Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Zaļā partija: Arī Latvijai jāpasludina ārkārtas stāvoklis klimata jomā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
JanisT
J
Pasaules klimatu glābs jaunais MEGA nodoklis, jo pēc viņa ieviešanas Jūrmalā un Baltezerā parādīsies daudz jaunu un dārgu māju un mašīnu.
Pravietisnejaukais
P
Interesanti... ja sasummētu visu , kas TAGAD skan klimata briesmu sakarā ... un salīdzinātu ar PĒC VĒLĒŠANU laiku... kā jums šķiet...?
>:-)
&
Aptaurētie zaļplānprātiņi ieteiks, pret globālo sasilšanu, nevērt ciet, bet turēt atvērtus, ledusskapjus un saldētavas :D
Vecsčekists
V
Ir lielā mērā ticams, ka Latvijai jāpasludina zaļo fanātiķu atmaskošanas gads. Varat trīs reizes minēt, kāpēc to saku tieši es... .
Krējums Saldais
K
Viss ģeniālais ir vienkāršs! Izrādās, ka cilvēku aizbraukšanai no Latvijas (300000, 400000, 500000?) galvenais cēlonis ir KLIMATS. Ieviesīsim ārkārtas stāvokli un viss būs kārtībā:)
bet
b
tu esi pret iedzīvotāju konsolidāciju-pret CCCP imigrantu aizbraukšanu?
  • 1
  • 8
Brigmaņa gudreļiem
B
Ko tad Kučinskis pagaišgad to nedarīja ?
Margarēta
M
Kāda starpība. Tavars izliekas, ka viņam nav nekā kopīga ar Dūklavu un lielajiem latfindfiju īpašniekiem, kas saņem no ES pat pusmiljonu gadā un iegulda.... luxus automašīnās un Monsanto produkcijā. Ķer muļķus uz EP vēlēšanām, startējot no viena saraksta ar lielo zemes magnātu un piesārņotāju lobiju. Ļoti gribas cerēt, ka cilvēki nebūs stulbi un nepieļaus Ventspils Trubu un kolhozu Eiropas Parlamentā. Un atcerēsies iepriekš no ZZS ievēlēto Ivetu Griguli.
  • 7
  • 0
ļuļa
ļ
jā, lauksaimniecības ietekme uz vidi ir graujoša, tas tiesa. tikai kāpēc liekulis un melis tavars un viņa partija jau kuro gadu ir sametušies vienā blokā tieši ar zemniekiem? tāda murga nav NEVIENĀ pasaules valstī. nevar vienā partijā apvienoties dabas aizstāvji un tās lielākie postītāji. patiesību sakot, latvijā ārkārtas stāvoklis būtu jāizsludina politiķu stulbuma un liekulības dēļ, nevis dēļ klimata. P.S. lai tavars brauc protestēt uz ķīnu un indiju, tur tā dabas problēmiņa ir stipri vien lielāka kā eiropā.
Pietuck Krustingk von Slataw
P
Ja kaut kur akūti nepieciešams izsludināt Latvijā ārkārtas stāvokli, tad tā ir demogrāfija. Tā rada visnopietnākos draudus valsts un tautas pastāvēšanai un mūžīgai ilgtspējai.
Dakters Aikāsāps
D
Zaļās partijas aktivitātes vienmēr sakrīt ar vēlēšanu tuvošanos. Tomēr slikto rezultātu gadījumā partijas iekšējai lietošanai būtu ieteicams izsludināt ārkārtas stāvokli.
Dina
D
Si bada dzeguze ir japasludina par draudu Latvijas valstij un latviesu nacijai. Zalie = padomju laiku komunisti, tikai uzvilkusi zalo skoteli.
Benedikts Bulfstaks
B
ZP paziņojumi ir mājas darbs skolas pulciņa satīriķim iesācējam.
Jurģis Putns
J
Iemesls kāpēc tas jādara slēpjas apstāklī, ka klimata pārmaiņu dēļ zostēviņi sāk neatpazīt savas sievasmātes.
Tuklāvs
T
"Rīga smok putekļu mākonī un plāno, kā uz zaļo zonu rēķina paplašināt apbūvi, atkritumu depozīts strēgst birokrātiskajos gaiteņos un ekonomiskajos aprēķinos." Ko par to domāja Zaļās partijas deputāts un RD amatvīrs Askolds Kļaviņš, kad viņš metās Saskaņas apkampienos.
Moizess
M
Kārtējo reizi slima zilonīša murgi, jo klimata lietas ir globālas un vienas valsts deklaratīvi paziņojumi ir spļāviens okeānā. ZP ir akli populistisks pasākums, kas klanās visa tā priekšā no kā var izsist sev politisku kapitālu.
secinājums
s
Līdz šī gada maija sākumam Tavars bija apaļš nezinītis un dzīvoja zaļā mierā, iesprostots zaļajā Prokrusta gultā

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas