Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -1 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

ES nenoteiks sankcijas Krievijai par pasu izdalīšanu Donbasa iedzīvotājiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
efb
e
Protams! Jāturpina izlikties, ka kaut kādas sankcijas pastāv un tām būs vērā ņemamas sekas! Kur nu vēl jaunas, var taču apvainoties! Svētā vientiesība...
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
LIEPĀJĀ TAK 1940.GADĀ ARĪ NO KRIEVU KUĢIEM TIKA NOVESTI PĀRĢĒRBTI PRIVĀTĀS DRĒBĒS MATROŽI UN IZVESTI IELĀS.....AR PLAKĀTIEM >PIEPRASĀM PIEVIENOT LATVIJU DIŽAJAI PSRS ! KRIEVIJA KRĀPTIES IR PRATUSI VIENMĒR ! ARĪ UKRAINĀ !
...
.
Neticu ka tā vienkārši Krievija visiem dala pases, kā tas virsrakstā minēts. Gan jau ka tās var pieprasīt, rakstot iesniegumus, tie, kas to vēlas.
Alla Borisovna
A
Krievija tā darīja - dāļāja savu pilsonību - arī pirms uzbruka Gruzijai. Tādējādi viņi iegūst iespēju "aizsargāt savus pilsoņus". Bet - kad okupācija beigsies, Krievijas pilsoņiem, var gadīties, būs jāatgriežas savā valstī - Krievijā.
 • 6
 • 3
Raimuha Putins-Huilo
R
ES NODEVĒJI!
Scorseze
S
Ja jau Krievija ir tā nelaimes zeme un tur viss ir superslikti, ko tad uztraukties, nevienam tā krievu pase nebūs vajadzīga, vai arī ES darboņiem palika nedaudz bail, ka "maidana" piekrāptie cilvēki šādi varētu parādīt savu attieksmi pret lietām? :):):)
SCORSEZE RUSDEBILS KVIECĒJS
S
RUSDEBILKVĪ HEIL HITLER UND PUTLER KRIMNAŠ RUSDEBILKVĪ ES KĀ RUSNACISTU DEBILS NEZINU KA ASV NEKO NEANEKTĒ BET RUSDEBILI KVIECU RUSDEBILKVĪ !!!!
 • 1
 • 4
Scorseze muļķis, nacists, DEBILS
S
IR KRIEVU NACISTU ANALFGABĒTS DEBILS UN ANALFABETISMA, DEBILISMA UN RUSNACISTU PROSTITŪTAS STATUSA DĒĻ GALVĀ DRĀTĒTS UJEBĀNS. NIRNBERGAS TRIBUNĀLA SPRIEDUMS JOPROJĀM IR SPĒKĀ, SAKAUTAIs NACISTU DEBIL. ESI GATAVS UZSIET ROKAS SAITI AR SVASTIKU UN PIEPRASĪT ŠĪ SPRIEDUMA REVĪZIJU, SAKAUTAIS NACISTU DEBIL SCORSEZETROLLI?
 • 1
 • 5
Scorseze>krievu nacistam
S
Tu vēl, muļķi, Hamurapi likumus piesauc:) jebkura lielvara krievi, jeņķi, angļi, ķīnieši utt., liek virsū jebkuram "tribunālam" un "starptautiskajām normām", jo tieši viņi ir tie kuri šīs normas "veido" un "iztiesā". Tā nu ir iznācis, ka pēdējos divdesmit gadus tieši ASV glābjot savu finanšu sistēmu un ekonomiku ir visaktīvāk likusi virsū visām normām un likumiem. Atliek vien atcerēties Iraku, Lībiju, Sīriju, Nigēriju utt., tad Krievija ar savu Krimas aneksiju un Donbasa separātistu atbalstīšanu ir stingri vien atpalikusi. Un ja nu atceramies vēsturi, tad Spartaka sacelšanos apspieda un dalībniekus notiesāja ar nāvessodiem tieši pēc LIKUMA:) Taču tādam pamuļķin kā tev jau to nesaprast, turpini vien kviekt:)
 • 5
 • 2
Scorseze krievu nacists
S
Krievu nqacistu muļķīši nezina pat to, ka IV Hāgas konvencija par sauszemes kara likumiem aizliedz okupantiem (Krievijai) piešķirt savu pilsonību okupētās teritorijas (lugandona) iedzīvotājiem.
 • 3
 • 6
Vēsture
V
Ja kāds nezin, arī Francija, Anglija un vēl dažas valstis iekarotājas, ir "dāvājušas" iekaroto valstu iedzīvotājiem pilsonību, sevišķi gadījumos kad šie cilvēki ir bijuši vajadzīgi. Krievija dara tikai to, ko vēsturiski ir darījuši daudzi:) ASV izdenot indiāņu ciltis no viņu zemes, arī piešķīra vēlāk ASV pilsonību atbraucējiem, starpcitu, svešu valstu pilsoņiem:):):):)
Vēsture>meliem
V
Labi, visu pēc kārtas, tātad ASV pati jau pēc būtības ir iekarota impērijas daļa:) tāpat arī kā Kanāda, tur bija daudz censoņu no vecās eiropas angļi, francūži, portugāļi, utt., viņi visi kopīgiem spēkiem apspieda un iznīcināja indiāņus un vēl pacentās plēsties savā starpā, rezultātā draudzīgi kļūstot par jauno impērijas daļu pilsoņiem un draudzīgi piešķirot pilsonību jaunajiem salašņu bariem kuri gāzās iekšā no visas pasaules:) Es nemaz nerunāju par angļu "meistardarbiem" visā pasaulē (Indija, Afganistāna, Austrālija, utt.) Tādi pat "panākumi" bijuši arī francūžiem:)
 • 8
 • 0
fakti sakauj melus
f
Kaujas propagandas paņēmiens ''Kad nav ko teikt, bļaut ''BET ASV...'' Krievu nacistu muļķi nezina arī to, ka 1. šie citu valstu pilsoņi brauca uz ASV nevis ASV pie viņiem un 2. nevienam nekādu pilsonību automātiski vai paātrināti nepiešķīra. Piemēram, Verners fon Brauns ASV pasi gaidīja 10 gadus. Un, krievu nacisti, pasaiules lielākie slepkavas un deportētāji, turiet savas nacistu rīkles aizvērtas par to, ko kurš dzinis - jūs šajā disciplīnā esat absolūtie čempioni. Naida kurinātāju kvekšķu banda.
 • 2
 • 6
fakti sakauj melus
f
Ja kāds krievu nacistu muļķis nezina, tad ''vēsturiski'', tas ir, pirms 1904. gada, nebija IV Hāgas konvencijas, kas atzīst šādu praksi par noziedzīgu. Krievu nacistu muļķi nezina arī to, ka ne briti, ne franči savas valsts pavalstniecību koloniju iedzīvotājiem nekad nav piešķīruši. Sadursmēs ar faktiem stulbie krievu nacistu meli cieš iznīcinošu sakāvi. KRIEVU NACISTIEM NIRNBERGU-2 UN KARTĀTAVAS.
 • 2
 • 4
ShawnViown
S
Howdy! <a href=http://provigil-modafinil.com/#online-pharmacy-no-prescription>buy modafinil no prescription</a> great web site.
Jautājums
J
Vai mums par to ir jāuztraucās, vai par to ka tiem luhandombasuesuem ,,mīļa,Ukrainā nemaksāja pensijas,pabalstus, ka uz viņu galvām meta bumbas,sagrāva viņu mājas, un galu galā apsola vēl sabāzt cietumā.Kur viņiem bija likties, viņi dzīvoja savā zemē uz kuras bija dzimuši gan viņu vecāki un vecvecāki.un pašu,, mīļa,, Ukraina izrādīja viņu dzīvi.Vai vajadzēja iet uz šo rajonu ar iznīcināšanu.Vai ,,gudrie Ukrainas varas viru nevarēja visas problēmas risināt tā ,ka cilvēki būtu bijuši apmierināti.Vai vajadzēja savu valsti iznīcināt.Un Ukrainā dabūja to ko dabūja.
 • 4
 • 1
Krievija saprot tikai spēku
K
Tukša "dialogēšana" neko nepanāks. Jaunas sankcijas, obligāti !!
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
KRIEVIJA TIEŠĀM PIESPIEDĪS PASAULI LAI VIŅU NOSLAUKA !
 • 4
 • 3
Scorseze
S
Tieši tāpat kā ASV, Anglija, Izraēla, Japāna, Vācija,........:):):)
 • 3
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits