Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +7 °C
Apmācies
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Vai Ziemassvētku vecītis noslīks?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
prokurors Vioriks
p
Pārcelšos nākošgad no jūrmalas uz gaiziņkalnu
orbīta
o
Nekāds sniegs un ledus nekādu dižo enerģiju neatstaro - tas ir pilnīgs BS, jo Saule nespīd virs poliem un tur nonākošā gaisma no Saules vienmēr nāks no leņķa pie horizonta un visa tiešā Saules enerģija visvairāk tiek ekvatoram. Un sasiluma enerģija tiek atdota kosmosā planētas ēnas pusē, kam ar atstarošanu nav nekāda sakara. Un kāda jēga atstarot visu to Saules gaismu atpakaļ Saulē? Tas cik daudz Zemes virsma sasilsts pa dienu, pa nakti tā atdziest. Planētas Zemes orbīta lielāku planētu ietekmē mainās cikliski un tieši planētas orbītas maiņa ir bijusi par iemeslu lielajiem leduslaikmetiem un arī pilnīgam planētas apledojumam pagātnē - un to cilvēki ietekmēt nevar un nevarēs vēl ilgu laiku. un nekāda atmosfēra un siltumnīcas gāzes nespētu palīdzēt Zemei, ja tā atradstos tur kur atrodas Pluto. Zeme sasilst - tas ir labi priekš tiem, kas Latvijā taisās audzēt banānus un peldēties jūrā pie Bauskas.
Zsv paliks
Z
Globalizatori noslīks. Savos melos.
Jūs esat briesmās!!!
J
Mēs jūs aizsargāsim!!!
Pareizaissecinājums
P
Dodiet naudu!
  • 10
  • 0
Figu!
F
https://www.accuweather.com/en/se/kiruna/308639/daily-weather-forecast/308639?day=2
ļuļa
ļ
apnicis jau šito visu lasīt. nopublicējiet tak vienreiz kaut kādu informatīvāku rakstu, nevis regulāri atgremojiet alarmistu murgus. pirmkārt zeme šobrīd atrodas ledus laikmetā - ir 2 teorijas, kad tāds ir. viena, ka tad, ja viens pols ir ledū (tie ir 34 miljoni gadu), otra, ka tad, kad abi poli ir ledū (2,7 miljoni). zemes eksistences laikā šādi periodi ir bijuši 4 vai 5. pārējo laiku zemeslodei nekādi ledāji nav bijuši. patiesību sakot, no normāluma viedokļa skatoties, normāli ir zemeslode bez ledus. jādomā, kā izdzīvot apstākļos, kad klimats mainās, nevis jāhisterizē un jāceļ nodokļi, lai dzīvi padarītu vēl sūdīgāku. un ir jārunā par dabas aizsardzību un planētas pārapdzīvotību, nevis par cilvēka izraisītām klimata pārmaiņām, kas ir murgi un muļķības.
ha, ha
h
Galvu saspiedušie Briseles liberasti grasās cīnīties ar GLOBĀLO sasilšanu, uzspiežot nepanesamu nodokļu slogu eiropiešu ražotājiem, tai pašā laikā palielinot preču un tehnoloģiju importu no pasaules lielākās atmosfēras un okeāna piesārņotājas komunistiskās Ķīnas.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Svētki. Enter

Izpratne, atbalsts, īstais joks visgrūtākajā brīdī un vienkāršs smaids no sveša cilvēka šobrīd var likt kaut uz īsu brīdi bezgalīgi mīlēt pasauli. Un arī otrādi. Lietas, par kurām citā situācijā vispā...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata