Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vides izpostīšana veicina epidēmijas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Fakts
F
Idioti! Cov19 radīja Uhaņas laboratorijā paši ķīnieši! Kāds te sakars ar dabu?
00
0
Epidēmijas veicina cilvēku atkrišana no Dieva.
ruksis
r
Par kailcirtēm Latvijā varam pateikties ķieģelģīmim Dambraušķim.
Vecsčekists
V
Lai gan mums ir iestāstīts, ka sazvērestības teorijas ir priekš muļķīšiem... pavērojiet tomēr acīmredzamus faktus... Kas finansē grīnpīsus pasaules dabas fondus un visādas psihiski slimas meitenītes? Kādas ir reālās sekas konkrētām valstīm dažādu "ekoloģisko " iedeju konsekventas izpildes gadījumā? Turiet acis vaļā, jūs daudz redzēsiet, vispasaules cenzūra vēl nav ieviesta... ! Nav jābūt lielai pieredzei neredzamās frontes operācijās lai saprastu, ka itkā labi domātās zaļās idejas un noderīgie idioti kas tām paši arī tic, patiesībā ir viegli vadāma diversantu armija, kuras spēks nav pat aprēķināms. Atcerieties VAK, boļševiki tiem neko nevarēja padarīt! Tieši VAK bija galvenais "ledlauzis" , aiz kura varēja droši izpausties visādi līdzskrējēji-šodienas spīdekļi.
Vecsčekists>Greta
V
Padomā ar prātu, ņem talkā dzīves pieredzi... ja Tu nodarbojies ar niekiem ilgāku laiku... sāk gribēties ēst! Ja mamma Tevi pabaro, vari turpināt nodarboties ar niekiem. "Greenpeace" nodarbojas ar niekiem... kas viņus "pabaro"? Tas pats ar visiem pārējiem. Soross? Ja godīgi, es neko daudz par viņu nezinu.
 • 5
 • 0
Greta
G
Es no sākuma domāju, ka tu atkal nonāksi pie Sorosa...
 • 0
 • 2
reptilis
r
Skumji...,ka Diena ir kļuvusi par propagandistu:(((
Vecsčekists
V
Reptili, ja Tev piederētu avīze un Tev būtu sava nostāja... Tu, ko, ļautu "pelēm dancot pa galdu"?
 • 7
 • 2
ļuļa
ļ
jā, un kas vēl ienāca prātā sakarā ar šo propagandas rakstu.... vācijā izcērt lielus meža masīvus, lai uzslietu vēja ģeneratorus, jo vācija ir mums uzņēmusi zaļo kursu. green deal ietvaros tiek izcirsti hektāru hektāri, jo vienam ģeneratoram esot vajadzīga 200 m gara brīva josla. vācijai neviens mežu izciršanu nepārmet, jo tas ir labi un pareizi, un bezjēdzīgie vēja ģeneratori, kas ražo n
ļuļa
ļ
klausies, dauni, esi spējīgs argumentēt ar faktiem un pieņemt, ka cilvēki, kas šos faktus zin, nav krievu spiegi? lūgtum: Berlin (dts Nachrichtenagentur) - Für den Bau von Windenergieanlagen wurde in den vergangenen zehn Jahren in Deutschland etwa 1.400 Hektar Waldfläche gerodet. Das meldet das Nachrichtenmagazin "Focus" unter Berufung auf eine Antwort des Bundeswirtschaftsministeriums auf eine FDP-Anfrage. Die Fläche entspricht rund 2.000 Fußballfeldern. Windenergie: Über Tausend Hektar Wald für Bau von Windkraftanlagen gerodet | wallstreet-online.de - Vollständiger Artikel unter: https://www.wallstreet-online.de/nachricht/11925824-windenergie-ueber-hektar-wald-bau-windkraftanlagen-gerodet
 • 2
 • 1
gaļa
g
Nemelo, ļuļa ! Vācija netaisa kailcirtes, bet dabu saudzē. To pašu gan nevar teikt par tavu garīgo dzimteni Rašu Parašu.
 • 3
 • 6
ļuļa
ļ
ģeneratori, kas ražo nejēgā dārgu elektrību ir grietiānistu sapnis. savukārt brazīlijai, kas cērt mežus, lai pabarotu visu pasauli, eiropas debīlos vegānus ieskaitot, pārmet dabas postīšanu. liekulība visaugstākajā mērā.
 • 12
 • 5
Dostojevskis
D
Jādomā, "zaļā kursa" fanātiķi no kroņvīrusa stāsta izspiedīs maksimumu.
ļuļa
ļ
patiesība ir tāda, ka pasaule ir pārapdzīvota. no tā arī ceļas gan dabas postīšana, gan epidēmijas. jebkurā dzīvnieku populācijā pie pārāk liela blīvuma sākas slimības un kāpēc gan lai ar cilvēci būtu citādi? un protams, ka noplicina dabu, jo cilvēki grib ēst, grib dzert ūdeni, un vienkārši sāk trūkt resursu. tādēļ tā vietā, lai gudri dirstu par mežu izciršanu, kas pie pieaugošā cilvēku skaita ir vienīgā opcija cilvēci pabarot, būtu labāk sākuši runāt par dzimstības ierobežošanu. un būsim godīgi, ne jau eiropā dzimstība ir problēma. baltie jau sen ir palikuši par minoritāti uz pasaules.
K
K
PVO - meli un krapnieki.
Krējums Saldais
K
Tipisks zombaks - speciāls raksts smadzeņu skalošanai. Parasti šādos rakstos nav faktu, tikai emocijas. Globālā un ideoloģiskā kļūda šajos zombaku sacerējumis ir pretnostatīt Cilvēku un Dabu. Itkā cilvēks nebūtu nācis no dabas. Dzīvnieki, cilvēki un vīrusi dzīvo vienā dimensijā, jau ļoti ilgi un dzīvos kopā vēl ilgāk, ja dabas draugi un visādas dzīvnieku brīvības pilnīgi un galīgi neizolēs cilvēku no dabas. Ja cilvēks ēdīs tikai vegānisku barību, tad viņš vienkārši izkritīs no ģenētiski informatīvās aprites - dzīvnieks - maltīte - vēders ar kuras palīdzību tiek monitorēta noteikta daļa no evolūcionāro izmaiņu. Pateicoties šādai monitorēšanai ir arī Corona. Cilvēki inficējas, izslimo un paliek veselāki. Ja šādas sistēmas nebūtu un cilvēki tikai plūkātu zālīti kā govis vai zirgi, tad tādas Coronas dzīvnieki vidū varētu nepārtraukti mutēt līdz brīdim, kamēr nejaušā saskarsmē ar vegānisko cilvēku tam ir ātrs un garantēts kirdiks.
Krējums Saldais
K
Saulei - ļoti lūdzu turpmāk parakstīt līdzīgas atziņas ar savu īsto vārdu - Aģents Smits. Morfijs. ©️ Matrikss. :). Ja skatījāties, tad tieši šādas atziņas klāstīja aģents Smits Morfijam debesskrāpī, pirms viņu izpestīja Neo :)
 • 4
 • 3
Saule
S
Jā, cilvēks cēlies no dabas un nebūtu problēmu ja viņš tur arī būtu palicis - dzīvotu alās mēdītu dzīvniekus ar šķēpiem un bultām, pārtiku no ogām un sēnēm. Bet mūsdienu Homo Sapiens ar savu alkatību, rijību, negausība, vēlmi dominēt ir lielākais drauds visa dzīvā eksistencei. Un tāpēc daba meklē veidus kā iznīcināt parazītus - uz sūta vīrusus.....
 • 3
 • 10
uhu
u
Es izmisīgi mēģinu saprast Bilderbergas kluba loģiku, mēģinot iestāstīt šīpļiem, ka supervīruss, kam jau ir astoņi izpausmes veidi un desmitiem mutācijas celmu kaut kādi saistīts piemēram ar govju brucelozi, no kuras Latvijā mirst viens cilvēks gadā.
 • 9
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Lukašenko brīdina strādniekus par streiku sekām(23)

Streiku dēļ nopietni cietīs Baltkrievijas uzņēmumi, un to savukārt nekavēsies izmantot ārzemju konkurenti, piektdien paziņoja prezidents Aleksandrs Lukašenko, norādot, ka mana centienus "sašūp...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits