Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Lielāka uzticība Rietumu vakcīnām

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
firino 7241
I­ a­m­ c­r­e­a­t­i­n­g­ a­n­ h­o­n­e­s­t­ w­a­g­e­ f­r­o­m­ h­o­m­e­ 1900 d­o­l­l­a­r­s­/w­e­e­k­ , t­h­a­t­ i­s­ w­o­n­d­e­r­f­u­l­, b­e­l­o­w­ a­ y­e­a­r­ a­g­o­n­e­ i­ u­s­e­d­ t­o­ b­e­ u­n­e­m­p­l­o­y­e­d­ d­u­r­i­n­g­ a­ a­t­r­o­c­i­o­u­s­ e­c­o­n­o­m­y­. i­ c­o­n­v­e­y­ g­o­d­ o­n­ a­ d­a­i­l­y­ b­a­s­i­s­ i­ u­s­e­d­ t­o­ b­e­ e­n­d­o­w­e­d­ t­h­e­s­e­ d­i­r­e­c­t­i­o­n­s­ a­n­d­ c­u­r­r­e­n­t­l­y­ i­t­'s­ m­y­ d­u­t­y­ t­o­ p­a­y­ i­t­ f­o­r­w­a­r­d­ a­n­d­ s­h­a­r­e­ i­t­ w­i­t­h­ e­v­e­r­y­b­o­d­y­, h­e­r­e­ i­s­ i­ s­t­a­r­t­e­d­... <(") Copy Here.........>> Www.start.jobs37.com
Seko mums
S
Rietumiem nejaukas blaknes sejas paralīze,daļēja paralīze bieži novērota un nāve arī kā norvēģijā pensionāri nomira.Nevar teikt ka liela uzticība.
oto
o
Traks esi, kāda tur efektivitāte, viss, kas saistīts ar vakcīnām, ir slepena informācija.
Edvins Eglitis
Daudz cilveki saja gadijumaa par izveli starp lielvalstu u.c. vakcinem ir iesprudusi starp akmeni un citu loti cietu vietu. Kapec Latvijas medija neraksta par tiem peksnu naves gadijumiem (u.c. nopietnam blakus paradibam) kuri notika pec Pffizzer vakcinesanas vairakas valstis? Lielaka dala sabiedriba par to lasijusi un dzirdejusi. brt Latvijas medija uzvedas it ka tie gadijumi nekad nenotika. Kapec ta? vai ta ir sabiedribas uzskatu manipulesana. Un daziem ir izbrine kapec sabiedriba neuzticas Latvijas medijai. BET Prezidents Levitz, PM Karins u.c. atkartoti raksta ka mums jaauzticas Latvijas globalai medijai.......
  • 7
  • 5
N1C1dna project
N
Pavļutu ,Kariņu cietumā .Levitu ar viņa diasporu -uz Izraēlu ! Mūsu augstakās raudzes mediķus atpakaļ majās ,no ASV u.c valstīm ,lai mūsu tautai kalpo mūsu cilveki ,bet okupanti izvacas !!!
Vai tas bija viņa pēdejais tvīts?
V
""Renārs Putniņš@RPutnins · Dec 30, 2020 Arī man šodien bija iespēja tikt pie vakcīnas! Kopā mēs šo sērgu uzvarēsim! Paldies maniem kolēģiem, kuri turpina strādāt līdz pilnīgam spēku izsīkumam!!!""
edisons
e
Visi raksta par efektivitāti piemēram 76%, vai 92%, bet piemirst nez kāpēc uzrakstīt pašu galveno, kas mazinātu skepsi un neuzticību, kas notiek ar atlikušajiem % , kuri saņēmuši vakcīnu? Vai tiem vienkārši neiedarbojās, vai tie nomira, vai tiem kļuva ļoti slikti un bija vajadzīga reanimācija, vai vēl kaut kas, piemēram sāka augt ragi? Tas ir pats galvenais, kas bija un ir jāizskaidro cilvēkiem - tad atkritīs šī lielā putra ar informāciju. Tad viss būs daudz vairāk skaidrs.
Edvins Eglitis
Nebutu parsteigts ja informacija par vakcina izraisitam nopietnam blakus paradibam but apklusetas vai ignoretas veselibas iestades un Latvijas medijaa, jo saada riiciba saskan ar musu valdibas un medijas pro-vakcinu politiku. Diezgan gruti so viedokli slept no sabiedribas. Viens bledigis bet vispar efektigs panemiens ka darbojas vakcinu razotaji un valsts veseibas iestades ir ka vini PAARKVALIFICE so notikumu. Kaut gan navejoss vai nopietns notikums notika iisi pec vakcinesanas, notikums paarkvalifiecets ka nav saistiba ar vakcinu. AstraZeneca, Pfizer u.c. so parkvalificesanu izmanto regulari klinisko petijumu gaita. Taa informacija ir pieejamai un atrodama ja to pameklee.
  • 7
  • 3

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits