Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Klimata un nacionālisma sazobe

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pablo
P
Raksta autoram uzreiz jūtama Ēlertes skola. Zina, kas un kā jāraksta, lai nebūtu vilšanās algas dienā.
klimata pārmaiņas NOTIEK
k
bet ne jau šādiem jampampiņiem(un vispār cilvēkiem) spēkos tās novērst ! ....... Vienkārši iegansts jaunu nodokļu uzlikšanai pasaulei !!!
 • 3
 • 1
klimata-un-neomarksisma-sazobe
k
"Climate change is a Marxist wealth distribution power grab and nothing to do with saving the planet. It is the biggest scam the word has ever seen." https://www.express.co.uk/news/uk/1155904/extinction-rebellion-marxism-vegan-bullying-Roger-Hallam-Gail-Bradbrook-protests
trusis nejaukais
t
protams mans komentaars ir nodzeests jo nozheelojamais melis kjezberis nav speejiigs argumenteet.
tikai
t
ne nacionalismu: Lai dzivo visu veidu begli-ka krievu ta arabu un musu internacionalnaja pomosc viniem.
GH>tikai
G
Mir-druzba, Mir-druzba! CCCP -naš obščii dom. Da zdrastvujet 9.maja, tovarisci Stalin i Putin!
 • 1
 • 8
ļuļa
ļ
vācija, šodien pieņēma klimata aizsardzības likumu. nerunāsim par absurdo vārdu salikumu - klimata aizsardzība (kā var aizsargāt klimatu? tad jau arī sauli un mēnesi var aizsargāt), sekas tam būs graujošas. jau tagad pilna vācu prese ar tādiem virsrakstiem kā Klimapaket bricht das Rückgrat der deutschen Wirtschaft (klimata pakete salauž mugurkaulu vācu tautsaimniecībai), tas drastiski pasliktinās trūcīgo un vidusslāņa dzīves līmeni, un vispār iegrūdīs vāciju smagā recesijā. tā kā gatavojaties, tautieši, ja vācija noies pa burbuli, te jau nu arī labāk nepaliks. un vēl sliktāk būs, ja mūsu labieši sapratīs, ka arī latvija var skriet vilcienam pa priekšu un arī sargāt klimatu ar likuma spēku.
Loģiskie anti-klimatisti
L
Saucat sevi par loģiskajiem, bet noliedzat zinātni, balstoties uz youtube video un vēl visādu "faktuālu" informāciju internetā (random blogi ir vislabākais), jā, Grētas sekotāji ir tie nenormālie.
 • 1
 • 2
Янис
Я
Да и добавлю все таки про экологию и климат, если сейчас ею не начнут заниматься, то планете осталось где то лет пятьдесят. Но а скажи мне пожалуйста, мертвого тебя экономика сильно будет интересовать.
 • 1
 • 11
ļuļa
ļ
un tas viss tikai vienas reliģiskas sektas un tās apokalipses jātnieces grietas dēļ. jo, piedodiet, grietiānisms uzrāda visas reliģijas īpašības. netiek runāts loģiskos jēdzienos, bet cilvēki tiek dalīti tajos, kas klimatam tic (sic!) un tajos, kas klimatam netic. loģiska diskusija netiek pieļauta un pretējās puses pārstāvji tiek vainoti ķecerībā un netiek uzklausīti. vācijas zaļie jau ir piedāvājuši klimata noliedzējus sodīt tāpat kā holokausta noliedzējus. un tas, kas tracina mani personīgi - ja rietumu presē vēl parādās raksti, un viņu ir daudz, kas loģiski argumentē pret šo ārprātu, tad latvijā mēs varam izlasīt tikai gebelsa propagandu ķezbera vai veinbergas izpildījumā.
 • 14
 • 0
Pravietisnejaukais
P
Nacionālisms ir politisks instruments un nebeigsies līdz pat pasaules galam. Jo tie apstākļi, kuru dēļ Dievs sajauca valodu Bābeles torņa būvniekiem, joprojām ir aktuāli. Tāpēc nacionālisms paliks, bet super-impērijas sabruks. Lai gan tur nav par ko priecāties... .
Янис
Я
Как я уже писал, но текст почему то удалили, националистам в XXI веке туго приходится, их еще используют, например чтобы полаяли на Путина, но в принципе их уже стараются уничтожить потому что америкосы стремятся управлять всем миром, ну а при полном управлении мира националисты лишние, вот почему рокфеллеры устроили переселение арабов в Европу.
 • 0
 • 10
Pravietisnejaukais
P
Vēlos īpaši atzīmēt, ka teksta autoram šodien ir neticami izdevies apvienot komentāru autorus diezgan viendabīgos un prātīgos spriedumos. Bet īpaši neieslīgstot sajūsmā par korekto diskusiju, vēlos tomēr atgādināt , ka "ikviens labs devums nāk no debesu Tēva"... arī mūsu spēja atšķirt baltu no melna.
Pravietisnejaukais
P
Dievs caur Svētajiem rakstiem skaidri runā uz mums, norādot, ka VISA RADĪBA ir priekš cilvēka. Radība kalpo cilvēkam, nevis otrādi. Radības , dabas, pielūgsme ir Sātana projekts. Tāpēc nebrīnieties, ja no tribīnēm runā grētas, bet aizkulisēs rosās blēži.
 • 7
 • 0
>:-)
&
Hitlerjugenda adepts - grēta tunberga ?!
Pravietisnejaukais
P
Principā - nekādas atšķirības... viena koka dažādi zari!
 • 12
 • 2
Pepe
P
Neesiet bargi. Pat Uldim reizēm gribas ēst gaļu.
Andris
A
Kādreiz gribēju uzzināt patiesību par klimata sasilšanu. Cik reāli klimats sasilst, kāpēc un kā tas ietekmē nākotni. Speciāli biju noskatījies daudzus zinātnieku raidījumus. Tie ne tikai neizskaidrojas lietas apstākļus, bet pat padarījušas tos vēl miglainākus, kas izraisīja šaubas par šo zinātnieku patiesumu. Tad nolēmu noskaitīties pretinieku viedokli. Pirms tam to nebiju darījis, jo ticēju, ka oficiālais viedoklis ir vairāk vai mazāk pareizs, un strīdēties varētu tikai par niansēm. Un lai arī pretinieki nav atbildējuši uz visiem jautājumiem, viņi tomēr spēja norādīt uz būtiskām lietām, lai saprastu, ka "cīņa ar klimata pārmaiņām" ir vistīrākā afēra (pat ja pārmaiņas iespējams patiešām eksistē un varbūt pat tās ir cilvēku darbības rezultāts). Tā nav cīņa par klimatu, tā ir cīņa par naudu, lielu naudu. Banāli. Varbūt ar klimata pārmaiņām patiešām būtu jācīnās, jābūvē dambji, jāmaina būvnoteikumi, bet tā vietā nauda tiek izmesta dažādām OIK, kas nonāk nebūt ne cilvēku labā.
snm
s
Ja valsts katru gadu tērētu 260 miljonus nevis, lai maksātu tos nezin kam, bet gan lai būvētu, piemēram, dambjus, tad 10 gadu laikā tiktu uzbūvēti dambji par 2,6 miljardiem, 20 gadu laikā dambji par 5,2 miljardiem. Vismaz būtu kāds rezultāts. Bet varbūt nekādi dambji nemaz nav nepieciešami, tos 5,2 miljardus varētu izlietot vēl kādam noderīgākam mērķim...
 • 8
 • 0
reptilis
r
Klimats mainās...tur nav nekādu pretrunu un pretenziju. Tikai tādi ķezberi grib nostādīt savus pretiniekus par muļķiem - un jauc melus ar patiesību. Klimats ir mainījies gadu simtiem...tūkstošiem...miljoniem gadu...,bet ""lietderīgie""un apmaksātie propagandisti to neredz:))) Ja,klimats nebūtu mainījies mēs dzīvotu kaut kur Kaspijas un Melnās jūras reģionā un šeit būtu 2km augsts ledusslānis. Tumbergai arī nebūtu,kur dzīvot:))...liekulības kalngals ir bijušais ASV viceprezidents,kurš savākto naudu par lekcijām(par globālo sasilšanu un jūras līmeņa celšanos) nopirka villu pašā okeāna krastā:))
 • 14
 • 1
reptilis
r
Lasot biedra Ķezbera rakstus sajūtos,kā PSRSā atgriezies,kur propagandisti kladzināja par badu Āfrikā...sauju rīsa ēdošajiem ķīniešiem ,kuri no (ķīniets un krievs brāļi uz mūžiem) ,pārdevušies ASV imperiālistiem....,kur uzstājās PSKP kongresos mazas Padomju tumbergas un tumbergi...,jā,kur mazie tumbergi?-diskriminācija ,zinies:)))
Pravietisnejaukais
P
Klimata pielūdzēju sektanti darbojas uz pseido-reliģiskiem pamatiem un ir praktiski pielīdzināma apsēstībai. Lielākā daļa šīs publikas paši to neapzinās. NEMEKLĒJIET LOĢIKU VIŅU VĀRDOD UN DARBOS!
Ironija
I
Diezgan ironiski apraksti savu grupējumu, no kura esi daļa, bet kaut kā līdz tām pāris smadzeņu šūnām tas neaiziet.
 • 0
 • 2
Latvieti !
L
Tikai klimata sasilšana un latviešu nacionālisms padarīs Latviju atkal varenu !
ērce
ē
Kopš krievu okupācijas beigām, Latvija ir tālu no jebkāda "radikāla nacionālisma". Tādu ir jāmeklē Krievijā, Ķīnā, ASV un citur. Drusku vairāk nacionālisma jau pie mums derētu.
 • 6
 • 0
Jānis Mukabuks
J
Vajag kaut kādu ienaidnieku, kaut vai izdomātu,. Un klimats pret kuru cilvēka suga ir bezspēcīga kā ārējais ienaidnieks, lai novērstu negācijas no globālisma un citām problēmām ir vēl izdevīgāks nekā Padomju Savienībai bija starptautiskais imperiālisms un vācu revanšisms.
Uldis
U
Lasot radās jautājums - vai autors ir pusaudzis? Autoram ir jāsaprot, ka liela daļa sabiedrības savu lojalitāti vispirms saista ar Dievu, ģimeni, tikai tad ar savu kopienu, darba biedriem, uzņēmumu, tad nāciju un tikai pašās beigās valsti un kādām globālām organizācijām kā ANO vai ES. Klimatistiem, tāpat kā komunistiem viss ir otrādi. Caur ANO cenšas bīdīt savu ideoloģiju neskatoties uz cilvēku upuriem. Šajā "zinātnē" ir daudz problēmu - sagaidu no autora rakstu, kur tās tiks nopietni izskatītas. Par Trampu - viņš ir tik bagāts, ka var teikt, ko domā, atšķirībā no absolūtā vairākuma politiķu, kas caur savu kalpošanu cenšas kļūt bagāti.
Jorģis
J
Ja jau ir pusaudzis, tad vēl nav izaudzis no agrīnās pubertitātes vecuma.
 • 11
 • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Dzīvnieki ar pievienoto vērtību

Indija ir dzīvajai radībai draudzīga zeme, kur mērkaķus var īpaši pielūgt, ziloņa galvu uzlikt cilvēka rumpim, padarot par svētu, kaziņām pirms upurēšanas atļauts apēst visu, kas ceļā, govis var a...

SestDienas receptes: Sātīgi un garšīgi – sēnes un tofu

Februāris turpinās, un šomēnes mēs gatavojam bez gaļas, vienlaikus meklējot dažādas alternatīvas, kā nodrošināt organismam nepieciešamās uzturvielas. Turpinām arī iepazīt produktus un jaunas gatavoša...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata