Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Nepastāv tāds jēdziens ''īslaicīga atlaišana''

Nelikumības nedrīkst piesegt ar vīrusu!

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jefiņš
J
Neviens likums nelīdzēs, ja darbiniekam nav pašcieņas.
Scorseze
S
Ko lai saka, pilnīga taisnība, taču ko lai dara, ja valdībā, ieskaitot kankariņu, lielākā daļa ir pamuļķi un valsts nodevēji, bet DP un SAB savas funkcijas vairs nepilda? Mediji sabiedrībā izplata atklātus melus un dezinformāciju, ceļ paniku un izcilnieku idioti vēl uzkurina saasinājumu. Beigās kad viss būs izpostīts un latvieši attapsies pie sasistas siles, valdība pateiks, ka nav vainīgi, "vīruss". Atjautības jautājums visiem, kurš par to beigās dabūs maksāt?:)
hmmm
h
Es vienmēr atkārtoju - Latvijā ir labi un pat perfekti likumi. Problēma ir šo likumu piemērošanā, pareizāk - nepiemērošanā. Tur tā lieta.
Scorseze>hmmm
S
Likums jau ir, tikai augļotāji darbojas plaukst uz zeļ, pilns internets ar viņiem, viens pat šodien šeit teica, ka "palīdzēs" saviem "klientiem", aizkustinoši:)
  • 2
  • 1
hmmm
h
Nepareizi. Latvijā augļošana ir ne tikai aizliegta, bet arī sodāma, kā to paredz Krimināllikuma 201.pants. "Augļošana Par dažāda veida aizdevumiem, kuri izdarīti, apzināti izmantojot aizdevuma ņēmēja smago materiālo stāvokli, un kuru nosacījumi ir viņam pārmērīgi apgrūtinoši (augļošana), — soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu."
  • 4
  • 2
Scorseze
S
Protams, kaut vai likums par augļošanu, kurš vēl speciāli tika rediģēts, lai augļotāji varētu netraucēti "strādāt":):):)
  • 4
  • 2
solon
s
Valstī, kur nelikumības drīkst piesegt ar likumu par valsts noslēpuma neizpaušanu, nodokļu maksātājiem ir saprotama vēlme (un bezmaz vai vienīgais risinājums) tās piesegt ar vīrusu. Ko gan citu jūs vēlējāties sagaidīt?!
Džordžs Pederasts
D
Nelikumības vispār ne ar ko nedrīkst piesegt

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Juridiskā un reālā taisnība(12)

Nākamais Augstākās tiesas priekšsēdētājs Aigars Strupišs par taisnības cenu, ikviena likuma trūkumiem un sieviešu un vīriešu proporciju tiesu sistēmā.

Atvērto debesu slēgšana(3)

ASV prezidenta Donalda Trampa paziņojums par Savienoto Valstu izstāšanos no Atvērto debesu līguma nebija pirmais šāda veida solis, un, situācijai šajā virzienā turpinot attīstīties, lielākā cietē...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata