Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņojums: ES no Turcijas ieceļojušo nelegālo imigrantu skaits šogad dubultojies

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
viesis
v
Mjā, šis te imigrācijas jautājums ir tāds interesants. Pirmkārt, nelegālo imigrāciju ir iespējams stipri ierobežot, ja ir vēlēšanās. Acīmredzot, tādas ES nav, neskatoties uz visiem skaļajiem izteikumiem par cīņu ar nelegālo imigrāciju. Otrkārt, nav īsti saprotams arī legālās imigrācijas pamatojums. Eiropas sabiedrība noveco?- varbūt, ja tos līdzekļus, kas tiek šķiesti imigrantiem, novirzītu jauno vecāku atbalstam, tad šis process piebremzētos. Trūkst darbaroku?- stipri lielākā daļa imigrantu ir bez izglītības un noteiktām prasmēm, bez tam, attīstoties tehnoloģijām, cilvēku darba nepieciešamība arvien samazinās. Nepieciešami augsti kvalificēti speciālisti?- bet Vācija apsver iespēju nodrošināt imigrantiem profesionālās !!!! izglītības apguvi... jāglābj cilvēki no kara?- bet īstu bēgļu imigrantu masā kļūst arvien mazāk, nemaz nerunājot par to, ka ir divkosīgi vispirms gāzt likumīgās valdības un pēc tam runāt, ka jāpalīdz cilvēkiem kuri cieš no kara un grūtībām...
bet
b
Ja par Eiropas Komisijas vadītāju ieceltu Orbānu vai Salvīni, tad ļoti ātri jebkāda imigrācija uz Eiropu izbeigtos uz visiem laikiem.
Dostojevskis>ļuļa
D
Ļuļa, kā jau es te, daudzu mīnusu noknābāts, esmu daudzreiz apgalvojis - Eiropas vadoņi cer , ka Āfrikas migranti kompensēs eiropiešu straujo izmiršanu. Tas ir īstais Merkeles "draudzīgā aicinājuma" iemesls. Bet, nedz Merkele, nedz Makrons to skaļi neteiks. Jo tad saceltos grandioza cilvēk tiesību aizstāvju kaukoņa. To neviens politiķis nevar atļauties.
Dostojevskis>ļuļa
D
Es jau ta neesmu vis "naivs"! Merkele ir naiva. Ja Merkele tomēr nav naiva... tad sanāk, ka Merkele grib iznīcināt Vāciju! Jā, Eiropā ir spēki, kuri saprotamu iemeslu dēļ gribētu , lai Vācijas nebūtu. Bet, nav saprotams, kā tie pierunāja Merkeli?
  • 5
  • 0
ļuļa
ļ
cilvēk mīļais, nu neesi tak naivs! tu tiešām domā, ka kāds vēl tic, ka melnie te strādās? ja trūkst darbaroku, tad ir jārada maksimāli apstākļi, lai te ierastos augsti kvalificēti cilvēki, nevis melnie, kas skolu labi ja no 100 metru attāluma ir redzējuši. un starp citu, visa šitā merkeles murga rezultātā vācijā šobrīs notiek braindraining - no valsts katru gadu izbrauc tuvu pie 100 000 izglītotu vāciešu. arī daudzi ārsti, kas saka, ka nevēlas strādāt valstī, kur šos kuru katru brīdi var nodurt čurkas. uzbrukumi slimnīcu personāliem notiek katru dienu. nezin vai izmiršanas kompensācija izskatās kā melno ievazāšana un balto padzīšana. tas ir kaut kas cits.
  • 7
  • 2
ļuļa
ļ
ja nu dārgie komentētāji vēl nezin, varu painformēt, ka ES ir pieņēmusi šogad rezolūciju par afrikāņu tiesībām eiropā. un, protams, par regulāro un legālo migrāciju. teksts ir pilnīgi sviestains, visa cita starpā tiek paredzēts, ka darba devējiem eiropā būs jānosaka afrikāņu kvotas utt. ja ir interese, variet te palasīties: http://www.europarl.europa.eu/doceo/document/TA-8-2019-0239_EN.html
Muse
M
Un seit ir jautajums, ar kadam tiesibam ES vadoni Turcija gaz eiropas pilsonu nopelnitos milijardus? Cik ilgi vel si mauciba turpinasies, ka ES vadiba, debila EK apzags eiropas pilsonus un milijardus grudis prom pa labi un kreisi un pretim sanems sos migrantus no tresajam valstim?
Dostojevskis
D
Ja gribat uzbūvēt zelta saliņu sūdu okeānā... esiet droši, ka drīz pie apvāršņa ieraudzīsiet laivas...!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vīruss nepakļaujas Trampa grafikam(13)

Pagājušajā nedēļā ASV prezidents Donalds Tramps sev raksturīgajā manierē medijiem paziņoja, ka ierobežojumus, kas pieņemti saistībā ar cīņu pret jauno koronavīrusu (SARS-CoV-2), varētu atcelt līd...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits