Laika ziņas
Šodien
Apmācies
"Vēlos nodzīvot līdz pensijai!" vēsta protestētāju plakāti. Statistika liecina, ka pēc pensionēšanās vecuma paaugstināšanas vērā ņemama daļa Krievijas iedzīvotāju līdz tai nemaz nenodzīvos

Putina pensiju problēma

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
TrollisJT
T
Ir viena lieta, ko ar muti var izdarīt tūlīt, negaidot astoņus gadus - to aizvērt... .
TrollisJT
T
MADŽIŅELIS IR KREMĻA PROSTITŪTELE!
  • 4
  • 8
TrollisJT
T
Protams, savu smirdamo caurumu es neaizvēršu nekad UN PIDARASS MADŽIŅŠ ATKAL GUĻ, KAD TROĻĻO VIŅA DRAUĢEĻUS! MADŽIŅELI TEV DIRSAS CAURUMAM IEDOT NOVIČOKU PAELPOT, TU KRIEVU PASAULES NODEVĒJ?
  • 3
  • 8
Latvians
L
Es arī vēlos nodzīvot līdz pensijai, Mani ka Prezidentus un citas maitas par valsts līdzekļiem neuztur, neārstē.
Ieskaitot
I
Parex žīdu bomžzagļus, un viņu Latvijas valdības nopirktais sulaiņus. VVF ieskaitot.
  • 1
  • 4
zvirbulēns
z
Pūķins ir nolemts. Viņu pakārs krievvalodīgie ( ne krievi), jo viņš dara visu, kas viņa spēkos, lai KF pazustu no pasaules kartes. Ārpolitiku, kuru realizē Pūķins, novedīs KF līdz totālam sabrukumam, tur sāksies veļikoje smuta. Līķi būs visos grāvjos, visās vārtrūmēs. Latvijai būs jāpieliek lielas pūles, lai lielās krievvalodīgo bēgļu straumes netiktu Latvijā. Lielā lāča sabrukums būs izdevīgs Latvijai, rietumvalstīm, un tas priecē.
Victoria Schmitz
Mans pedejais paycheck bija 2500 $, lai stradatu 12 stundas nedela tiešsaiste. Masu draugu vidu ir videji 8k vairakus menešus, un vina strada aptuveni 30 stundas nedela. Es nespeju noticet, cik viegli es to izmeginaju. Ar to potencials ir bezgaligs. Tas ir tas, ko es daru. lauj to izdarit.. w­w­w.W­e­b­j­o­b­3­3­.­C­O­M
Godzilla
G
Go fuck yourself, you bitch.
  • 12
  • 4
Victoria Schmitz
Mans pedejais paycheck bija 2500 $, lai stradatu 12 stundas nedela tiešsaiste. Masu draugu vidu ir videji 8k vairakus menešus, un vina strada aptuveni 30 stundas nedela. Es nespeju noticet, cik viegli es to izmeginaju. Ar to potencials ir bezgaligs. Tas ir tas, ko es daru.
Victoria Schmitz
asassasasa
ta nu gan
t
Gribi nodzīvot līdz pensijai- laicīgi domā par savu veselību. Rakstā pieminētā Larisa ir kliedzošs piemērs. 47 gadu vecumā domā, ka 8 gadus pacietīsies un tad varēs savest kārtībā savu muti. Aļo, ko tad tur vēl varēs darīt, ja 55 nekas nav darīts- zobu kapsēta. Vai ar pārējiem orgāniem tā pat? Uztur vīru un divus pieaugušus bērnus. Solidārā pensiju sistēmā, kāda ir Krievijā un pie mums, pieauguši bērni strādā un ar saviem nodokļiem uztur vecāku un vecvecāku pensijas. Acīmredzami Vadoņa lieliskā vadībā ir iznīcināts bizness, ka viņi tur veselām ģimenēm grib sēdēt uz valsts pabalstiem, bet valsts pabalsti dēļ naftas cenām vairs nesanāk.
Apčidrinskis
A
Latvijā problēma ir krietni smagāka- visiem pensijas vecums ir 65 gadi. Tāpēc nevajag bāzt savu degunu svešā ķemertiņā, ja savs plūst pāri malām.
TrollisJT
T
Jebkura slikta ziņa par Krieviju ir laba ziņa. Tieši tā dā veidā rīkojās arī CCCP propagandisti. Sevišķi iespaidīgas bija tās Ņujorkas Centrālajā parkā uz soliņiem guļošo ļaužu bildes... .
  • 12
  • 14
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Tomēr viena laba lieta Latvijā jāatzīst. Es esmu pensijā no 1997. gada un visā laikā pensijas saņemšana vienmēr bija noteiktā laikā. Par to cepure nost!
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Mūsējie māk ar pūsli lielīties. Faktiski Latvijas pensionāriem ir tās pašas problēmas. Tāpat visi līdz pensijai nenodzīvo, bet vidējās pensijas Latvijā nav augstākas kā Krievijā, ja rēķina rubļa vērtību pēc iespējas medikamentus pirkt, tur drapes ir lētas, laikam nav draudzīgie aptiektirgoņi no valsts puses jābalsta. Manai sievai Pēterburgā aptrūka zāles, par kurām Latvijā viņa saņem atlaidi. Krievijā nopirka bez kādas atlaides, tomēr lētāk kā Latvijā. Hā! Latviešiem tikai viena problēma vairāk - ļaujas pazemīgi.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Bērnu bums apdraud Ēģipti(20)

Pirms divām nedēļām Ēģiptē iedzīvotāju skaits oficiāli sasniedza maģisko 100 miljonu robežu. Vēl 2017. gadā, kad Ziemeļāfrikas valsts publicēja pēdējās tautas skaitīšanas rezultātus, iedzīvotāj...

Pelēkā saraksta pēcgarša(7)

Par bankām un nepieciešamību tās stingrāk uzraudzīt pēdējos gados Latvijā runāts daudz, tādu starptautisku iestāžu kā Moneyval un FATF nosaukumi jau kļuvuši teju par sugas vārdiem, bet pēdējos mēneš...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata