Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +3 °C
Daļēji saulains
Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Latviskums nenozīmē trallināšanu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Bambakam
B
Talants beztalantu nepaciesh
Bambakam
B
Laikam štruntīgi dziedāji... tagad sāpe uz visu atlikušo mūžu...
Edge
E
Zem L.Vīgnera foto noderētu pievienot V.Belševicas dzejas rindas: " Pārejošam vajag kliegt. Taisnoties. Pierādīt. Mūžīgais var klusēt."
Mārcis
M
Jā, varbūt es arī esmu viduvējība, taču tāpēc mani neviens nespiedīs interesēties par citām viduvējībām. Kā jau teicu, dzīve ir par īstu priekš tā un nav to vērts tērēt.
gribu un zinu
g
Mārci, Jums tiks dota vēl dzīve, lai jums būtu laiks kā tā saucamajai viduvējībai vismaz uzzināt, kas ir personība.
Mārcis
M
Kas ir šis tā saucamais Vīgners? Patiesībā nezinu un negribu zināt. Dzīve man ir par īsu, lai interesētos par katru viduvējību.
Edge
E
<Bembukam============================================= Kā tajos laikos izteicās - no tādiem naglas varētu taisīt.....Faktiski jau tā koru būšana nemaz demokrātiska nevar būt - nepārtraukts presings, dzelžaina disciplīna un nežēlīga "vārgāko" atsijāšana. Tikai tā jau pasaules līmeņa meistarību var sasniegt. Diriģents kā diktators, tāda tā objektīvā realitāte (spriežu pēc L.Muktupāvelas BrāliBrāli)
Bambaks
B
Mītus par Vīgnera "ģenialitāti"cenšas uzpūst viņa radinieki. Faktiski Vīgners no kora dziedāšanas un mūzikas ir atgrūdis ļoti daudz tautas, ar savu augstprātību, pazemošanu un apsaukāšanos. PSRS laikos jau tā pazemojumu bija pietiekoši, un korim, kurš ieguvis atzinību,pateikt- "Jūs blējat kā āži!" bija stipri par daudz. Un tas ir tikai viens no 100 piemēriem. Kam bija pašcieņa, šādu pazemojumu nepacieta un vienkārši aizgāja, jo pazemošana bija regulāra. Šim kungam ir īpašs katls ellē, par to esmu pārliecināts! PSRS sistēmas produkts un neatņemama sastāvdaļa.
Tudalla
T
Rantairīdi Ljur Ljur Ljur Jenots stūri nenotur Un kolhozs aiziet ljurljurljur
Do
D
Slinkums ir mīļš, paviršība defilē, tādēļ atzīstu tiešumu vietā un laikā, lai saprotu, kas tiek prasīts. Griežamie padusē vai kabatās pazemo. Baletmeistare Janīna Pankrate neceremonējās, iedunkāja ar vārdu un plaukstu arī, ja vajadzēja. Mākslinieku vidū ir vilcēji un tā saucamie, tādēļ pātadziņa noder, lai apmiers un paštīksme satrūkstas.
Nācijas zieds
N
Latvijā ir trīs teātra režisori - puse no viņiem ģeniāli pasaules līmenī!
Bambaks
B
Septiņdesmito vidū sanāca diezgan daudz kontaktēties ar šo "maestro" un viņa "raupjo tiešumu". Augstprātīgāku un uzpūtīgāku kungu savā dzīvē neesmu sastapis. Un sastapis esmu daudzus. Pat Krišjāni Kariņu.
Edge
E
"Skarbums un raupjais tiešums bija viņa ierocis cīņā par augstiem mūzikas ideāliem." ======================================================== Rietumkrātiņa demokrātijas apstākļos valda politkorektums - vairs nav vajadzīgs skarbums un raupjais tiešums, - nav vairs jātiecas pēc augstiem ideāliem:"Šobrīd ir prasts, primitīvs, vulgārs autoritārisms, bez ideāliem". J.Dimiters (NRA, 17.11.2016.)

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Pavasara konstruktors

Domājot par pavasari, neizbēgami nāk prātā kustība – asnu spraukšanās no zemes, pumpuru sprādzieni, augšana un tiekšanās pret gaismu. Un tāpēc šķiet, ka pavasarī arī mākslā tik ļoti iederas deja, it ...

Skaļa balss klusumā

Horeogrāfam ir jābūt kā rentgenam – saka horeogrāfe un Latvijas Nacionālās operas baleta māksliniece Milana Komarova (35). Skatoties, kā dejotājs kustas, uzreiz jāsaprot, kur ir viņa stiprā puse, u...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata