Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Cilvēku kontrabandas izdevīgais rūpals

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jāzeps
J
DIEVS PRAVIETIM JAUTĀJA,=dēls,kā tu domā,vai Es būtu spējīgs pabarot visu civilizāciju,-jā Tēvs. Dēls,kā tu domā,vai Es varētu dziedināt visu civilizaciju,lai neviens neslimotu,jā,protams Tēvs. Tālāk Dievs pravietim paskaidroja,kāpēc veseli regioni ir badā un daudz cilvēku slimo. Izraēla kēniņš,Davids savā dzīves laikā, Dieva vadībā un paklausībā,Israēlam pievienoja gandrīz visas tuvo austrumu musulmaņu valstis,līdz pat Eifratas upei.Visas šīs valstis respektēja un ļoti baidījās Dāvida, akurāti maksāja nodokļus,jo Pats DIEVS bija AR DĀVIDU.Noliktavas bija piedzītas ar zeltu,bet sudrabu pat neuzskatīja īpaši par dargmetālu. Pēc Dāvida dēla Salamana nāves,sakarā ar nenormālu labklājību Izraēls atkrita no Dieva,Israēlu pārņēma ilgstoša,totuāla netiklība,izvirtība,elkdievība,=kas sadusmoja Dievu līdz tādai pakāpei,=kad ISRAĒLS ZAUDĒJA savas lielās TERITORIJAS,un tika IZKAISĪTS pasaules tautu vidū-zaudējot pat valstiskumu.Tūkstoši gadus nogaidot,Bībelē noteiktajā termiņā,Dievs Israēlu atjaunoja. Melnzemes Ukraina un daudzas citas terit.dzīvo trūkumā. Izraēls,-kur tuksneša zeme pie plus-40,-celsija pārkaltusi,saplaisājusi. Pateicoties,smadzenēm,čaklumam,regulāram apdraudējumam,bezizejai,-izdzīvosim vai iesim bojā. Šodien Izraēls ir viena no attīstītākajām valstīm. Izraēls neskaitāmas tonnas augstvērtīgus dārza zaļumus eksportē. Tāpēc Dievs pieļauj ciesšanas,=bieži tikai ciesšanu brīdī cilvēks apzinās paceltu sirdi uz debesīm,lai ieaicinātu Jēzu savā sirdī. Cilvēkam ir izvēle,=sākt pašam sevi nodrošināt,jeb pusbadā gulēt zem palmas,jeb sātana ietekmē un paklausībā,nahaļavu mesties uz Eiropu,pie naivajiem Kristiešiem,uz visu gatavo,(stratēgiskā perspektīvā pateicībā par viesmīlību pašus apkaut)- kur no ilgstošas bezdievības aptumšotajā pratiņā tādi kā Merkele, Romas Pāvests ne tikai pabaros,izguldīs,pabalstīs,bet arī nomazgās kājas cilvēkam,= kurš savā genētikā ienīst Jēzu Kristu. Vieglas dzīves tīkotājiem būtu jādod ar airi pa muti un atpakaļ. Iesaku =Jutubos=noklausīties nelielu,unikālu video-(Профессор в аду)
rēka nāk.
r
Pastalija spriedelē par Eiropas vilinājumu :Dun migrantiem. Vēl The Guardian citē :D, uz tumsonības balstīti raksti!
[email protected]
s
Liecība par iegūtajām aizdevumu ([email protected]) Par labu Mr André aizdevumu paust SA finanšu direktors Pierre GUYOT, es aicinu jūs pieņemt šo liecību tiesa un katoļu. Es esmu pret visiem viltus savienojums ir cieņa, jo tēma pierādījumi, divi kolēģi nosaukums Paul Laurent, Guéneau Alexandra, un man bija attiecīgi saņēma aizdevumu 35.000 €, €65.000 un €150.000, ka mēs atmaksāt viņam ik divus no 5 gadiem un 3 gadiem ar 2 % likmi. Šis aizdevums ir paveicis patiešām arī ir mana mājsaimniecībā. Es varu jums apliecināt, ka, norādot konkrētus mērķis jūsu kredīta pieteikumu, saskaņā ar tās nozīmi, jūs tiksies. Lūdzu sniegt ziņojumu, lai glābtu cilvēkus nelaimē. Šeit ir viņa e-pasta adrese: [email protected]
beidzot vismaz
b
nebaidās čekas un par to runā......nezi', ko tad katoļu baznīca, taču zināja, viņu čangaļi......civilizāciju karus tēloja
Loģika
L
Idiotiska žoga konstrukcija. Liekas, ka to projektējuši paši cilvēku kontrabandisti, vai citi ieinteresētie, jo nav saprotams, kam vajadzīgi dzeloņdrāšu mudžekļi virs žoga, ja ar pavisam minimālu piepūli var izlīst pa žoga apakšu, vai izkniebt žoga režģī caurumu as knaiblēm. Laikam jau tas ir kādam vajadzīgs bizness un iespēja paziņot, ka ir "pieņemti mēri un veikti pasākumi".
ne1
n
žoga konstrukcija ir vienkārši ģeniāla, ne velti tas ir 10 cm virs zemes, nebūtu tā, ļautiņi domātu ka šis metra dziļumā un meklētu knaibles, bet tagad vienkārši redz ka resnvēderim tajās uzrušinātajās smiltiņās nāksies tikai bišku dziļāk pakašāties...
  • 0
  • 0
Pie Talavas
P
tas zogs izskatas ka vistu kuts stieples.pa apaksu izroc bedri un talak.smiekli nak
Nomija
N
Latvijas debilie politiki pat nekanos no si projekta nozagt naudu. Katru dienu latviesus sie kretini baida ar draudiem no Krievijas, tai pat laika Latvijas valsts vadiba nav spejiga vadit Latvijas robezas izbuvi ar valsti no kuras Latvijai nak visa veida draudi atbilstosi tam lai butu 100% izbuvets robezzogs visas robezas garuma kura ir 276. km.
Nevajag
N
robežpārkāpējus aizturēt, bet dzīt atpakaļ, no kurienes nākuši
nunu
n
būs vieglāk pamanīt vietas, kurās robeža pārkāpta.
Bambaks
B
Ja rūpals būtu neizdevīgs, tad to neatbalstītu Merkele, Junkerss, Itālijas mafija, Turcija, Latvijas valdība un partija Vienotība. Nauda patīk visiem.
ir
i
nu,ja jau labu laiku ir zinams kur tie šķērso robežu,tad kapēc gan tur vel nav izvietoti posteņi?
Pēteris Joks
P
Zivs meklē, kur dziļāks,cilvēks,kur labāk.Tā viš i un tur neko nevar darīt.
benoto
b
Viens ir pavisam skaidrs un vēsturiski pārbaudīts,- kamēr netiks šauts uz pārkāpējiem ar mērķi viņus iznīcināt,tikmēr nekas šajā lietā nemainīsies!!!!!!
haralds
h
ilgtermiņā nekā izdevīga - sāks taču arī pašus močīt!
drumais
d
nu nepalidzes neviens zogs,tas ir ka amen baznica. ja vins bus nolemis piedzerties,tad ari piedzersies.vai tad vel nepazistam krieva. ta nauda nosviesta zeme,jeb ka teikt tur kads labi uzvarijies bus.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Pavasara konstruktors

Domājot par pavasari, neizbēgami nāk prātā kustība – asnu spraukšanās no zemes, pumpuru sprādzieni, augšana un tiekšanās pret gaismu. Un tāpēc šķiet, ka pavasarī arī mākslā tik ļoti iederas deja, it ...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata