Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Gada īsākā nakts

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
непьющий
н
Латышам лишь бы повод нажраться. Я не праздную языческие праздники.
smits
s
Tev kāds prasīja? Savu murmulējumu vari savai dašai pavēstīt, nedzērājs, ka tavu māti :)))
 • 0
 • 0
ligis
l
mulkibas. gada isaka nakts jau ir pagajusi un ta bia 21.junija beidziet stastit mulkibas
Лиго лииго
Л
У Ивана баба пьяна ..лииииго!
vot, Ivan duračonka,
v
Hoģit Vaņbka po kolhozu, hoģit ulibajetsja, zubi novije postavil, rot ņezakrivajetsja!
 • 3
 • 0
Ligo paps
L
U Ivana Kuzina bolsaja kukuruzina !
 • 5
 • 0
Liga
L
Izskatas ka ir kadi idioti kuri pa visu varu, lidzigi ka padomju okupaciajs laikos, megina sakakeret latviesu stabilako, tauta iecienitako tradiciju Ligo svetkus un janu dienu, tapec sie nebeidzamie, idiotiskie raksti ik gadi birst ka na mizelu pusla...lai kads kretins sev nopelnitu naudu snaba pudelei un priecatos ka latviesiem ir samaitajis svetku noskanu, nu neizdosies siem idiotiem nekas kak neizdevas Krievija okupantiem atnemt latviesiem Ligo svetkus un Janu dienas prieku. Ligo, ligo ligo visa Latvija un visi latviesi!!!
To Ligai
T
Man nesanak svinet stradaju gateri ,un neizmaksaja neko ,neesot nauda bosam parskaitita ,un vienmer katros svetkos ,ka tada tradicija. saknapinaju prieks divam butelem 2 L. alus pareizak aiznemos naudu, man arzemes neviens radinieks nestrada ,bet nu man pietiek te visu stutet es ari brauksu prom uz iriju ,riebjas.
 • 2
 • 1
Helena
H
Nu ka tad, vel jau tika netruka ka zidus iesaistis Latvijas nacioanalajos svetkos, latviesu tautas izveidotajos vardos, ja kas tad latviesiem Ligo svetki, Janu dien anenak no zidu uzspiestas kristitibas bet gan no latviesu dabiskask dizves, kura nebija saistita ar zidu religiju, bet ar ticibu dabai, dabas paradibam un ta radas vasaras svetki un ta radas Ziemas svetki, kurus baznicas privatizeja un Ziemas svetko sizdomaja kaut kada dieva bern apiedzimsanu.....kas ir karteja zidu legenda....,,,,, kur nu bez zidu "svetibaas" atseviskiem idiotiem, degradetajiem latviesiem. Kapec Eiropai tik uzspiesta ta zidu bibele, kura ir aprakstita mauciba, jasanas tevam ar meitu, matei ar delu, masai ar brali.... Tie debilie latviesi, kuri ta uzspiez latviesiem zidu izgajienus, zidu bibeli byutu janeitralize no sabiedribas to snosutot uz Zidiju vai kur vel talak... Visiem Latvijas latviesiem priecigus Ligo svetkus, jautru ligosanu un sausu, slitu laiku, lai mes latviesi varetu mierigi, jautri nosvinet savus nacionalos svetkus bez zidu smakas un zidu idealogijas, ja kas tad ar komunisma idealigijas un Krievija komunistiska rezima izveidosana vilielako ieguldijumu dev atiesi zidi, domaju ka piedzivojot pasaulel asinainako rezimu cilveces vesture- Krievijas komunistiskais reizms komenti nav vajadzigi.
Marija
M
Milie tautiesi, nenemiet Jazepu galva ,vins jau treso dien pardzeris pratu .Bet vins no padomju laikiem tads juras dulls staiga. Ko tad dzerajam padarisi.
 • 6
 • 0
Jāzeps
J
BĪBELE Pāvila vēstule Korintiešiem 2-14 Pagāns nav spējīgs satvert, izprast to,kas nāk no Dieva Gara, ko runā garīgs cilvēks,=jo tas viņiem ir geķība,=jo tas ir tikai Garīgiem cilvēkiem izprotams. Garīgs cilvēks spējīgs izdibināt visas lietas,=bet ko runā garīgs cilvēks,pagāns to nav spējīgs izprast. Garīgam cilvēkam ir KISTUS prāts. Nogānot kādu,īpaši Ēbrejus,=tu nolādēji savus panākumus. Tikai totuāls pagāns,kurš noliedz Dievu,kurš paaudžu paaudzēm nav rokās turējis Bībeli,un no garīgām lietām neko nesaprot,=tikai tāds cilvēks var adresēt ēbrejiem zaimojošus naida izteicienus,(piem.-žīds,-tas pats lāsts zaimot arī citas nācijas,-piem.-krievus) Dēļ elkdievības,netiklības Izraēla tauta nonāca zem lāsta,=pazaudējot milzīgās teritorijas, Valstiskumu,-pati tauta tika izkaisīta pasaules tautu vidū. Līdzīgs process šodien Eiropā arī Latvijā. BĪBELE,=tas ir IZRAĒLA valsts,=ēbreju dzīves vēsturiski,dokumentāls atspoguļojums. Viss ir it kā uz skatuves nospēlets,tikai ar vienu nolūku,lai mēs neatkārtotu viņu tragiskās,šausmu un ciesšanu,(masveid. sadedzināšanu)pilnās kļūdas. Dievs ir strikti pateicis,=Izraēls ir Mana īpaša tauta=tas ,kurš svētīs ēbrejus,= taps svētīts,=tas kurš nolādēs ebrejus,= taps nolādēts. Garīgi gudri cilvēki mīl un svētī ēbrejus. Zaimojot ēbrejus,pat daudzas valstis līdz pat šai dienai ir zem nīkuļošanas lāsta. Daudzi ienīst ēbrejus tikai tāpēc, ka tikai ēbrejiem pieder īpaša Ābrahama svētība,=gudras, jaudīgas smadzenes,-(ne pirmais windovs,-bet pēdejās Android) Pirms Izraēla valsts atjaunošanas,zeme vairāk kā 2000-gadus stāvēja pārkaltusi,saplaisājus,-plus-40-karstums. Tagad Izraēls tonnām eksportē augstvērtīgus galda zaļumus. Melnzemes Ukraina dzīvo nosacīti trūkumā. Labklājība vairojās ne uz auglīgas melnzemes, bet no Dieva svētītām smadzenēm. Izraēlam no Dieva nāk īpašas pēdejo laiku svētības. Gudri cilvēki Izraēlu godā,un vēro kā pēdejo laiku navigātoru. Viens no testiem Dieva priekšā ir svētīt ēbrejus. Iesaku noklausīties nelielu,unikālu video -iesist =GOOGLE= (ПРОФЕССОР В АДУ)
 • 2
 • 5
Dailonis
D
Es jau sorit biju papardes noliku koku ,kas zin vakars talu,un ka nenoluzst.
Juhans
J
Lūgums nedzert ne ko stiprāku par "Bromo spārīte" zāļutēju.
a
a
Nevajaga stāstīt muļķības ,jo šī nav gada īsākā nakts.Tā jau ir pagājusi un tie,kuri to zina ,to jau nosvinēja .Krustneši visu pārveidoja,bet tas jau sules gaitu nemaina.
a
a
Piedodiet,kļūda -nevis sules ,bet saules(pārrakstījos)
 • 1
 • 0
Jāzeps
J
BĪBELE 1-ais AUGSTĀKAIS BAUSLIS. Tēv būs Dievu,savu Kungu milēt no visas sirds,prāta,dvēseles un visa spēka,=un tuvāko kā sevi pašu. Nogānot kādu,=esmu noladējis savus panākumus. Dievs tikai tos uzskata par gudriem,kuri pazīst Dievu un studē Bībeli. Ja cilvēks nepazīst Dievu un neturās pie Dieva principiem,=cilvēka apziņu, smadzenes sāk ietekmēt un vadīt sātans. Cilvēks bez Dieva top māņticīgs =Sātans aktivizē,uzspiež falšu izpratni,=Radītāja vietā pielūgt,jūsmot par radību,=veidot Dieva attēlus,gleznot ikonas, sastādīt horoskopus,zīlēt,pielūgt sauli,mēnesi,jūru,kokus,kapsētas akmeņu krāvumus,Lielvardes josta,zvaigznes,ordeņi,putnu attēli,kāškrusti,krustiņi ar it kā Jēzus attēlu,=un daudzas citas tukšas,maznozīmīgas lietas. Ugunskurs paredzēts pavardam un apkures vajadzībām. Bet ja ticam,ka tas rituāla veidā ir vēl kas vairāk,ja veicam kādus jau zināmus rituālus,=tās ir okultas darbības-mēs atraisam sevi elkdievības lāstu,=caur savu tukšo māņticību dodam savā dzīvē vietu velnam,-lāstam. Rakstīt apjūsmas pilnas gramatas par sauli,mēnesi,=atstājot Dievam otro vietu,ar to pats sevi un līdzcilvēkus noliekot zem elkdievības lāsta. Ja cilvēkam Dievs nav pirmajā vietā,=cilvēks Radītāja vietā apjūsmo radību,=šie cilvēki ir zem elkdievības lāsta,=dzīves navigācija ir iestādīta ceļā uz elli. Kāpēc Latvijā viss jūk un brūk,=tāpēc kad Dievu neturam pirmajā vietā,= Dieva vietā pielūdzam,apjūsmojam porno,anālo caurumu,vardarbību,alkatību,elkdievību,okultismu,buršanos un t.t. Ko cilvēks ir sējis,tas arī būs jāpļauj. Iesaku iesist =GOOGLE=noklausīties 5-min. unikālu video (профессор в аду)
Marija
M
Jazepam ,stavus devu ,pasa ligo vakara. Lai vins ari nenosliecas uz analo cauruma variantu.
 • 4
 • 2
Saulstavis
S
Nevaru sagaidit,kad bus jaiet atlaizsties papardes,jau tagad sprakst .
.
.
Gada īsākā nakts ir no 20 uz 21 jūniju, kad ir saulstāvji. 23. jūnijs ir kristīgā kalendāra ietekmē pagānu svētkiem pielāgota svētku diena, kas kalendāra nepilnību dēļ ir nobīdījusies. Ebreju valoda gan nepieder pie indoeiropiešu valodas, bet persiešiem jān nozīmē dzīvību. Un latviešiem saulstāvju svinēšana ir saistīta ar auglību. Latviešiem šie svētki ir ne tikai ar mūsdienu piejaukumiem šašlika veidā, bet arī ar aizguvumiem no somugriem - līvu valodā līgo nozīmē lai top! Šādas pat uguns dedzināšanas tradīcijas pirms 100 gadiem bija arī UK, bet mūsdienās tās ir zudušas.
krievijas teroristi pilniba izvaroj
k
9. maijaa lielakie latvieshu zinju portali skali virsraksti skali klastija ,ka tiek svineti Uzvaras svetki,transleja tieshaja eetaraa krievu okupantu dziires utt..tagad ,kad ir latvieshu tautas lielakie svetki-Ligo svetki u Janji,totals klusums,galveie raksti ir par anglu referendumu..... .krievijas teroristi ir jaiznicina bez tiesas?
 • 1
 • 0
.==> aģents smits
.
Šī ziņa nebija domāta komentētājiem, bet gan autoram. Pārējie, tāpat kā jūs vienkārši pārpratāt. Kas attiecas uz šašlika cepšanu... uz zobena ceptu gaļu negribējāt? Gruzīni tāpat nav šašlika izgudrotāji un latvieši nemaz sliktāk netaisa un cūkgaļa garšo labāk par jēra gaļu. Jums neviens Kaukāzā tāpat labāku šašliku nedos, pat ja viņi labāk cep, jo labu šašliku ēd tikai paši gruzīni un viņu draugi. Pārējiem - vienkārši nav paveicies ar īsta šašlika nogaršošanu.
 • 0
 • 1
smits>>.
s
Nu redzi, Punkts, Tu te tik skaisti izklāstīji, bet šie nejēgas visu apsmej! Jāņi un ugunskurs, tur viss kārtībā, nevajag lietot to stulbo vārdu "šašļiks" :)) jo neviens te tā īsti jau necep to gaļu, kā tur kalnos Kaukāzā. Vienkārši uz iesma cepta gaļa, marinēta grilēta gaļa utt. Vasaras saulgrieži tik tiešām ir visskaistākie latviešu svētki, tur nu nav ko iebilst!
 • 3
 • 0
Vārds
V
petardes!
 • 1
 • 0
Kapustans.
K
Man ir 59. gadi ,un kops atceros Ligo ,un Jani musu tautai ir kartiga pardzersanas,un pierisanas svetki.Un ja pa dzerumu dabun augsa ,,greka tapu,, tad vel nostudzina ari to ,bet nekadas papardes. Ta ka nevajag baigi te kulturalos taisities.
 • 3
 • 4
Vai tad
V
labs šašļiks vainīgs, ka garšīgs!? Gan jau arī senie latvieši Līgo vakarā būs krāmējuši bunkurā tā, lai miestiņš pārāk nesakāpj galvā!
 • 5
 • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Ar vissaldāko cukura virskārtu. Nāblusa Palestīnā

Palestīnā teju katram ir zināms vislabākais restorāns, švarmu ēstuve un Austrumu saldumu kafejnīca pilsētā. Reti kad vietējiem par to ir vienots viedoklis, tāpēc neatliek nekas cits, kā meklēt pašiem ...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata