Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Vīzija par ienākumiem visiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
oga
o
Kategoriski PRET. Vispirms vajag izveidot un nostiprināt "vīziju" par kaut jel kādu obligāto darba stāžu, bet vīziju par garantētiem bezstrādes ienākumiem - pēc tam. Savādāk tagad vieniem pat bez vīzijām novelk nodokļus gan no algas, gan pensijas, tikmēr citiem jau plāno maksāt tikai par eksistenci, bez nepieciešamības strādāt.
reptilis
r
Kas tā Jums par atpakļrāpulību? Laikam,būs jāsūta uz pāraudzināšanas nometni:)))
 • 1
 • 3
reptilis
r
Jūs te visi par Latviju...ES...ASV...a,es domāju par varenās kaimiņvalsts ierēdņiem un miljardieriem,kuri izveduši uz ES,Lielbritāniju,ASV 3triljonus dolāru...,lai Krievijā neatņem,..a te -bums ,un komunisms iestājies:)))
Kirby
K
Labākais nepilna laika darbs tiešsaistē no mājām. Es pirmajā mēnesī esmu saņēmis algas summu 23875 USD, viegli strādājot tiešsaistē no mājām. Es esmu students un strādāju nepilnu darba laiku no mājām un gūstu lielākus ienākumus. Es katru dienu brīvā laikā strādāju viegli 2 līdz 3 stundas dienā. Ja arī jūs vēlaties nopelnīt šāda veida milzīgu naudu, nāciet un esiet daļa no mums. pārbaudiet vairāk šeit ... .................>>>>>>> cutt.ly/XyvK1fq           
inspektors Krampis
i
Labdien, te jūs no Valsts ieņēmuma dienesta traucē, neesam saņēmuši ienākuma nodokli par 23875 USD. Lūgums ierodtieties uz VID galveno ēku, ir radušies jautājumi...
 • 9
 • 0
Lewis
L
Labākais nepilna laika darbs tiešsaistē no mājām. Es pirmajā mēnesī esmu saņēmis algas summu 23875 USD, viegli strādājot tiešsaistē no mājām. Es esmu students un strādāju nepilnu darba laiku no mājām un gūstu lielākus ienākumus. Es katru dienu brīvā laikā strādāju viegli 2 līdz 3 stundas dienā. Ja arī jūs vēlaties nopelnīt šāda veida milzīgu naudu, nāciet un esiet daļa no mums. pārbaudiet vairāk šeit ... .................>>>>>>> cutt.ly/XyvK1fq           
Pravietisnejaukais
P
Iztēlojaties... jūs atrodat čemodāna lieluma kasti ar dažādiem caurumiem un stikla lēcām un no šīs kastes rēgojas vads ar štepseli galā... ko jūs darīsiet - uzreiz spraudīsiet štepseli kontakt ligzdā, vai mēģināsiet vispirms saprast KAS TĀ PAR IERĪCI? Visi CILVĒKU sabiedrības uzlabotāji izvēlas pirmo variantu!
?
?
20.gadsimtā tā lieta pa druskai mēģināta un optimālais variants ir vienkāršs - nevis maksāt naudu, bet izsniegt paiku speciālos pārtikas un preču veidos. Piemēru gribat - Harija Potera brilles, modelis, ko Anglijā izsniedza vājredzīgajiem par velti, viss, kas lepnāks, par naudu un visi redz, ka tu lieto labdarības mantu. Maksāt naudu kaut cik pieklājīgas dzīves uzturēšanai būtu neprāts un strupceļš, jo jau pēc mēneša prasītu palielināt.
!==!
!
PS Monarhijās valsts naudas izsniegšanas tradīcijas ir ļoti senas - tikai agrāk valsts naudas renti saņēma tikai augstdzimušie - un arī tad atkarībā no titula. Mūsdienās valsts naudu regulāri izsniedz arī plebejiem.
 • 3
 • 0
!==!
!
Var saprast, ka bērniem ne vienmēr ir izvēles iespējas un vecāki izlemj viņu vietā ko pirkt, bet šāda attieksme pret pieaugušajiem ir stulba. Joks jau ir tāds, ka valsts zeme, gaiss, telpa un citi resursi ir ierobežoti un ne tev ne citiem nav tā nekādu attaisnojumu par kaut kādām tiesībām šos resursus lietot un nelaist citus klāt un izmantot vēl privilēģiju no tiem pelnīt, kamēr citiem nav iespēju to darīt. Jaunā dzīves realitāte ir tāda, ka rietumvalstīs jau gandrīz puse no iedzīvotājiem saņem valsts palīdzību jo nav reāla pieprasījuma pēc darba rokām, jo ar pašreizējām tehnoloģijām viens cilvēks var izdarīt to darbu, kur agrāk bija smagi jāstrādā simts lai iegūtu to pašu rezultātu. Vislielākās izmaiņas šo pārmaiņu rezultātā būs naudas un arī iespējams, ka brīvās ekonomikas dominēšanas izzušanai kā kaut kādai vērtībai. Ir arī sliktās nianses, bet tas ka cilvēki nedzīvo norobežotās ģimenēs, kā agrāk, nenozīmē ka tie paši likumi neattieksies arī uz šo lielo kopējo ģimeni.
 • 1
 • 0
ļuļa
ļ
nez dienai un citiem kreiso liberāļu izdevumiem, kas mums visu laiku stāsta par sabiedrības novecošanu un darbaroku trūkumu, neliekas, ka ar šādu rakstu viņi nonāk pretrunā paši ar sevi? piedodiet, ja robotu dēļ cilvēki ir lieki un viņiem nav ne darba, ne ir ko ēst, tad pastāstiet man lūdzami, kādēļ būtu nepieciešama imigrācija, kas ir nu tik vajadzīga, tik vajadzīga, ka vai visa āfrika eiropā jāsašķūrē? varbūt tomēr izdomājiet, kā tad tur būs - vai nu robotizācija un bezdarbs, vai nu darbaspēka trūkums, un tad pie šīs teorijas arī pieturieties.
reptilis-ļuļa
r
Šizofrēnija ir viņu normāls stāvoklis:)))...
 • 1
 • 1
melnais humors
m
Jāņem vērā, ka rūpniecībā un preču ražošanā aizvien plašāk tiek izmantoti roboti, un aizvien vairāk cilvēku paliks bez darba un kļūs lieki. Taču, ja cilvēkiem nebūs darba, viņiem nebūs naudas, un nebūs neviena, kas varētu nopirkt robotu saražotās preces. Līdz ar to šāds tehniskais progress zaudē jebkādu jēgu.
ha, ha
h
Vēl tālāk aizgājuši galēji kreisie ASV "demokrāti", kuri tagad glorificē laupīšanu kā augstāko demokrātijas izpausmi.
Kukū!
K
Visiem visu iedot nevar jo visu ir daudz bet visa ir maz.Tapēc visa pietiek tikai badīgajām valses cūkām un krēslos bezdošajai ierēdńu armijai.
Realitāte>Guncha
R
"Lieliski darbojās Romā"... bet, ar piebildi, ko dziļdomīgi formulējis kāds no tā laika gudrajiem vīriem - Demokrātija darbojas labi, ja katram ir pieci vergi... !
Brenda
B
Interesanti, cik liels tas būtu mūsu valstī, kura nevar nodrošināt pat cilvēka cienīgu pensiju un oficiālais iztikas minimums ir nožēlojami graši, kas nesedz par komunālos maksājumus.
Pareizaisjautājums
P
..."cilvēka cienīgu pensiju"... kura cilvēka?
 • 12
 • 1
Ahart
A
Tagad Google maksā man no USD 22000 līdz USD 32000 mēnesī par darbu tiešsaistē no mājām. Pagājušajā mēnesī savā paypal konta tiešsaistes algā saņēmu 27496 USD. Šis uzdevums ir tiešsaistē, un to ir ļoti viegli veikt nepilnu darba laiku vai pat pilnu darba laiku. Šim darbam nav nepieciešama īpaša pieredze. Paldies Google, ka esat devis šo ārkārtas iespēju nopelnīt papildu naudu no mājām. Šī papildu nauda ir mainījusi manu dzīvi tik daudzos veidos, paldies! Vairāk informācijas šajā vietnē ..............>>>>>>>>>> cutt.ly/XyvK1fq
Guncha
G
Koncepts jau bija bija un lieliski darbojās Senajā Romā, slavenais plebeju sauklis maizi un izrādes nav nekas cits kā it kā jaunais basic income.
Suzan
S
Tagad Google maksā man no USD 22000 līdz USD 32000 mēnesī par darbu tiešsaistē no mājām. Pagājušajā mēnesī savā paypal konta tiešsaistes algā saņēmu 27496 USD. Šis uzdevums ir tiešsaistē, un to ir ļoti viegli veikt nepilnu darba laiku vai pat pilnu darba laiku. Šim darbam nav nepieciešama īpaša pieredze. Paldies Google, ka esat devis šo ārkārtas iespēju nopelnīt papildu naudu no mājām. Šī papildu nauda ir mainījusi manu dzīvi tik daudzos veidos, paldies! Vairāk informācijas šajā vietnē ..............>>>>>>>>>> w­w­w­.­D­o­l­l­a­r­s­9­.­c­o­m

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Pārmaiņas restorānu šķīvjos(4)

Pēdējos pāris gados vides jautājumiem sāk pievērsties tie, kam vēl nesen nebija nekādas daļas ne gar klimata pārmaiņām, ne gar bioloģiskās daudzveidības sarukšanu, ne gar atkritumu kalniem sauszemē...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata