Laika ziņas
Šodien
Apmācies

G20 samits: 19 valstis apliecina gatavību pildīt Parīzes klimata vienošanos

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Nobelis
N
ES sētā kretīni dejo : https://youtu.be/poPtdZrqtAs?t=32
Terminoloģijaiirnozīme
T
Politikā, tāpat, kā pie dzīvniekiem, uzvar stiprākais. Bet, ja spēku samēri ir līdzīgi, tad dzīvi paliek abi. Bet, naidīgi blenž viens uz otru. Iemesls - bailes. Nekā jauna! Pēc šī principa attiecības notika notiek un notiks. Nekā jauna!
LAMPA
L
Nu kā ar Latviju, tak Cēsis ar apsprieda par klimatu. Vai G20 saprot vispār ka LAMPA -tas ir spēks.Latvian power.
ER
E
Es vienmēr saku: Labāk ka ar Krieviju normālas attiecības, tikai neviens nevar paskaidrot: Kā ar Krieviju tādas var pastāvēt....
Terminoloģijaiirnozīme>ER
T
Sāksim ar vienkāršāko - kas ir "norma"?
 • 4
 • 5
Dostojevskis
D
Sprēgādami par klima-tu... neaizmirstiet, ka Putins ir uzaicinājis Trampu un Makronu uz 9. maija svinībām nākošgad. Mums būs iespēja vērot ļoti spēcīgus centienus šo izjaukt. Vērosim uzmanīgi, desmit mēneši priekšā...!
RUS
R
redz-USA nav politiska izolacija-Kremlis ir.....
 • 5
 • 3
Dostojevskis>RUS
D
Ir labi, spriežot par politiku, turēt acu priekšā pasaules karti. Tad arī ātri top skaidrs, kāpēc Trampam (ASV) nemaz nav vienaldzīgas attiecības ar Putinu (Krieviju). Tramps arī dara tāpat un, ieraudzījis Ķīnu, tūlīt grib atkal čomoties ar Putinu.
 • 5
 • 5
Lai gan
L
Putins varen lielijās, ka Krievija it labi iztikšot bez ārvalstu atbalsta, bet izrādās-tukšs muldoņa vien bijis...Pat Sukoi Jet nelido bez ārvalstu komponentēm..
 • 5
 • 4
RUS>Dostojevskis
R
Putinu var saprast: Tam par vari vajag izrauties no politikas blokades....Kapec to vajag USA-spriest gruti...
 • 3
 • 4
Aizticējs
A
Kā lai Poo neaicina savas nolādētās impērijas glābējus. Vajag uzaicināt arī sabiedrotās Vācijas Reihskancleri !
 • 7
 • 2
Irlielāmērāticams>Scorseze
I
KA KLImata "alarmisti" ir viss, ko vēlies , tikai ne "idioti". Idioti tik perfektu naudas taisīšanas , politiska spiediens izdarīšanas, jaunattīstības valstu sabremzēšanas mehānismu nespētu izdomāt. Nu nekādi!!!
Tā izskatās
T
Pasaules noziedznieku shodka.
dabas spēks
d
Tāda vienošanās gan pastāv, bet tās izpilde ir cerību triumfs par īstenību.
ļuļa
ļ
nu un kurš te mums tagad ir populists? ekonomiskā izaugsme un globalizācija pēc definīcijas nav savienojamas ar dabas aizsardzību un siltumnīcas efekta ierobežošanu. kā viņi to taisās darīt? ražojot no retzemju metāliem akumulatorus un elektroniku ķīnā un tad ar transporta kuģiem, tērējot fosilo enerģiju un piedrazojot jūras, vest to visu uz eiropu? loģika forša, tikai ar cīņu pret klimata izmaiņām tam nav nekāda sakara.
no Jūrmalas
n
Tramps, kas nejēdz draudošās briesmas sakarā ar cilvēka radītajām klimata izmaiņš, ir aprobežots, neizglītots un nekaunīgs naudas maiss, Viņš ir bīstams civilizācijai.
Globaalistu reihs
G
Reklaamas upuri neredz klimata alarmistu gadsimta afeeru, tas gan ir biistami. https://blogs.spectator.co.uk/2019/02/whats-behind-climate-change-activist-greta-thunbergs-remarkable-rise-to-fame/
 • 4
 • 3
Scorseze>no Jūrmalas
S
Cik var malt šo dezinformāciju:) cilvēks, pat ja gribētu, nespētu izmainīt klimatu uz zemes. Idioti, kuri ķērc par "cilvēku radītām klimata izmaiņām" vai nu ir pilnīgi idioti, vai arī vienkārši nav apmeklējuši fizikas stundas skolā:)
 • 13
 • 2
Balts
B
Paldies , nevajag. Vasara uz goda !
Biljonu industrija
B
Climate Change Industry is a $1.5 Trillion dollar escapade, which means four billion dollars a day is spent on our quest to change the climate. That includes everything from carbon markets to carbon consulting, carbon sequestration, renewables, biofuels, green buildings and insipid cars. For comparison global retail sales online are worth around $1.5 trillion. So all the money wasted on the climate is equivalent to all the goods bought online. . As such, it’s the only major industry in the world dependent on consumer and voter ignorance. This is not just another vested interest in a political debate; it’s vested-on-steroids, a mere opinion poll away from extinction. You can almost hear the captains of climate industry bellowing: “Keep ‘em ignorant and believing, or the money goes away!”. http://joannenova.com.au/2015/07/spot-the-vested-interest-the-1-5-trillion-climate-change-industry/

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits