Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Tramps tviterī draud Turcijai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
rekur
r
Pirms 15 gadiem Turcijā valdija ģenerāļi un visi iedzīvotāji bijaTurki. Turcija ir Republika un nekāda Islama. Nekādu citu tautību - VISI IR TURKI. Eiropai nepatika. Atnāca Erdogāns ar ISLAMA DEMOKRĀTIJU. Mēs esam Islamisti un Osmāņu impērija. Mums te dzīvo ne tikai turki, bet vēl 10 tautiņas. Eiropa gribēja Islama Demokrātiju izplatīt arābu vidū. Arābi pateica kategorisku NĒ Islama demokrātijai un turkiem. Toties 10 Turcijas minoritātes ( kurdi uc.) pieprasija autonomiju vai savu valsti. Ko Eiropa iegūs no Turcijas sabrukuma??? 50 miljonus bēgļu...
te
t
Ko turki iegūs no pazemotiem kurdiem? Neskaitāmus terora aktus.
 • 4
 • 0
x
x
Появились сообщения об ударах турецких авиации и артиллерии. Следовательно янки сваливают так быстро и так далеко, что трамповы угрозы турок не очень пугают. А у САА и союзников, не факт что есть войск в достатке чтобы взять под контроль всё что надо в Заевфратьи. Но на нефтяные поля провинции Дейр-эз-Зор и Табку (с плотиной ГЭС), надеюсь хватит. А нашим спецам придётся флагами отваживать турок от попытки слишком уж увеличить зону оккупации. Курды выбрали намотаться на танковые траки, те кого не убьют бомбами и снарядами. Точнее умрут то рядовые, а вожди как всегда или сдадутся или сбегут в Ирак. Зря что ли доллары копили?! Чтобы потом, в будущем, свои торгашеские потуги оправдывать "Россия должна была...". Вам, ребятки, мы ничего не должны. А вот вы профукали всё.
x
x
Очень хочется чтобы рядовые курды догадались своих идиотических вождей (которые, опять же, по слухам, не местные) по быстрому сдать мухбарату САР и это был бы отличный финал. Но сказок не бывает в жизни. Глупость редко так наказывается..
 • 2
 • 7
Pareizaissecinājums
P
Latvju bāleliņiem ir ko pavērot un ir ko padomāt ... kā viena ļoti liela tauta nevar un nevar izcīnīt neatkarību, kamēr dažām mazām tautām neatkarība pati iekrīt rokās. Tā, ka īsti pat nezina, ko ar to iesākt...
Irlielāmērāticams
I
ka Turcijas ekonomiku iznīcināt neizdosies, jo Turcija var bezgalīgi tirgoties ar Krieviju. Tramps gatavojas Putinam pasniegt tādu dāvanu, kāda šim ne sapņos nerādījās.
izziņa
i
Kurdu skaits pasaulē tiek lēsts no 36,4 miljoniem līdz 45,6 miljoniem. Ap 15 miljoniem Turcijā, vairāk nekā 9 miljoni Irānā, 7 miljoni Irākā, 3 miljoni Sīrijā, 1 miljons Vācijā.
Dogvilas erchercogs
D
Suns, kurš rej, nekož.
trusis nejaukais
t
pareizi dara. visiem tak patiik apsuudzeet ASV par agresoru kas "visur baazhaas ar savu karaspeeku" nu tad paskatiisimies kas notiks ja ASV to nedariis. atkal slikti? cmon, izlemjieties...
Asus
A
Ха-ха- очередной американский дебил. Не понимает, что его уже никто не слушает, кроме главных лизоблюдов мира - Польши, Латвии , Литвы и Эстонии.
GoodMaan&ParexK&K
G
ņepizdzi, Latvija tikai priekš debīlajiem pūtina un bauru mērkaķiem tēlo ka lien dirsā USA bet patiesībā слушает Kremli, jo krievubandīti ar svoločiem šņukurē pa sili ka šņakst vien
 • 4
 • 4
Reigans&Tečere
R
Labāk lai šis varonīgais draudētājs vēlreiz aizbrauc pabrāļoties ar diktatoru slepkavu pelmeni, kurš gan simt reiz draudējis jenķiem gan desmit reiz pasūtījis USA galveno klaunu. Vēl pasaules politiku arī var pabīdīt pie prinča, kurš savus kritiķus sagraiza gabalos......Visdzrīzāk izdosies šiem slimajiem klauniem dapist ne tikai demokrātiju, bet arī pasauli. Tā vien liekas, ka arī rietumpasaules ļeļļu teātra diedziņus no Kremļa rausta Valodzja ar saviem bandītiem.
Asus KZ
A
Ха ха Латвия Ресейден озып кетті. Латвияның күлкілі елі, барлық индустриясы бойынша өз индустриясы мен ауылшаруашылығы жоқ. Транзит жақын арада жабылады, содан кейін порттар мен теміржол. Сізде салон болады - тек жуан американдық қондырғылар болады. Жер мен орманның жартысынан көбі шетелдіктерге тиесілі - ал сіз өз жеріңізде ауылшаруашылығымен айналысасыз және Батыстағы фермерлер. Бай шетелдіктер үшін тазалық. Бұл күлкілі.
 • 1
 • 1
Asus
A
Ха-ха Латвия впереди России. Смешная страна Латвия с разбегающимися во все стороны населением без собственной промышленности и сельского хозяйства. Скоро закроется транзит, потом порты и железная дорога. И кабздец Вам будет - останется только ржавая американская техника, которую Вы будете мыть. Больше половины земли и леса принадлежат иностранцам - а Вы батраки на собственной земле и батраки на Западе. Говно за богатыми иностранцами убираете. Смешно.
 • 1
 • 5
sorry
s
Ļaudis! Kā teicu savos komentos kad šis mafijas izsūtāmais zēns un Maskavas aģents kļuva par POTUSu, būsim laimīgi, ja izturēsim viņa četrus gadus bez pasaules gala. Nu izskatās, ka var arī nepaveikties.
Reigans&Tečere
R
...gatavojies uz 8, jo Amerikā ir ekonomiskā izaugsme. Tādos gadījumos rietumu mērkaķu baram patīk kruti cirki ar spilgtiem klauniem.
 • 5
 • 2
vēsture
v
1920.gada 10.augustā tika parakstīts Sevras miera līgums (nākamgad 100 gadu jubileja). Ja rietumvalstis būtu nodrošinājušas šī miera līguma īstenošanu, tad šodien nekādu problēmu ar Turciju vispār nebūtu bijis. Eksistētu liela Armēnijas valsts, eksistētu neatkarīga kurdu valsts, Grieķija būtu divreiz lielāka, savukārt atlikušās Turcijas lielums līdzinātos mūsdienu Austrijas lielumam un, cerams, Turcijas attieksme līdzinātos Austrijas attieksmei.
vēl vien precizējums
v
Armēņu genocīds notika pirms Ataturka valsts izveidošanas - vēl Osmaņu impērijas sastāvā. Tiesa, Kemals arī kā virsnieks tur esot ņēmis dalību.
 • 1
 • 0
precizējums
p
Vēsturnieki saka, ka Ataturka režīms sadarbojās ar Ļeņina režīmu. Abi divi ir iznīcinājuši Armēnijas valsti.
 • 4
 • 2
Otrā vara
O
Masons Ataturks acīmredzot visu slepenajās melnajos rituālos sarunāja ar Anglijas karaļnamu
 • 2
 • 3
Konstantinopole
K
Ja Rietumi 20.gadsimtā gribēja, lai Turcija kļūtu patiesi demokrātiska, tad tiem bija jāatstāj sev kontrole gan par Turcijas armiju, gan par Turcijas televīziju. Tad "valsts apvērsumus" varētu rīkot pa telefonu - ja prezidents rīkojas nepareizi, tad armijas boss zvana prezidentam un saka, ka viņš ir atlaists. Un televīzija vienmēr atspoguļotu armijas bosa viedokli. Ja tā turpinātos kādus 200 gadus, tad iespējams, ka Turcija atbrīvotos no sava islāmisma un būtu gatava demokrātijai. Bet tagad ir par vēlu. Ja islāmistu rīcībā ir NATO otrā lielākā armija, tad par ko var runāt?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Koronavīruss bīstamāks etniskajām minoritātēm(14)

Jaunākie veselības uzraugu dati no Lielbritānijas un ASV liecina, ka koronavīruss (SARS-CoV-2), kas pasaulē ir inficējis vairāk nekā sešus miljonus un nonāvējis teju 400 tūkstošus cilvēku, ir ī...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits