmumiem, savā ziņojumā rekomendē Ekonomikas ministrijai izst...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas