Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Padomju cilvēks ir miris

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
KJ
K
Nepļāpā muļķības Pilnigi piekritu. KGB bija komunistiskās partijas instrumets, lai turētu visus īsā pavadā. Zini kāda funkcija bija LPSR komunistiskās partijas otrajam sekretāram? Kurš starp citu bija kas?
Trollis JT
T
Bet , ir ļoti izdevīgi, ka tautas dusmas fokusējas vienīgi uz KGB , tad īstie komandieri paliek nemanāmi. Paradoksāli, kā vienmēr Latvijā ir tas, ka vieni tautas spīdzinātāji ir izgaismoti vai līdz iekšu iekšām, kamēr citus klāj klusums. Finansisti, kuri trenkāja audējas šuvējas un fotogrāfus, kuri aplika privātīpašumus ar nesamērīgiem nodokļiem, kuri kristīgās draudzes smacēja ar vairākkārtīgiem īpašuma nodokļiem, šie finotģela veterāni uzskata sevi par prestižas profesijas pārstāvjiem. Reiz runāju ar bijušo finotģela darbinieku, aktīvu komjaunieti un izstrebiķeļu. Viņš man ņirdzīgā balsī runāja tiešu tekstu - dumjā tauta domā, ka čekisti sadzina latviešus kolhozos... nekā nebija, mēs finansisti to izdarījām! Viņa balsī ieskanējās tāda interesanta sēcoša intonācija, it kā pats Sātans runātu. So, kāpēc NEKAD UN NEKUR NEVIENS nepiemin finansistu nodarījumus?
 • 0
 • 0
padomju cilveeks ir dzivs!
p
beidziet melot,tas sastopams visur -uz ielaam Rigaa,saeima un Rigas Domee.Taa ka beidziet melot.Jasaka ka okupaacija turpinaas ar visaam izrietoshajam no taas sekaam.Zhidu cionisti nopampushiem purniem rij ka cuukas pie treknaam sileem runaa,ka Latavija ir veiksames staasts.Latv iwsu tautas ka nacijas iznicinaashana turpinaas ljoti nezheligos veidos.Gudraaki pamanas aizbraukt,bet vajonis ar kuchinski turpina laiziit zoles vovam un riselei,jo citadi var atraut no siles un tad buus,ka bus.Ja jau vajons sak braukt ar LEXUS,tur komentari lieki.Veel neaizmirstiet palielinaat sev jau ta treknaas alga,sarkanie riikljuraveji.Dzeriet tautas sviedrus,gan jums velns elle visu atlidzinaas ar muziigajam cieshanam uguni.350 tuukstoshi cilveku izbraukushi no valsts par 26 "brivibas" gadiem! Minimala pensija cilvekiem par 30 darba gadiem 212 eiro menesi,bernu pabalsts 11 eiro.Tas tiesham ir "veiksmes" staasts,jo laikam neviena citaa Eiropas valstii tadu valdiibu neatbalstitu,vienogi Latvijaa,shie sarkanie suudi peld pa virsu un laiz "balodishus" viens otram deguna Jekaba ielaa izliekoties,ka citigi strada tautas labaa.
ekharts
e
Būtu dīvaini ,ja FDD izliktu publiskai apskatei Visus dokumentus,pēc analoģijas-cik dokumentu par savu vēsturi atklāj FIB?
ekhartiņam melītim zināšanai
e
Par čekas vēsturi ir rakstīts jau no Baltās kustības laikiem. Krievijā tas viss ir pieejams, tikai no krievijas aizbēgušie ekhartiņi neko nezina un tēlo bērneļus.
 • 1
 • 0
ekhartiņš trollītis izmisīgi melo
e
Vispār jau FIB, ja te kāds Kremļa algotnītis nezināja, ir detektīvu kantoris. Viss, ko ir vērts par to zināt, jau sen ir publicets, bet to, kas nav ināms vai piemirsies, ir pierakstījuši klāt žurnalisti'. Bet būtu dīvaini, ja komentēt nespējīgais Kremļa algotnītis ekhartiņš nesāktu kvekšķēt un klusētu!
 • 1
 • 0
rektors
r
nezināju, ka šis māk rakstīt...laikam jau kādam studentam samaksāja
15gadīgs
1
Skatos, ka Kremļa algoto tirliņu bandai joprojām ir grūtības saprast, ka latvietis Eiropā nav neko ne ''pametis'', ne ''nodevis''? Bet vispār iesaku nekunkstēt par ''dzimtenes pamešanas'' tēmu, lai nebūtu jāsaņem jautājums, ko jūs paši darāt ārpus Krievijas!
Institūts
I
MiksB "Vispār jau Latvija par tādu tik kļuva tik pēc pirmās neatkarības iegūšanas... " Kāds sakars šitam teksatm ar Latvijas okupēciju un neatkarības atgūšanu? Tu jau par Maidanu ar neko nevari pierādīt, bet izsaki tikai kaut kādas fantāzijas!
diszi
d
Tieši tāpat, kā Злобный služī Kremlim ;)
Ak tad lielais blēdis un mahinators
A
Un kad tad Lembergu glabās?
Uldis
U
Nevar mirt tas, kas nebija dzimis. Tas bija lozungs, kas vēlamo uzdeva par esošo, ka ir izveidojusies jauna cilvēku kopiena - padomju cilvēks. Reālas bija tikai PSRS pilsoņu pases praktiski gandrīz tādā pašā krāsā kā tagad ES pases, kuras nevis mainīja pēc kāda laika, bet papildināja ar jaunu foto. Jēdziens ''sovoks'' , kā nicinoši apsaukāja tos, kas negribēja rietumu vērtību sistēmu, radās Gorbačova atklātības un pārbūves laikā .
Pravietisnejaukais
P
Dzimis varbūt arī nebija, bet itin monolīti deva iespēju eksistēt komunisma rēgam fiziski taustāmā veidā. Ja nebija dzimis, tad nav arī miris - Tava loģika ir laba.
 • 2
 • 4
Pravietisnejaukais
P
Plātīties ar lozungu par padomju cilvēka izzušanu - tas ir ne tikai naivi, bet arī bīstami.
haralds
h
Šodien šo arhīvu un dosjē atvēršana ir akadēmisku pētījumu lauciņš. Tas interesē vēsturniekus un varbūt tos, kuri dzīvoja tajā laikā, bet šo cilvēku loks vairs nav tik liels, tam vairs nav politiska asuma. značit nogavņīts. bet kādēļ neatpogāja arhīvus, kad tas visus interesēja?
tdi
t
Kāpēc čekistu mēsli nav saņēmuši sodu un nesēž reāli būrī?????????
Klucis
K
Tāpēc ka, padomju cilvēk (homo soveticus) daļiņas ir katrā no mums: ""Гомосос не есть деградация. Наоборот, он есть высший продукт цивилизации. Это - сверхчеловек. Он универсален. Если нужно, он способен на любую пакость. Если можно, он способен на любую добродетель. Нет тайн, для которых он не нашел бы объяснения. Нет проблем, для которых он не нашел бы решения. Он наивен и прост. Он пуст. И он всеведущ и всесущ. Он преисполнен мудрости. Он есть частичка мироздания, несущая в себе все мироздание. Он готов на все и ко всему. Он готов даже к лучшему. Он ждет его, хотя не верит в него. Он надеется на худшее. Он есть Ничто, т.е. Всё. Он есть Бог, прикидывающийся Дьяволом. Он есть Дьявол, прикидывающийся Богом. Он есть в каждом человеке". Александр Зиновьев:" Гомо советикус"
 • 2
 • 8
Trollis JT
T
Kremļa troļļi... . Pdomājiet paši, vai jebkurš no Kremļa liktu savam aģentam "sagaismot" sevi ar darbošanos Internetā, ja IP adrese atrodama dažu sekunžu laikā? Vai īstie Kremļa aģenti nav tie, kuri sieklām šļakstot gāna Putinu un vairo spriedzi latviešu un krieviski runājošo starpā? Koku taču pazīst pēc augļiem, vai ne?
ej tu...
e
Kremļa vateni un putina derīgais idiot, tu esi sapinies savā demagoģijā.
 • 17
 • 3
Vārds
V
Nu, šobrīd esam zem trīskāršas novērošanas pie Lielā rietumu brāļa.
Trollis JT > Vārds
T
Ja Rietumu brālim novērošana trīskārša... kā tad tie teroristi vienmēr paspēj pirmie?
 • 9
 • 11
!
!
Nervi Tev čupā!
 • 6
 • 4
pateicoties puzes mafiozi
p
lumpeņi , kas dievina puzes čekista izveidoto zzs na, knab vadoni, galveno prokuroru , galveno tiesnesi, ministru prezi, prezi urtt ir vēl briesmīgāki par jebkuru homo sovjetikus, jo ar Latvijas vārdu piesedz vardarbību, zagšanu un valsts nodevību visos līmeņos

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Dabai jāļauj būt dabai(3)

Ar vidējo ātrumu no viena līdz diviem metriem gadā atkāpjas Latvijas skaistie jūras stāvkrasti. Viens no tiem – Labragā netālu no Jūrkalnes – šoziem piedzīvojis vislielāko nobrukumu pēdējo vismaz 20 ...

Dzelzsgriba darbībā

Pēdējās nedēļas bijušas vētrainas. Tiešā un pārnestā nozīmē. Kamēr piejūrā ārdījās vējš, ne tikai gāžot pavisam burtiski no kājām nost, bet arī brucinot un ārdot stāvkrastus, tiesu lietās i...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata