Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

EK vēršas tiesā pret Ungāriju par likumu, kas liedz palīdzību nelegālajiem imigrantiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Def
D
Lai tā ek iet dillēs!!!!Nekādi nelegāļi eiropā!!!! Ārā visus tos mēslus no eiropas!!!! Jo viņi visi ir nelegāli robežpārkāpēji!!!!!
Ungārija ir aizmirsusi
U
tankus un lodi pakaļā 1956.gadā, kad uzdrošinājās pavērt muti. Nu ir DROŠA palikusi, jo var maut uz nebēdu, ja neļauj ES TIKAI slaukt.
Neviens Ungāriju ES nesauca.
N
Taču gribēja LILLU laupījumu, bet aizmirsa, ka ES nav PSRS, un , ka tankus ES Budapeštā neievedīs, kā tas bija 1956. gadā, kad Ungārija bija BRĪVA, NEATKARĪGA un SUVERĒNA, un NEBŪT nebija PSRS sastāvā. Tā kā, nevajag pūst pīlītes!
edvins
e
Pirmkārt valstij šādi jautājumi ir jārisina pašai, tā ir viņu iekšējā politika. Ja viņi nevēlas, lai viņu cilvēkus nodur un spridzina, tad lai nelaiž iekšā. Lai tos virza uz Merķelienes valsti, jo tā ideja galvenokārt pieder viņas valstij. Un lai Merķelienes valdība atbild par mierīgo iedzīvotāju slepkavošanu. Un lai neizvairās no atbildības! Otrkārt, ja arī uzņem bēgļus, tad nauda ir jāizsniedz tikai tik daudz, lai varētu normāli paēst, apģērbties u.t.t., bet ne tādas summas, kuras iepatīkas un sākās ekonomisko bēgļu pieplūdums. Viņi ir gatavi ceļā uz Eiropu atdot lielas naudas, jo šeit viņi dabūs atpakaļ vēl lielākas naudas un tas kļūst pat ļoti izdevīgi. Pasaules valstīm ir jāgulda naudas nevis uzņemot bēgļus, bet tā jāiegulda tajās pašās valstīs atverot skolas, slimnīcas, iestādes. Sūtot speciālistus, skolotājus uz tām valstīm apmācot tur uz vietas tos cilvēkus, lai viņi paši savās valstīs varētu celt labklājību. Citādi bēgļu uzņemšanas globālajā jautājumā ir saskatāma korupcija.
Pamuļķi!
P
Ne jau Merkele atbild par slepkavošanu Ukrainā vai Baltiešu slepkavošanu Sibīrijā.
 • 11
 • 1
Gregs Millers
G
Nost ar EK uzbrukumiemm, lai dzīvo Ungārija! Lai Soross migrantus uzņem pie sevis ASV!
Edvins Eglitis
ASV un citam rietumu Eiropas valstim ir pienakums uzbuvet tas valsts ko vini iznicinajusi. ASV piesavinaja Libijas zelta krajumus un naftu) ko vini dara libiesu tautas laba? Suut uz Eiropu. Redziet Soross if dzziids un cTzonisti kontrole ASV. Sen jau zinams. Nav nekads jaunums nevienam. Pasaule apm 3 miljardu (3,000,000,000) potencialie migranti. Ko lidz ja Eiropa uznem 1,000,000 gada? Vini vairojas apm 8% gada tatad pec gada bus apm 3,240,000,000 migranti (minus 1,000,000 = 3,239,000,000)..ES vadiba velas lai vini brauc uz Eiropu un to migrantu migraciju atbalsta katra iedomajama veida. Sis migrantu projekts ir apzinats centiens iznicinat Eiropas cilveci. Nekas cits. Ja nezinat kapec pasi eiropiesi to daritu, tad laiks izglitot sevi, un parstaij ticet tam mulkibam ar ko jus tiekat maldinati un manipuleti.
 • 2
 • 9
jautājums
j
Kā Eiropas Komisija vispār uzdrīkstas bāzt savu netīru šņukuri neatkarīgas valsts iekšējās lietās?
ATBILDE
A
Ungārijai vajadzētu ŠŅUKURU tīru krievu tanku veidā, tad tā vairs nebūs neatkatīgas valsts iekšējā lieta, bet gan ĀRĒJĀ lieta.
 • 4
 • 0
Droši vien ar to,
D
ka Brisele nav Ukrainu vai Latviju okupējusi, un pat netaisās to darīt, un ne kā Maskava PSRS laikos cauru dienu Latvijas radio aurēja GOVORJĪT MASKVA!
 • 12
 • 0
to Pareizi
t
Ja Brisele darīs tāpat kā Maskava, ar ko tad Brisele atšķirsies no Maskavas?
 • 6
 • 10
Pareizi!
P
NAV JAU Krievija, kas VIENĪGĀ to drīkst darīt. Ungārijai sen laiks būt neatkarīgai Krievijas ietvarā, tad būs ĪSTA neatkarība, jo neviens nelika ES savu degunu bāzt. Lai tinas DIRST!
 • 14
 • 6
Ungārijai sen laiks uz ceļiem krist
U
Putlera priekšā, un lūgt, lai ņem ATPAKAĻ. Tad jebkādas (ar ES saistītas) problēmas ATKRITĪS, un varēs atkal dzīvot LAIMĪGĀ BRĀĻU SAIMĒ.
Viņi ir stulbi PIETIEKAMI,
V
ja reiz stājas ES, tās noteikumus negribēdami.
 • 14
 • 5
Ivo Lacis
Ungaari nav stulbi lai baaztu galvu krieveklju cilpaa!Krievi pashi driiz viens otru apvaaks!Kiina varees izplesties!
 • 4
 • 11

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits