Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Bijušajam Katalonijas vicepremjeram Urialam Džunkerasam piespriests 13 gadu ilgs cietumsods

Spānijas tiesa Katalonijas līderiem piespriež cietumsodus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ingems Flamingems
Dievs, sodi spāniju, Šo slikto šmāniju, Pletnē jel spāniju, Ak zvetē jel to! Kur spāņu tiesas rej, Kur brīvību ap-smej, Laid rīxti darbā, Dievs, Tai spā-ni-jā! Brīvīb Katalānijai & tās Cīnītājiem!
trusis nejaukais
t
vienoshanaas ir jaapilda. grozi kaa gribi Spaanijas tiesa principaa riikojas pareizi.
.....
.
Un Dienā šī ziņa pašā apakšā, kā kaut kas nenozīmīgs... Ir tik pretīgi un baisi noraudzīties, kā visa Eiropa pielien Spānijai un piedalās šajā farsā ar savu nodevīgo klusēšanu.
:(
:
Tā arī būs vienotās Eiropas nāve: liekulība, di un trīskosība, aiz kuras slēpjas biznesa un eirobirokrātu personīgās intereses! Kurš sekos šādai postulēto vērtību devalvācijai?
 • 4
 • 1
Emigrants
E
Aaa, sapratu, shie taatad ir jaasauc par separaatisitem nevis par briiviibas ciiniitaajiem. Es biju nedaudz apjucis, bet tagad atkal esmu uz pareizajaam sliedeem.
Liena
L
Te tev nu bija pašnoteikšanās tiesības, brīvība un vārda brīvība! Dumpinieki un - cietumā! Rietumu vērtības! Super! Par brīdinājumu citiem brīvības gribētājiem. Varat būt mierīgi - Latvijai nedraud, te jau gadu simtiem bijuši tikai kalpi un vergu dvēseles.
:)
:
Tāda nu ir tā izdaudzinātā rietumu demokrātija! :)
merkantilās intereses
m
pirmajā vietā
 • 11
 • 2
Cik ilgi ES klusēs?
C
Tāds ir jautājums
VVZ
V
Pirmkārt- tiem, kas piesauc "rietumu demokrātiju" Spānijā- "demokrātija" tulkojumā "tautas vara", bet Spānija ir karaļvalsts, tātad monarhija. Vajadzēja skolā mācīties politoloģiju (Sabiedrības mācību vai kā to sauc!), tad prastu atšķirt monarhiju no demokrātijas. Jēdziens "Eiropas demokrātija" ir pielīdzināms tādiem terminiem kā "ziloņa grācija"vai "pāva vienkāršība". Eiropa ir diktatūra.
 • 9
 • 4
Mūsu mājā kaimiņš sit bērnus
M
Bet mēs par to klusējam, jo mums tā ir izdevīgāk - pret mums kaimiņš ir izpalīdzīgs un labs. Tādu salīdzinājumu pagājušajā nedēļā Preses klubā izteica publicists Otto Ozols. Manuprāt, ļoti trāpīgs salīdzinājums.
Tas ir murgu murgs
T
Spānija pilnīgi acīmredzami darbojas pret Tautu pašnoteikšanās tiesībā, pret Vilsona doktrīnu, kas paredzēja katrai tautai iespēju dibināt savu valsti. Un mēs, kopā ar pārējām ES dalībvalstīm, to atbalstām. Jo mums tā ir izdvevīgi.
Ridiks
R
Diezgan tuvredzīgi un vispār jau arī nelietīgi.
divas tautas - divas pieejas
d
Divas tautas - divas pieejas neatkarības iegūšanai. Baskiem kādreiz bija ETA, kas cīnījās par Basku zemes neatkarību, rīkojot teroraktus Spānijā. Savukārt kataloņi bija izvēlējušies cīnīties par neatkarību demokrātiskā veidā, rīkojot demonstrācijas, piedaloties vēlēšanās, prasot neatkarību. Abos gadījumos rezultāts ir vienāds. Izrādās, ka demokrātiskā cīņa nav efektīvāka par bruņoto cīņu. Kosovai gan ir izdevies iegūt neatkarību.
to Ja
t
Osetu tautai noteikti ir pašnoteikšanās tiesības, 90%-95% osetu dzīvo zem Krievijas okupācijas. Skotiem jau bija referendums, viņi nobalsojuši pret, turklāt viņi nerunā skotu valodā. Kurdiem, tibetiešiem, baskiem, korsikāņiem, jakutiem, māriešiem, komiešiem, karēļiem, tatāriem, udmurtiem, tuviešiem baškīriem gan ir jābūt pašnoteikšanās tiesībām. Savukārt donecktauta un luhansktauta neeksistē.
 • 3
 • 3
Ja
J
Vis pareizi,,bet varbūt arī tā saucamās doņeckas un lugnskas republikas,kurdi,osetini,abhazi,skoti,arī vēlas brīvību, bet vai NU viņas tās brīvības nedod,vai skaita nelikumīgas.Starpība mazā,bet tomēr ir.Tā kā vis saprotams,brīvības nav ,nav demokrātijas.
 • 6
 • 3
NWO
N
Okupāciju kuru atbalstīja un īstenoja Demokrātijas nesēji ASV. Tad pēc Dzelzs priekškara krišanas visi bija eiforijā, neviens īsti neko nesaprata.Bet ASV okupanti mērķtiecīgi veidoja karus Eiropā,jo tāda,vārga,asiņaina Eiropa ir ASV pa rokai.Praktiski visās postPadomju valstīs ir ASV militārās bāzes,kas ir visprastākā okupācija. Arī LATVIJĀ, kas IT KĀ ESOT BRĪVA UN NEATKARĪGA.
 • 6
 • 4
Kosovā nebija pašnoteikšanās
K
Kosovā nebija kādas tautas pašnoteikšanās jautājums. Tur bija izveidojusies situācija, ka ieceļojušo albāņu kopiena demogrāfiskā ceļā guva vairākumu pār vietējiem iedzīvotājiem - serbiem. Savukārt serbi tik izmisīgi centās saglabāt tur savas tiesības, ka sāka pārkāpt elementārās cilvēktiesības. Rezultātā Rietumi novērsās no viņiem un ļāva albāņu ieceļotājiem Kosovā vaļu.
 • 10
 • 1
:)
:
Kosovas gadījumā runa iet nevis par neatkarību, bet par klāju okupāciju! Albāņi teroristiskajā veidā okupēja serbu zemi, bet rietumu valstis "leģitimizēja" šo okupāciju pat nerīkojot nekādus tur referendumus!
 • 13
 • 0
ļuļa
ļ
dažādas pieejas ir arī no masu mēdijiem - paskat, kā rietumu prese parāda savu melīgo dubultstandartu seju. honkongā protestētāji tiek saukti par neatkarības un demokrātījas cīnītājiem, spānijā katalāņi par separātistiem. un šis nav vienīgais piemērs. žurnālistikai šajos gadījumos nav nekāda sakara ar neatkarīgu un objektīvu žurnālistiku, bet gan propagandu gebelsa stilā.
 • 24
 • 0
tagad
t
ir jāgaida paātrināta spānijas sabrukšana
:(
:
To Spānijai arī novēlu!!!!
 • 1
 • 2
ļuļa
ļ
lieliski, politieslodzītie eiropas savienībā! ziemeļkoreja liek sveicināt!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Lukašenko brīdina strādniekus par streiku sekām(23)

Streiku dēļ nopietni cietīs Baltkrievijas uzņēmumi, un to savukārt nekavēsies izmantot ārzemju konkurenti, piektdien paziņoja prezidents Aleksandrs Lukašenko, norādot, ka mana centienus "sašūp...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits