Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
KNAB priekšnieks Jēkabs Straume par nesodāmības zonu izzušanu, mobilajām ziņošanas iespējām un aizturēšanu maskās

Lai oligarhi izģērbjas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Hūgo Vācietis
KUČINSKI ! TAD KAD LATVIJĀ PIEDZIMS JAUNS KĀRLIS ULMANIS KURAM PIRMAJĀ VIETĀ VIENMĒR BŪS LATVIJA ,NEVIS KĀ TEV SAVA KABATA ! TIKAI TAD LATVIJA PLAUKS UN ZELS !
Alla Borisovna
A
Es sapratu pareizi? 15 gadu laikā notiesāti: Munkevics un Hlevickis? Nu, piedodiet.
NAV VIENALGA
N
pa 1.49 eur var nopirkt Sestdienu!
Jēkabam
J
Tu zini to, ka lielākā tautas daļa neuzticas Tev un Tavam kantorim ? Un nemelo, ka 3A neverēja iesēdināt. Tādas pasakas vari stāstīt saviem mazbērniem.
Tija
T
Kapec lidz sodienai nav notiesati un publiski pakarti Latvijas valsts izlaupitaji un latviesu tautas slepkavas Godman un LC zaglu bandas locekli, Slele un TP zaglu bandas locekli, Lembergs un ZZS zaglu bandas locekli, Lesinskis/slesere un si bandita vaditas zaglu bandas locekli?
trollim
t
Kāpēc tu deģenerāt pats vēl neesi pakāries?
  • 5
  • 9
Āzis
Ā
par dārznieku? No šāda KNAB patiešām nekādas jēgas nav, tikai valsts līdzekļu izšķērdēšana?
spāņu oligarhi
s
Lūk, Spānijā tiek iesēdināti ne tikai oligarhi, bet arī to sievas un pat bijušās sievas: The wife of Barcena was handed 15 years behind bars while the ex-wife of Correa was given 14 years and eight months. http://www.theolivepress.es/spain-news/2018/05/24/masterminds-of-spains-biggest-ever-corruption-case-sentenced-to-113-years-behind-bars/
spāņu oligarhi
s
https://www.thelocal.es/20180524/gurtel-spains-ruling-party-sentenced-in-major-graft-trial
Onslow
O
cilv'eki mask'as ar pompu sagr'abj lembergus,magones,rim'sevicus un v'el citus,ies'edin uz tr'is dien'am,palai'z 'ar'a un desmitiem gadu nodarboj'as ar ""noziedz'ibas p'edu dz'i'sanu""....
Puzes papagailis
P
JESAJAS GRĀMATA 44. nodaļa Bet nu klausies, Jēkab, Mans kalps, un, tu Israēl, ko Es esmu izredzējis! 2 Tā saka Tas Kungs, kas tevi radījis un tevi veidojis no mātes miesām un kas tev palīdz: nebīsties, Mans kalps Jēkab, un, tu Ješurūn, ko Es esmu izredzējis! 3 Jo, kā Es izleju ūdeni uz iztvīkušu zemi un straumes uz sausu zemi, tā Es izliešu Savu Garu uz tavu dzimumu un Savu svētību uz taviem pēcnācējiem, 4 ka tie zaļos kā zāle, kā vītoli pie ūdens upēm.
:)
:
Pagaidīsim kā Limbažu tiesnesis Magones lietu iztiesās... :)
Puzes papagailis
P
Beigto cūku straume rimusi, un nu citā Ķīnas upē atrod 1000 pīļu līķus........
Alvis
A
Straume ir tups auns.Tikai viens piemērs-izlasījis prokuratūras lēmumu par oligarhu krimināllietas izbeigšanu pirmstiesas izmeklēšanas stadijā.Straume paziņoja,ka lēmums ir pamatots,lai gan lietas operatīvos materiālus nebija pat lasījis!Tēlaini runājot-chitat ne chitala no osuzhdaju!
Fiksais
F
Kad KNAB pieķersies tiesnešiem un augstākās tiesas tiesnešiem, kas iesaistiti pretlikumīgu spriedumu pieņemšnā? Latvija kā valsts ir zaudējusi uzticību starptautiskajā mērogā tiesu korumpētības dēļ. Latviju beztiesiskuma dēļ pamet investori un lielās ārvalstu kompānijas. Kad tiks saukti pie atbildības ESF fondu līdzekļu piesavinātāji un izšiverētāji no valsts pārvaldes?
Kārlis
K
Cilvēki, kuri ir darbojušies iekšlietu struktūrās, Jēkabu Straumi tiešām reāli ciena un respektē. Saka, pat tā: "ja šitas cilvēks nespēs tur neko izkustināt, tad kurš tad vispār..." Lai izdodas!
cāļus skaita rudenī
c
Spriežot pēc ZZS balsojuma par Sraumi KNAB vadītāja amatā arī Lembergs viņu ciena.
  • 21
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Skudras lielā iespēja(1)

Rīgas Dinamo hokeja kluba vadītāji jūlija otrajā pusē kliedēja neziņu par komandas nākotni. Līguma parakstīšana ar ģenerālsponsoru Gazprom Export bija kā garantijas vēstule, ka komanda turpinās...

Jaudīgais krāsu salikums

Jaunā māksliniece Laima Jurča par modi kā komunikācijas instrumentu, padomju laika atblāzmu savās kolekcijās un atbildību par izdarītajām izvēlēm.

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata