Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Eksperti: Astravjecas AES kļuvusi par pārbaudījumu Baltijas valstu solidaritātei

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
JanisT
J
Pareizi, nevajag lietot CO2 neitrālo kodolenerģiju, bet dedzināt Krievijas akmeņogles, neaizmirst visiem stāstīt, kāda Krievija ir slikta un cik mēs zaļi domājam.
Te skaidri rezams
T
Baltkrievija tiešam neatlaidīgi,lēni bet iet uz neatkarīgu valsti.Valsti kas paši visu ražo,apgādā sevi. Tai skatā ar elektroenerģiju. Un par stipri savādāku ciparu kas laikā gaitā atspuguļosies precēs ko Baltkrievi tirgos citām valstīm un jau tagad ir konkurētspējīgi .Varam runāt par to ka valstī nav demokrātijas, utt. Bet Latvijā tādas demokrātijas arī nav. Ir REžĪMS-zagļu,pederastu kas kalpo ASV interesēm.
Alla Borisovna
A
Īsti nesaprotu, kāpēc Latvijai būtu lietuviešu biznesa interesēm jāpiekāpjas, un kāpēc tas tiek dēvēts par "solidaritāti".
Dauņeksterminators
D
Es nesaprotu, kā var būt solidāras trīs valstis, ja trīs kopā sanākuši cilvēki to nespēj.
RIETUMVĒJŠ
R
Ir lielā mērā ticams, ka valstij, kas uzbūvēja atomelektrostaciju un naftas pārstrādes kombinātu pie Latvijas robežas (pa vējam) ... ir ĻOTI liekulīgi pārmest baltkrieviem, ka tie uzbūvējuši atomstaciju (pret vēju. )
Juris
J
Latvija dēļ savas alkatības uzmetīs jeb kuru. Tā tas ir bijis un būs. Ne velti Latviju sauc par "vājāko posmu" Baltijas valstīs. Komunistu vara nekur nav zudusi.
Al
A
Cik zinu jau no Ulmaņlaikiem ta solidaritate"" jau pazuda.:)
:)
:
Tā bija veselā saprāta esamības pārbaude un leiši to izgāzuši!
strupceļš
s
Ostrovecas AES un Lietuvas lēkāšana ap to, kļuvusi par pārbaudījumu, vai Latvija ir spējīga uz patstāvīgu ekonomisko politiku, vai arī nejēdzīgi seko Lietuvas ālēšanās kampaņai , kā parasti tam, kas vajadzīgs Lietuvai, un ko Lietuva grib vai negrib. Nausedam jāpārstāj nodarboties ar demagoģiju, un jāpārstāj sūdzēties Merkelei.
hmmm
h
Lietuviešu pēc nevarēšanas uzbūvēt jaunu, modernu AES Ignalinā sevi ir diskreditējuši un nav it nekā autoritatīvi uztverami jautājumos ko darīt enerģētikā un ko nē. Es arī emocionāli piekrīti ka nav forši, ka autoritāri režīmi kā Baltkrievijā un Krievijā dominē enerģētikas tirgū. Taču, ja Eiropas demokrātija ir impotentas labāka produkta radīšanā, tad tiem nav itnekādu morālu tiesūbu vaimanāt - nepēriciet no Balkrievijas elektrību, jo tur ir nepareizs režīms. Visprims radi produktu un tad tev būs morālas tiesības mācīt citus kā pareizi dzīvot.
Derglis
D
Ķīnas lupatas un gadžetus gan tu pērc, lai gan ĶĪna apspiež Honkongu? Un kā ir ar autoritāro arābu režīmu, sevišķi saudītu, naftu? To pērk pat mūsu lieldraugs ASV.
 • 16
 • 4
to es ar >hmmm
t
Krievija tur lielu karaspēku pie robežas? Tas ir nieks, salīdzinot ar to, ka Ķīna samērā mazākā teritorijā pie Krievijas robežas nometinājusi tādu iedzīvotāju skaitu, kas skaitliski lielāks par visas Krievijas iedzīvotāju skaitu kopā. Krievijai jācer, ka ķīnieši kādu dienu neiedomāsies nedaudz pastaigāties pēcpusdienas laikā.
 • 6
 • 4
es ar>hmmm
e
Doma kopumā pareiza, tikai ne konkrētos apstākļos, kad LV pilns ar latviijciem kas slavē Krieviju, un kad Kremlis tur pie robežām milzu karaspēku....
 • 5
 • 9
MŰLLER
M
Nu tiešām, Latvijas valdība zin, kā darbojas "bizness". Pie kājas kas ir sadarbības partneri. Galvenais nepazaudēt saikni ar postpadomijas "biznesmeņiem". KGB joprojām pastāv un kāds/i baidās no tā.
Anny
A
Astravjeca Lietuvai ir tikpat tuvu, cik mums leišu Ignalīna. Kurā, starp citu, vēl ir kodolmateriāli.
 • 16
 • 0
Saldus
S
Nu Latvijas valdībai tavuprāt ir jāpaguļas zem leišiem, kuri dumjā kārtā nojauca savu AES. Gan jau ES būtu viņus uzņēmusi tāpat. Redz, kā Somija būvē vēl vienu krievu reaktoru, un ES klusē. Arī citās bij. socvalstīs ir PSRS būvētas AES.
 • 15
 • 4
>MULLER
&
Tad jau Tu gan varen bailīgs ka vēl baidies no KGB...
 • 5
 • 4
GoodMaan&ParexK&K
G
Latvijas varas lopu galvenā, neuzvaramā, un mūžīgā solidaritāte ir tikai un vienīgi ar PSRS krievbandītu brataniem. Izzagtie G24, BankaBaltija, LKB, Parex,....čekista Saviscka nokostā Zviedru Somu celuloze,...padirstā Riga,.....gan arī RailBaltic būs pizdjetc,...... Pārējās solidaritātes priekš mērkaķiem apdebīloties.
varas lops>GoodMaan
v
Tikai kopa ar Jums biedri GoodMann mes nonaksim pie pilnigas komunizma uzvaras...
 • 4
 • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits