Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Krievija: Lietuvas tiesas pretlikumīgi atjaunoja 1991.gada 13.janvāra lietu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ivans
I
Kā gan krievija visu tik labi zina par to "trešo spēku"? Cik zināms, arī Latvijā 1991. gada janvārī no Maskavas ar krievijas militāro transportlidmašīnu klusi ieradās mistiska "sportistu grupa". Un pēc apšaudēm Rīgas centrā šī grupa tikpat klusi pazuda Maskavas virzienā!
IncParaac
I
Senons Pindrvikovs -Fenevāļa pahādes fovmu ieliek lombavdā - un lasa avīzi tālāk.
edvins
e
Pirmkārt par Krievijas un Padomju savienības izdarītajiem cilvēces noziegumiem pret Latvijas Tautu būtu ne tikai garīgi, bet arī materiāli jāatbild! Par tūkstošiem nogalinātajiem, izjauktajām ģimenēm, par cilvēku asarām vai tad nav jāatbild. Nav likumi? Krievija ir parādā Latvijai ja runa iet par materiālo pusi par ļaunprātīgajiem nodarījumiem okupācijas laikā - par katru nogalināto, vai izsūtīto uz nometnēm jāsamaksā katram cilvēkam vismaz 5 miljonus eiro. Tas ir katram. Varbūt kāds no krievijas ierēdņiem lētāk vērtē savu un savu tuvinieku dzīvību?
Cilveks,
C
Ja,es kaut kur piekrītu Edvīnam,Ja runāt taisnību,tad arī vācieši 40 gados civecei padarīja daudz launa ametikani jau tajos un mūsu laikos daudzās arābijas valstīs nogalināja miljoniem iedzīvotāju,izdzina viņus bēgļu gaitās uz ES,vis bija šausmīgi jo es pats dzimis 1938 gada.Bet tas ka tie zvērīgie krievi -padomijā uzcēla sagrautas karā mājās, piecela klāt Padomijas laikos daudz māju un liellielako tiesu mēs varējām saņemt dzīvokļus bezmaksas.Deva darbā. Medicīna,izglītība ,ceļā zīmes uz sanatorijām un atpūtas namiem bija pa brīvu.Daudz kas bija slikti ,taču bija arī labi.Un tas ko es sāku nav politiskā propoganda.Kas to lai zin ka bija lietuva,igaunija latvijā, kad mēs saņemam brīvību no PS.Galvenais nebija tie desmit tūkstošu nogalināto, kuri tagad ir Ukrainā ,Ja pareizi lēst,analizēt visu kas bijis uz pasaules,lielāko tiesu tautas ir cietušas no savas valdības un piedodiet arī ASV iekaksanos šajās valstīs.
  • 0
  • 4
Ass
A
Likumīga Izstāšanās no savienības varēja notikt tikai ar visu dalībvalstu piekrišanu,bet neviens neko nevienam neprasīja.Tatad izstāšanās un "neatkarības" pasludināšana bija pretlikumīga!Tapat ka tagad visam jānotiek tikai ar Briseles atļauju ,ja ne tad notikumam nav juridiska spēka un varas.
Ass
A
Es esmu pakaļa un dirsa arī latvijā ir dirsa.
  • 4
  • 0
Sods
S
Dieva sods sasniegs viņus visus gan tā laika, gan šī laika noziedzniekus!
Def
D
Utainie kā vienmēr savā elementā!!! Ka tik aizstāvēt noziedzniekus.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits