Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Troickis: Baltijas valstis kļūdījās, izturoties pret krieviem augstprātīgi un vieglprātīgi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Troicki:
T
Ar šo rakstu Jūs pilnībā noliedzat Baltijas valstu okupāciju un okupācijas radītās sekas. Tad Jūs esat melis un Krievu imperiālisma balsts, bet krievu imperialisms vienmēr stāvējis pie pasaules karu izraisīšanas...Tad iznāk-jūs atbalstāt karu.
GH
G
Troickis savā bezjēgas rakstā pielīdzina upurus agresoriem...Tas ir vismaz netaisnīgi, ja ne pretvalstiski....
Jaunie krievi
J
- nekas nav mainījies, ar kāju sper vaļā visas durvis un pieprasa savas tiesības, tīrā krievu valodā.
REX
R
Manuprāt šāda raksta publicēšana ļoti labi atspoguļo DIENAS internacionāli-liberālo domāšanas stilu.
>REX
&
Bet Diena nekad nav to slēpusi, ka ir liberāļu-internacionalistu-globalistu rupors....
 • 8
 • 0
bet
b
biedri Troicki: Ka tik Jūs par zemu nenovērtējat latviešus: Tie divas reizes jau jūsu impēriju sagāza...Ka tik tas pats nenotiek trešo reizi...
Troickis
T
Baidos, ka trešā reize būs tā letālā. Tad mana retorika nebūs ne sūda vērta...
 • 4
 • 2
Neslāvs
N
Troickis kļūdījās, izturoties pret igauņiem un latviešiem augstprātīgi un vieglprātīgi...
Jurij
J
Kad Vacija iegaja Chehoslovakija, ta esot bijusi okupacija,kad krievija okupeja 68 gada Chehoslovakiju,ta tad neesot okupacija. Kad krievijas armija slepkavoja ,tad tas esot braliga palidziba un atbrivosana.
Jurij
J
TIKAI palabošu tevi,krievi neiegaja Čehoslovakijā, iegāja Padomju savienības karaspēks,un viņu rindās mierīgi varēja būt,gan ukraini,latvieši,igauņi,kazahu utt. Tā ka slepkavošana jāvaino visas 16 republikas kuras bija padomijas sastāvā. Tā būs pareizāk.
 • 0
 • 1
Veronika>Kisja
V
Protams: Vacija visus dedzina krāsnīs: Tāpēc tur tagad pilns ar krieviem-laikam uz dedzinašanu....
 • 12
 • 2
Kisja>Jurij
K
tapec ka mūsu Krievija visus atbrivo un aplaimo. vacija visu okupe un dedzina krasnis.
 • 9
 • 3
biedri liberāli Troicki:
b
Imigranti nav minoritāte. Pirms ko te tādu rakstiet-to vispirms sev noskaidrojiet.
Veronikai
V
Vacieši dedzināja krāsnis,šāva nost tūkstošiem, tajā skaitā ebrejus,ciganus, psihiski slimos,utt.Taču ebreju,krievi tagad dzīvo vācijā, jo savā sirdi piedeva tai tautai. Saprata,ka tie bija citi laiki,un tādi necilveki ka Hitlers un Staļins bija vainīgi pie visām vainam,bija šausmiga sistēmā izstrada vinu vadībā. Lāiki mainījās, un cilveki vareja piedot un saprast visu to ,kas bija tajos šausmas gados.
 • 0
 • 1
Bijušais zemessargs
B
Okupanti joprojām dirš šķidri uz visām valstīm un brīnās kāpēc tos necieš. Noriebušās tās smirdīgās okupantu pamācības.
dziļi amorāls un prettiesisks rakst
d
kas noliek zagli (okupantus) un apzagtos (baltieši) vienādā stāvoklī un padara tos līdzatbildīgus par okupāciju un krievu tanku ienākšanu.
Gana
G
Ir nekorekti parmest igauniem, latviesiem, ka tie ir izturejusies pret krieviem augstpratigi un vieglpratigi, jo ta nav patiesiba. Latvijas un Igaunigas vadibai ir no valsts jaizsuta visi tie, kuri dievina Putleri un vina rezimu, lai sie krievisi runajosie kreivi, zidi, baltkreivi, ukraini... dodas un savu etnisko zemi vai tas idealogijas paradizi...
redz>Gana
r
Pievienojos Jūsu teiktajam, ka pretvalstiski un pretlaviski imigrantu eksemplāri ir jādeportē uz dzimteni (deportācija-tas ir piespiedu variants). Pārējiem CCCP imigrantiem jāpiedāvā pašiem brīvprātīgi ar valsts finansiālu palīdzību aizbraukt. Tie, kas atteiksies aizbraukt, tiem skaidri un godīgi jāpasaka, ka LV nav nekāda jauna valsts, bet atjaunotā 1.Republika, ko viņu tanki te likvidēja, un ja viņi te vēlās palikt, tiem noteiktā laikā jādara viss lai integrētos latviešu sabiedrībā un valstī.
 • 12
 • 3
ta nu gan
t
Tā mūžīgā sāpe par augstprātību& stāvēšanu uz ceļiem? Vai tā ir krievu vēsturiskā atmiņa- rāpošana hana priekšā uz vēdera? Kas krieva prātā ir augstprātīga attieksme, kas vienlīdzīga? Manuprāt krievi vienkārši neatpazīst vienlīdzīgu attieksmi. Tiklīdz krievs nav uzlikts uz pjedestāla un viņa priekšā nestāv ceļos, tā vaimanas, ka viņš ir uz ceļiem. Troickis it kā normāls cilvēks, salīdzinoši rietumniecisks, rietumniecisks, bet, izrādās, vienalga iekšā tā sāpe, ka nav vienlīdzības. Kur tad mums ir tā nevienlīdzība, kur augstprātība pret krieviem? Kur???
Petro
P
Bezjēdzīgs, nesakarīgs, bez analīzes, virspusējs Troicka raksts....
Terminoloģijaiirnozīme
T
"Kļūda"? Apzināti ielikt ilgtermiņa spridzekli dažādu sabiedrības grupu attiecībās? Kļūda? Vai tiešām tā ir "kļūda"?
redz>manuprāt
r
un tā kā visnaudīgākās ir lielās korporācijas un pasaules varenie, kā Soross un Co, tad te viņu intereses pilnībā saskan. Cita lieta, ka šīs viņu intereses visbiežāk ir pretējas nelielu valstu un tautu interesēm, un lai to likvidētu, tiek veicināta emigrācija, imigrācija un tautu sajaukšana. Tieši tas pats ko darīja boļševiki.
 • 2
 • 4
redz>manuprāt
r
Protams, ka Latvijas ceļš gribēja tādu saglabāt, un tad jautājums: kāpēc? Un arī atbilde ir vienkārša: Tāpēc ka Latvijas ceļš skaidri visiem atklāti paziņoja, ka viņi ir liberāļi. Bet kas ir liberāļi pēc savas politiskās domāšanas? Tie ir cilvēki, kuriem interesē personīgā brīvība (arī zagt, pildīt savas kabatas utt.), citiem vārdiem-kuriem nauda un savas kabatas intereses stāv pāri visam. Tātad-ar tipisku migrantu domāšanu....Šajā ziņā tas ir arī tipiski visiem internacionāļiem: kā boļševiķiem tā liberāļiem. Un, ja liberāļi ir tik tuvu boļševismam-tad kāpēc to demontēt (veikt kaut kādas imigrantu repatriācijas, ierobežošanas tautas interesēs, utt?). Tad jau labāk šo boļševiku sākto politiku turpināt, kas ar tiem turpināta Latvijā papilnam...un ne tikai Latvijā vien, bet arī lielā daļā ES valstu un citur pasaulē. Protams, ka tas kalpo lielo korporāciju, banku utt interesēm, bet tas liberāļus neinteresē. Viņus interesē nauda, un tā kā visnaudīgākās ir lielās korporācijas...
 • 3
 • 2
manuprāt
m
nosaukt par sabiedrību divas lielas etniskas grupas, kas savā kas gandrīz pilnībā dzīvo nošķirti nebūs īsti pareizi...Pat ja nerunāt-kā šie imigranti te ieradās un cik tas bija likumīgi. Fakts ir tāds ka LV pastāv divkopienu valsts, un tāda te tā izveidojās krievu invāzijas rezultātā. Un domāt, ka Latvijas ceļs to nezināja ir arī kļūda. Zināja, bet tieši to ar gribēja saglabāt.
 • 14
 • 0
Viktors
V
Baltijā nešaubīgi kļūdas vara tur, ka neskaidro krieviem-CCCP imigrantiem viņu patieso tiesisko stāvokli šeit, tā vietā visādi mēģinot to noklusēt.
Miks>Viktors
M
Ļoti pareiza doma: Uz meliem neko nevar panākt-ir vajadzīga godīga politika.
 • 7
 • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits