Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Nicas terorakta lietā aizturēts vēl viens aizdomās turamais

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Itamars Toledano
Varētu pajautāt, kuri tad ir tie ticīgie un kuri tie svētie, bet skaidrs, ka Muhameda pravieši tie nevarēs būt, jo tās asiņu upes, ko tie sava pravieša vārdā izlējuši, uz elli plūst. Un kā saka Dievs - vai dievam Baālam savu praviešu trūkst? Tomēr nepiedodama ir infantilā un perversā Stankeviča loģika, ka, lūk, karikatūru autori esot saņēmuši, ko pelnījuši, jo Nīcas notikumu sakarā nelietigajam viltvārdim atliek pajautāt - vai Nīcas baznīcas vecā dievlūdzēja (kurai rīkli pārgrieza) un pārējie upuri arī bija KĀDU SVĒTUMU PULGOJUŠI un saņēmuši KO PELNĪJUŠI?
Itamars Toledano
P.S. Ar viltvārdi Z.S. domāju, jo neba Dievs kādam farizejam būtu devis tiesības seksuālo orientāciju, ģimenes formas vai vienlīdzību dalīt vai kvalificēt. Un nav gudri ar Enciklopēdiju jeb Saeimas pieņemtiem likumiem ko manifestēt! Dievs no cilvēka prasa mīlestību, un pāvests šo mīlestību REALIZĒ, bet Z.S. mīlestības nemaz nepazīst, jo viņa daļa - liekulība, meli, viltus un naids. Neko citu viņš nav kopis, vien noziegumu piesedzis, jo neba Zeiļa vienīgais!
  • 2
  • 1
Itamars Toledano
Redziet, TV intervijā (parasti Rēders ir visai jestrs, bet šoreiz - tik kusls, ka šķita - iznīks!) Zbigņevs Stankēvics visai prastā valodā un visai nekulturālā formā infantīli klāstīja, ka šis, lūk, iecerējis gejiem piesviest kaut ko pie viņu tiesībām (it kā Dievs būtu lūdzis melnsvārčus cilvēktiesības dalīt!), bet karikatūru autori paši esot vainīgi, jo aizskarot ticīgo ''svētās'' jūtas.
Aivars
A
Ko tur sodīt, viņi gribēja samazināt vīrusa nēsātājus
Itamars Toledano
Tu sev spriedumu pats esi rakstījis. Tā ka, priecājies!
  • 1
  • 0
bet
b
"No Tunisijas viņš ieradies Itālijas Lampedūzas salā, kas nelegālajiem imigrantiem no Āfrikas jau gadiem ir galvenais ieceļošanas punkts Eiropā." - Būtu Salvīni pie varas Itālijā, tad šis terorists nekad nebūtu iekļuvis Eiropā un nebūtu izdarījis teroraktu. Līdz ar to jāvaino tie Eiropas paolitiķi, kuri ie pieļāvuši masveida imigrāciju, kuri ir pieņēmuši tik stulbus likumus, kas liedz sapratīgiem cilvēkiem apturēt imigrāciju.
Tik pat labi var vainot Putleru
T
par krievu bandām Latvijā, kas gan nekādu mieru un laime te nav nesušas. Kāpēc lai arābi būtu par krieviem labāki?
  • 7
  • 1
Jānis Rožkalns
J
nobeidzot teikto: ... līdz pat Urāliem. šis pareģojums nav pretrunā ar Eižena Finka un citu, arī Krievijas pareģu pausto, ka Ķīnai tikšot Sibīrija. Finks vēl pauda, ka "redzu Krievijas pēdējās robežas ap Maskavu un Ļeņingradu(Pēterburgu)."
Rozei
R
Nevis Peķerburga, bet gan Pēteŗpils (kā visās vecajās latviešu kartēs).
  • 2
  • 2
Roze Jāņkalne
R
Peķerburga ir okupētās Ingrijas galvaspilsēta Nevanlinna, krievam atstat nevar .
  • 6
  • 1
Jānis Rožkalns
J
Ik pa brīžam( "latviski un mūsdienīgi" - regulāri, periodiski, ik pa intervālam) atgādinu, ka savulaik Mišels de Notrdams (Michel de Nostredame 1503-1566) bīdināja, ka islama džihāds no Vidusāzijas caur Dienvidkrieviju, tālāk jau caur Poliju, Vāciju un pa otru ceļu caur Eiropas dienvidiem aizkarosies līdz savam mērķim - Parīzei. Daļa poļu stingro katoļu priecāšoties, ka beidzot atnākuši "pareizie" ticības brāļi, kas apkaro "izvirtušos" Rietumu tikumus. Pie Parīzes izšķirošā kaujā džihāds beidzot tikšot sakauts. Bet tā būšot "Pirra uzvara". Pirrs (312 p.m.ē. — 272 p.m.ē.) bija Senās Grieķijas valsts Epīras valdnieks. Pirra karaspēks kaujās cieta tik lielus zaudējumus, ka viņš bija spiests izmest savu slaveno frāzi — "vēl viena tāda uzvara un mūsu vairs nebūs", kas iegāja vēsturē kā teiciens „Pirra uzvara”. Pēc tam gan džihādisti būšot spiesti atkāpties līdz pat savām vēsturiskajām zemēm. Laikā, kad Rietumi un Krievija savos dienvidos karos ar džihādistiem, Ķīna iesoļošot līdz pat Urāl

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Krievijā grib pievilkt skrūves protestētājiem(4)

Pēdējo nedēļu laikā Krievijas parlamentā iesniegti vairāki likumprojekti, kuru pieņemšana varētu maksimāli apgrūtināt protestu organizēšanu Krievijā un piedalīšanos tajos, kā arī ierobežotu to cilvēk...

Serbijas Pareizticīgā baznīca zaudē līderus(2)

Pasaulē droši vien nav tādu reliģisko organizāciju, kuras no koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 būtu cietušas vairāk nekā Serbijas Pareizticīgā baznīca. Pēdējo divu mēnešu laikā tā zaudējusi s...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits