Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Naudas un cietumsodi izolācijas neievērotājiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
To Vecā sieva
T
Ir tādas teritorijas-Mongolija,Svētās Helēnas sala un pat daži novadi-tepat Latvijā!
Cietumsodi??
C
Starp citu,kā ar karantīnu cietumā,ar Covid-19 inficētajiem ieslodzītajiem?
jocīga cenzūra
j
Delfos kremļa nacisti komentāros nolād Latviju,ebrejus,amerikāņus,slavē kremļa slepkavas.Tādus komentārus delfu cenzori neaiztiek.Bet pamēģiniet pakritizēt kremļa noziegumus!
ARPRATS
A
Tikai mediķi paši atlido no ārzēmēm un tieši no valstīm kuras ir sarakstā un iet mierīgi strādāt. Tas tak nav nopietni pašu ieteikumus neievērot!
edvins
e
Naudas sods un cietumsods ir nesamērojams pret cilvēku nāvi! Cik maksā dzīve ? Tiem, kuri aplipina citus cilvēkus ar vīrusu jāuzdod jautājums cik maksā tava dzīvība, cik tu būtu gatavs atdot, lai paliktu dzīvs, vai uzreiz nomirtu, ja iedotu nejauši par maz! Daudz cilvēku ir ar drausmīgi slimu domāšanu!
edvins
e
Mums jāglābj ir mūsu tauta, nevis jāskatās uz sliktajiem piemēriem!
edvins
e
Ja mūsu valstī atbildīgās personas neprot rīkoties, pietrūkst prāta spējas, tad šie cilvēki steidzami jānomaina ar gudrākiem, kuri ir rīcībspējīgi, kuri neskatās stulbām teļa acīm ko jau ir izdarījušas citas valstis un nekopē citu paveikto. Nav nekādas problēmas, ja vien ir vēlēšanās vienoties par viesnīcu izīrēšanu tikai cilvēkiem , kuriem konstatēts vīruss un viņu saskarsmes cilvēkiem un viņu tuviniekiem. Viesnīcas stāv tukšas! Dažus simtus nav grūti izolēt uz pusmēnesi šādā veidā , bet tūkstošus jau būs ļoti problemātiski. Šis pasākums jau bija jāveic pirms pusmēneša kā minimums. Valdība skatīsies kad sāks mirt cilvēki, lai mazāk būtu pensijas jāmaksā, ka kritiskā brīdī strauji un rīcībspējīgi nereaģē, bet kaut ko gaida. Vai tad vēl maz piemēru gandrīz visās Eiropas valstīs ? Ko vēl gaidīt ?
Z Līvmane
Z
Ja nespēj pašizolēties, tad Valstij japalīdz! Cietumā!
vecā sieva
v
Vai nezinat kaut kur ziņu kuras teritorijas vēl ir brīvas no šitā virusa, vai Jaunzelandē vai Čukotkā? Mēs ar sekspartneri naudiņu esam iekrājuši, varētu aizbēgt pa kluso uz tādu Grenlandi vai Aizspoguliju.
vecajai sievai
v
vecā sieva,tava vieta vienīgi aizspogulijā,tur pagaidām tīrs,varēsiet sexoties skatoties spogulī.
  • 1
  • 0
latviijec
l
zinu : Pie mums Krievija neviens nav slims: Bedz pie mums!
  • 4
  • 7
Irlielāmērāticams
I
ka "17 gadus vecais jaunietis" šādi ākstīdamies inficēsies pirmais. Jo ir maz ticams, ka amerikāņu armijas gāzmaska vīrusam ir lielāks šķērslis, nekā ap degunu apsiets dvielis. Un, vai viņš savu plēves kombinezonu katru dienu dezinficē?
Irlielāmērāticams>00
I
ka to līmeni, kas man bija 1972. gadā , es vairs neatgūšu. Mācīties man nepatīk principā, pietiek, ka varu pamācīt citus.
  • 3
  • 5
00
0
Iemācies veidot teikumu.
  • 2
  • 6
Dostojevskis
D
Pasaules ziņās ik pa brīdim pavīd diezgan šokējoši kadri, kas rāda cilvēku ignoranci pret epidemioloģiskajiem drošības noteikumiem... . Vai nav tā, ka šāda attieksme rodas no varas centieniem pārmērīgi regulēt sabiedrību? Cilvēki jūt, ka daudzie noteikumi, kurus tiem uzspiež patiesībā ir tikai ierēdņu darba imitācijas rezultāts un tāpēc cilvēkiem rodas nihilistiska attieksme pret likumiem un valsts varu. Situācijā, kad noteikumu ievērošanai pēkšņi ir dzīvības un nāves cena... cilvēki turpina gremot, itkā nekas nebūtu noticis!
idiots>Dostojevskis
i
Tas tapec ka neklausa musu Prezidentam VV Putin un nebrauc dzivot uz Krieviju!
  • 5
  • 4
Pravietisnejaukais
P
Jēzu patiešām vajag, bet... VISU. Jo nav iespējams pārprast Jēzus vārdus - "Dodiet kas Dievam pienākas un ķeizaram - kas ķeizaram pienākas!", resp. - valsts vara ir Dieva žēlastība samaitātajam cilvēkam. Ļaudis, kas eksaltēti klaigā "Allelujā!" parasti šo aizmirst. Apustulis Pāvils vēstulē Romas draudzei 13. nodaļā atgādina. Vai mēs to pamanām?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits