Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Apsūdzības un noliegumi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vietejie
V
Br,uc pie mums.G.ili te ari der.
Nost
N
Vasja no Maskačkas jau sen sēdētu Centralkā ar mentu atsistām aknām ja Dusja pažēlotos par izvarošanu,bet šie te bagātie kropļi var darīt ko grib.
esunes
e
Porziņģim vajadzēja saprast ka feminisma šupolī ASV pat pasmaidīt sievietei vairs nedrīkst, jo viņa jutīsies izvarota.
Itamars Toledano
Nu jā ! Un tevi Porzirģis izvaroja PASMAIDOT?
 • 6
 • 0
Par izvarošanu (4. - pēdējā - daļa)
P
Un nav nepareizi šādu post-factum izvarošanu arī saukt par izspiešanu, jo galu galā neviena puse pirms tam uz papīra neatrunāja, kas nāks apmaiņā pret seksu. Viena puse gaidīja biļetes uz spēlēm un iespēju gozēties kameru priekšā, otra puse vienkārši gribēja seksu un atā. Viens un tas pats notikums, kas vēlāk tiek saukts par izvarošanu, pilnīgi mierīgi šajā pašā pasaulē starp šiem pašiem diviem cilvēkiem var netikt saukts par izvarošanu atkarībā no tā, kāda būs norēķināšanās pēc seksa.
Par izvarošanu (3. daļa)
P
Sekss starp slavenību un pielūdzēju vienmēr ir izvarošana. Es nesaku, ka slavenība par to ir liekama cietumā (vai ka upuris ir pats vainīgs), bet tāda ir šo attiecību daba - tas ir kā gravitācija, loģika, tā vienkārši ir gribi vai negribi. Ja slavenība attiecībās ir slavenība un otra puse paliek pielūdzēja lomā, tad pielūdzējs darīs visu, ko slavenība grib, kamēr pielūdzējs dabūs dividendes. Un līdz ko dividendes izbeigsies, tā sekos apsūdzība izvarošanā. Tas nav tālu no seksa ar savu bērnu vai starp priesteri un naivu ticīgo vai maigošanās starp Maiklu Džeksonu un maziem puikām.
Par izvarošanu (2. daļa)
P
Otrā veida izvarošana ir pakļautās puses parakstīšanās uz kaut kādām seksuālām ciešanām pretī saņemot labumu no pakļāvēja. Piemēram, grēku piedošana, klusēšana par kaut ko citu, nesišana, piekļuve slavenību pasaulei, alga, iespēja filmēties prestižās filmās, iespēja dzīvot zem viena jumta, iespēja nestrādāt un nepelnīt, garantijas ka dzīvesbiedrs tāpēc nesitīs tavus bērnus, iespēja baudīt publisku uzmanību, -- tas var būt vienalga kas, ko pakļautais apzināti vai neapzināti ir iekļāvis vienādojumā, kas viņam neļauj pārtraukt attiecības ar pakļāvēju. Otrā veida izvarošanas nekādā ziņā nav nevainīgas, bet vienmēr ir jānoskaidro, kāpēc pakļāvējs šādas attiecības pieļāva. Cilvēks ir dzīvs, emocionāls process un viņa izpratne par notiekošo mainās pa minūtēm.
Par izvarošanu (1. daļa)
P
Pirmkārt, man liekas, ka ir ļoti būtiski nodalīt divas izvarošanas, kas ir kā diena pret nakti. Viena izvarošana ir tāda, kad cilvēks, ko tu nepazīsti, ar tevi izrīkojas kā viņam tīk, tevi ievelkot, piespiežot, u.tml. Pilnīgi cita izvarošana ir starp cilvēkiem, kuri ir pazīstami un starp kuriem pastāv kaut kādas varas attiecības. Kamēr šos abus gadījumus liks vienā katlā, jebkuri izteikumi par otrās izvarošanas apšaubāmo raksturu aizvainos pirmā veida izvarošanas upurus. Tagad tāds laiks, kad vecajām vērtībām (ģimene, ciems, rajons, valsts, reliģija) sabrūkot (jo sabrūk robežas, kas tās uzturēja), sabiedrība sirgst ar globālu identitātes krīzi. Neskaitāmo slavenību fenomens to tikai pastiprina. Kas es esmu? Pasludināt sevi par upuri ir viens no vienkāršākajiem veidiem kā sevi padarīt par kaut ko.
Irlielāmērāticams
I
ka izvarošana ir grūti saprotams fenomens. Daža sieviete domā sešus , bet cita domā deviņus gadus, līdz saprot , ka ir izvarota.
Domāju, ka izvarošana
D
nav fenomens, bet gan noziegums.
 • 1
 • 0
Un cik gadus domšji tu,
U
vecā auka, irlielāmerticīgā?
 • 4
 • 0
Itamars Toledano
Tik pat labi tos gadus gadus var Porzirģis DOMĀT, jo šim tītaram tā nodarbe labāk piestāv.
 • 6
 • 3
Lēdija Hamiltone
L
Citusī NOTEIKTI ir vainīga, jo ļāvās no Porzirģa izpisties, LAI PAR TO kompensāciju saņemtu.
to Destojovskis
t
Ne tikai abas puses, bet VISAS puses ir noziedzīgas. Arī Destojovska noziegums ir noziedzīgs, un brēc no zemes pret debesīm, bet sods no elles nāks...
Itamars Toledano
Psihiatrs jāmeklē tev pašam, ja jau rādās, ka tekstu RĀDĪŠANA psihiatram ir LABA lieta.
 • 6
 • 0
Dostojevskis > to 14:05
D
Vai sods nāks no elles? Starp citu, vai Tu negribētu savus tekstus parādīt labam psihiatram?
 • 4
 • 7
Dostojevskis
D
Noziegums un sods... bet šo ir ļoti grūti attiecināt uz gadījumiem, kad procesā iesaistītās puses abas ir vienādi nelietīgas. Bet , jo sevišķi tad, ja būt par cietušo ir tik izdevīgi ... .

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

SestDienas receptes: Galdā tītars!

Iedomājoties putna gaļu, vairākumam prātā nāk vista, vai ne? Vēl varbūt pīle, bet tas jau izklausās smalkāk. Gandrīz tikpat smalki kā paipalas, irbītes un fazāni. Bet vēl ir viens putns, kurš it k...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata