Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Mjanmas līdere Auna Sana Su Či, kura cietusi no militāristu diktatūras, tiek kritizēta par izvairīšanos nosodīt armijas noziegumus pret rohindžu minoritāti un žurnālistu notiesāšanu

Demokrātijas bāka apdzisusi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Fernada kredit
F
Aizdevums un ātrs ieguldījums ar parakstītu līgumu Sveiki, Sir / Madam, indivīdi: Latvija, Igaunija, Slovēnija, Krievija, Angļu valoda, Slovēnijas, Vācijas, Lietuvas, Francijas, Kanādas, Portugāles, Itālijas, Šveices, Dānijas un jebkur citur pasaulē; mēs meklējam nopietnus partnerus, kas spēj parakstīt vienošanos ar mūsu pakalpojumu Mēs vēlamies sadarboties ar ienesīgiem projektu izstrādātājiem vai ikvienam, kam nepieciešams aizdevums, lai atsāktu darbību vai aizdevumu, ar kuru mēs strādāsim pārredzamā veidā, lai finansētu savu projektu. Mēs izsniedzam aizdevumus no 5000 euro līdz 50 000 000 euro visām personām, kas spēj ievērot nosacījumus un varēsim atmaksāt procentu likmi 3% apmērā gadā ar atmaksas termiņu no 1 gada līdz 30 gadiem gatavs.Ja jums ir nepieciešams aizdevums projektam vai citiem iemesliem, nevilcinieties sazināties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas, mēs varam atbildēt uz jūsu jautājumiem 24h / 24h par jūsu apmierinātību E-pasts: [email protected]
Edge
E
Par Rietumu totalitāro demokrātiju: Aleksandra Zinovjeva intervija (1999, Berlīne) "Komunisma gals iezīmēja arī demokrātijas galu. Šodienas laikmets ir ne tikai postkomunistisks, bet arī postdemokrātisks! Šodien mēs esam liecinieki, kad tiek veidots demokrātiskais totalitārisms, jeb, ja vēlaties, totalitārais demokrātisms. (..)Rietumos vairs neeksistē politisks spēks, kurš būtu spējīgs aizstāvēt ierindas pilsoņus. Neskaitāmo politisko partiju eksistence ir vistīrākā formalitāte. Ar katru dienu starp šīm ķeksīšpartijām būs arvien mazāk atšķirību. (..) Tā ka demokrātijas princips pakāpeniski pazūd no Rietumvalstu sabiedriskās organizācijas. Visur izplatās totalitārisms, tāpēc, ka pārnacionālās struktūras uzspiež valstīm savus likumus."
vēsture
v
Rohindžu valoda ir čitagonu valodas dialekts. Čitagonu valodā runā 13 miljoni cilvēku, kas dzīvo Bangladešā. Rohindžu dialektā runā ap 2 miljoniem, no kuriem divas trešdaļas dzīvo Bangladešā un viena trešdaļa Mjanmā. Lielākā daļa rohindžu, kas dzīvo Mjanmā, tur ir nokļuvuši kolonizācijas rezultātā 19.gadsimtā, kad Mjanma bija okupēta. Pēc neatkarības atgūšanas rohindžiem kā okupētājvalsts piederīgajiem netika piešķirta Mjanmas (Birmas) pilsonība.
kekso
k
Demokrātija nav risinājums bet problēma, vairākuma vara lai apspiestu mazākuma tiesības, tad jau labāk saprātīga militārā diktatūra. Un tas ka viņi tur likvidē noziedzniekus ir tikai atbalstāmi, nevar būt nekādas žēlastības pret ļaunumu.
kekso
k
konstatierim! tipiska kreiso liberastu noziedznieku uzvedība, ja nav ko teikt nosaukt otru par nacistu ....
 • 4
 • 2
konstatēts nacists
k
Jūs tikko par ļaunumu nosaucāt veselu tautu.
 • 2
 • 8
Mona Fry
Man par samaksu jāmaksā vairāk nekā 87 dolāri stundā, strādājot mājās ar 2 bērniem mājās. Es nekad domāju, ka es varētu to izdarīt, bet mans labākais draugs nopelna vairāk nekā 10k mēnesī, un tas pārliecināja mani izmēģināt. Ar to potenciāls ir bezgalīgs. Lūk, ko esmu darījis. dari to..➥➥ w­w­w.M­a­x­p­a­y­9.­c­o­m
zvirbulēns
z
Komiski, ka Ķezberis, kurš teju Kremļa slavinātājs, šeit nolējis asariņu par demokrātiju! Jokains Tu mums esi, Uldi, labā ziņa tā, ka tevi palasoties, var ierēkt! :)
trusis nejaukais
t
da labi zvirbul, neblameejies, tev reeciena vietaa taads knapi dzirdams chiepstiens vien sanaak ;)
 • 0
 • 0
rēcēja
r
es atkal rēcu par Jūsu komentiem te
 • 1
 • 10
zvirbulēns
z
Ja Birma būtu palikusi Lielbritānijas kolonija, tur tagad būtu viena civilizēta, attīstīta, sakārtota vieta! Bet trakie, šo kundzi ieskaitot, ņēmās kā trakie, un te nu ir tas sausais atlikums. Huntas uzrodas tur, kur tautas masas nav attīstījušās līdz tādam kultūras līmenim, lai izveidotu normālu valsti ar tai nepieciešamajiem institūtiem. Akurāt kā Krievijā, kur neizglītoto krievvalodīgo masu dēļ, tagad ir tas, kas ir - Pūķina ( cariņa/tētiņa) varas kliķes pārvaldīta valsts. Demokrātisku valsti nevar izveidot uz rāvienu, masām ir jāizaug līdz attiecīgam līmenim. Īsi sakot, šī dāma savā jaunības trakumā ir Birmai nodarījusi baisu ļaunumu, bet tagad, laikam, nākusi pie prāta.
zvirbulēns
z
Otrā pasaules kara iznākums, lai Dieviņš nogrābstās, atbaidošs rezultāts. Šī kara rezultātā ienākušās odziņas mēs tagad redzam. Uz Krieviju bail pat skatīties! Bija mežoņi, palikuši mežoņi, un jauna veļikoje smuta atkal klauvē pie šo krievvalodīgo aziatu pārņemtās teritorijas durvīm.
 • 11
 • 4
>zvirbulens
&
Es tiesi tapat domaju:Ja Krievija nebutu karojusi ar III Reihs tad tagad tur visi brauktu Mercedes...
 • 5
 • 5
ļuļa
ļ
rohindži nav nekāda minoritāte, tie ir ienācēji no bangladešas, kas patvaļīgi apmetušies mjanmā un kuriem pat dokumentu vairumā gadījumu nav! un tagad, kad viņi tur ir savilkušies pietiekamā daudzumā un gana savairojušies, sāka kačāt savas neesošās tiesības, pieprasīt islāma likumus un islāmam atbilstošu valsts pārvaldi, to visu apvienojot ar uzbrukumiem budistu lauksaimniekiem, policijai un robežsardzei. bet propagandists ķezberis nelegālos migrantus un noziedzniekus cenšas pataisīt par cietējiem!
ļuļa ir nacists
ļ
Izlasi, tautu apkakātāj: https://en.wikipedia.org/wiki/Rohingya_people
 • 2
 • 3
redz>ļuļa
r
Vai patiess? Es to nezināju..Tad jau tieši tāpat kā krievi Baltijā...1:1...Tieši tāpat!
 • 13
 • 3
Pravietisnejaukais
P
Ar elku veidošanu jābūt ļoti uzmanīgiem, jo elkiem dažkārt nolobās krāsa un tad ļaužu vidū izceļas liels satraukums.
Pravietisnejaukais > Reptilis
P
Elkus neveido muhamedāņi vien. Elkus veido visi 7 miljardi divkājaino būtņu, kas drūzmējas virs zemes. Tas ir dabiski. Bet, ir svarīgi šo parādību atpazīt, vispirms - katram pašam pie sevis. Būtībā tas ir ieteikums kā celt katram pašam savu komforta līmeni. Bet teoloģijā par šo runā Dievs ar Savu 1. bausli.
 • 3
 • 1
reptilis
r
Jūs esat muhamedāņu pravietis?
 • 2
 • 4
reptilis
r
U.Ķezberis - propagandists! ....vai Jūs gaidījāt ko citu? Musulmāņu migrantu teroristi uzbrūk armijas posteņiem...vietējo iedzīvotāju ciemiem ...un tad ,kad saņem sitienu atpakaļ ,tad ir balti un pūkaini:)))
>reptilis
&
tieši kā mūsu osvoboditeli uzbruka 1940-1945-1950.gados te...
 • 11
 • 6
paskaidrojums
p
Jūs taču redzat no texta - parasts stāsts par dāmu no valdošās dzimtas, kas zaudēja cīņu par varu un bija spiesta gaidīt laiku maiņu. Kur te yankee demokracy? SanSuČī, kurš nezina, palika dzīva, jo birmieši ticēja, ka viņa ir varena budistu burve, kas liegs jebkuram uzbrucējam spēju pārdzimt nākošajā dzīvē. Nejokoju!!! Žurnalista kungam fui par researcha slinkumu.
Āboltiņa
Ā
Mums jau tāda ir . . .ūūūūūūūūūūūū!
 • 2
 • 3
atbilde>paskaidrojums
a
mums nevajag yanke democracy...Mums vajag cara Putins democracy...
 • 0
 • 11
zvirbulēns
z
Nav par ko rakstīt, Uldi?
kut kur dzirdēts
k
Ja tev ir nopspļauties par citu nelaimi, tad pienāks diena, kad kāds nospļausies par tavējo.
 • 4
 • 8

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Divas salas, dubults šarms

Laipni cilvēki, rāma atmosfēra, visaugstākais kalns Portugālē, osta, kurā piestāj jahtas, šķērsojot Atlantijas okeānu, parlamenta pulcēšanās vieta, pārpasaulīga ainava, ko radījuši vulkāniskie procesi...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata