Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Kad debesis ir aizslēgtas. Repatriācijas redzamā un neredzamā puse

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
xio
x
Labākais žurnāla raksts! Gan viss kopumā, bet jo īpaši etīdes par mūsu pilsoņiem, kam nekas nav labi, "valdība neko nedara", bet tad sēž Bali, Indonēzijā, gaida, kad atsūtīs specreisu. Kad atsūta, tad "es te bišķi paskatīšos, moš nemaz nav tik sūdīgi". Nākamajā dienā: "Glābiet! Kariņš neko nedara! Mēs visi esam latvieši!" Varu iedomāties, kā tas visus, kas raujas 24/7, lai palīdzētu, izbesījis.
Vadims
V
Visām Eiropas valstīm būs rūpniecība jums - ne, jo sākumā jāmainās attieksmi pret cilvēkiem. Latviešu valodas apliecība neapturēja cianobakteriju vairošanos Baltijas jūrā.
Vadims
V
LR pase nenozīmē ka latvietis, Vācijas pase nenozīmē ka ārietis. Skan baigi līdzīgi
Vadims
V
Ja cilvēks nav latvietis, visu apzināto dzīvi strādā Latvijā, izgudroja bezgalīgi braucošo transportlīdzekļu nekad nav nevienu apsaukājs, bet viņu nosauc par okupantu un ekonomisku mēslu ko tam cilvēkam darīt? Latvieši neraudiet ka jums nekā nav, jūs ar savu attieksmi visas smadzenes stumjat paši uz Krieviju. Pēc tam bļausiet ka visi apkārt ir nodēvējis? Mainiet savu attieksmi sākumā.
bet tad sāciet
b
reiz repatriēt ar tos osvoboditelus...
Vadims
V
Ko aizveries? Nu pasauc savu ņato lai glābj pasauļu. Briesmas īstas 500 metru dziļumā ko? Kāpēc atcēla mācības? Tāpēc ka viņi arī to visu zin un ne centā nedos šīs problēmas risināšanai. Tikai Irākas bērnus bombardēt māk. Tikai par Irākas bērniem tev atriebties vietējie Latvijas pakistāniešu. Arī par Latvijas karaspēku Afganistānā atriebties. Aizmirsi kādā kebabnīcā a kebabs būs noindēts. Tā kā esi uzmanīgs
 • 3
 • 3
Vadims
V
Kad 100 tonnas nacistiskās Vācijas ķīmisko ieroču kas nogremdēti Baltijas jūrā pie Gotlandes salas un Skageraka šaurumā iztvaikosies atmosfērā un liesies tev uz galvas, pats skriesi osvoboditeliem pakaļ.
 • 1
 • 3
Pavāra žurkas
P
Vai tiešām diena nevar slēgt komentāru sadaļu, ja tajā palikuši tikai troļļi, kuriem maizes darbs ir izlikties par aktīviem pilsoņiem, kuriem viss nepatīk - Latvija nepatīk, vietējie nepatīk un arī aizbraukušie mieru neliek. Kas aizbraukuši ārpus Latvijas un dzīvo ārpus Latvijas - tiem nekādus reisus atpakaļ nevajag. Kur tad šie paliktu - viesnīcā? Repatriācija šajā gadījumā attiecas tikai uz tiem Latvijas pilsoņiem, kas pastāvīgi dzīvo Latvijā un tikai izbraukuši uz īsu laiku citur.
jānis
j
Nav nekādu pretenziju pret normāliem tautiešiem, kas brauc mājās, pavisam cita attieksme ir pret tiem klejotājiem, kas nolamāja Latviju visādiem necenzētiem vārdiem, apsaukāja tos Latvijas cilvēkus, kas paliek te, iekāpa lēto cenu lidmašīnā un aizbrauca griezt sēnes, saņemt svešas valsts pabalstus vai arī vienkārši izdzerties.Tagad atcerējušies, ka ir tomēr arī tāda Latvija. Lūk šādus vazaņķus neviens negrib.
Hanss
H
jānis KĻUDĪTIES VAR KATRS vienreiz, otreiz, bet ja vazāšanās ir kā dzīves veids tad tam nav attaisnojuma!
 • 15
 • 7
Hanss
H
Mums nav vajadzīgi pasaules klaidoņi , piedodiet - inficetie klaidoņi, kas gadu desmitiem nodevuši savu zemi un te pēkšni nepārvaramas varas brīdī, atcerējusies ka ir Latvija. Piedodiet mums labāk vediet emigrantus no Ķīnas, nevis šos - nodevējus!
Nē,ķīnietim Latvijā
N
Vai tad tev nepietiek ar Ķīnas vīrusu,ko tie uzlaida pasaulei?
 • 0
 • 0
sergejs
s
Man uz darbu jatiek prom no Latvijas,kad bus reisi pretejā virzienā???
Padoms Sergejam
P
Tev atliek tikai peškodralom!
 • 0
 • 0
Hanss
H
Sergej izvēlies kur būsi? Te LV vai vācies pavisam!
 • 13
 • 11
mužiks
m
Mūsu, Latvijas, cilvēki ir tikai tie, kuri strādāja un nodokļus maksāja Latvijā (tas par darba spējīgajiem).Tie, kuri izvēlējās klanīties un kalpot svešiem kungiem - nav mūsu cilvēki. Kad klājas smagi, tā atceras par Latviju. Tagad šis "atgrieztais rieciens" izmantos mūsu sarūpētos resursus. Ar kādām tiesībām? Samazināsies risks saslimt, tā atkal-aste gredzenā-un aiziet labākas dzīves meklējumos. Deklarētā dzīves vieta un LR pilsoņa pase nenozīmē, ka tu esi Latvijai piederīgais, jo pats izvēlējies nodot savu Dzimteni.
tomēr
t
lielāka daļa aizbrauc pēl lielās naudas...pēc daudz desas.....
 • 2
 • 3
Andris
A
Tādu, naida pilnu cilvēku dēļ, daudzi arī izvēlas aizbraukt. Ja vēl tādam nīdējam ir kāds mazs amatiņš valsts pārvaldē, un iespēja kaut ko aizliegt, tad varas izjūta plūst pāri malām. Tie, kas repatriējas, ir strādnieki, kas nopelna algu ārzemēs un ved to uz Latviju. Tāpēc LV vajadzētu priecāties, ka kāds vēl tur ir gatavs tērēt savu naudu. Tie, kuri ir pārcēlušies uz patstāvīgu dzīvi ārzemēs pēc LV medicīnas nealkst un pat šajos krīzes laikos saņem pietiekamu mītnes valsts atbalstu.
 • 13
 • 5
ES
E
LATVIJAS CILVĒKI STRĀDĀ ĀRZEMĒS UN NOPELNĪTO SŪTA LATVIJAI!
 • 15
 • 9
Hanss
H
mužiks PIEKRĪTU TEV
 • 6
 • 10
Slēgt robežu bija liels stulbums
S
Tas, ka valdība 13.martā nolēma pēc 3 dienām slēgt robežu arī Latvijas valstspiederīgajiem un neļaut viņiem atgriezties Latvijā, bija sevišķi liels stulbums, kas ārvalstīs esošos Latvijas iedzīvotājus nostādīja ļoti sarežģītā situācijā. Tā vietā, lai viņi atgrieztos Latvijā ar iepriekš ieplānotajiem reisiem, uz kuriem jau bija iegādātas biļetes, un pēc ielidošanas instruēt par pašizolācijas nosacījumiem, viņus atstāja "aiz borta", liekot stresā mētāties pa n-tajām lidostām, autoostām, dzelzceļa stacijām u.c. meklējot iespējas atgriezties. Tādā veidā daudzi no tiem, kuri līdz tam nebija inficējušies, infekciju tomēr noķēra un ar speciālajiem repatriācijas reisiem ieveda Latvijā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Girgensons, Japāna un hokejs

Trīs šķietami nesavienojamas lietas, tomēr ne grama nav melots – viss rīmējas kopā. Aldis Girgensons, kurš ir pazīstamā NHL kluba Bufalo Sabres hokejista Zemgus Girgensona tēvs, 50 gadu vecumā debitē...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata