Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +2 °C
Skaidrs
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija
"Vai Lutera 95 tēzes tika pienaglotas pie baznīcas durvīm? Šodien mēs atradīsim retus zinātniekus, kas nekritiski ticētu šim mītam," norāda vēsturnieks Andris Levans

Sātans skrabinās zem gultas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Mark Roccabruna
M
Paziņojums, kas varētu jūs interesēt, vai arī jums ir nepieciešams biznesa / personīgais aizdevums? Mēs piedāvājam kredītu ar 3% procentu likmi, ja vēlaties, sazinieties ar Mark Roccabruna par savu aizdevumu, e-pastu: [email protected]. hipotekārais kredīts, individuālais aizdevums, automašīnas aizdevums, studentu aizdevums, biznesa aizdevums Lai iegūtu informāciju, sazinieties ar: e-pastu: [email protected]
jā gan
j
Ir diezgan nesmuki, kad viens neticīgs cilvēks uzdodas par ekspertu ticības lietās, otra (Ramona) kaunina citus par to, ko pati nezina, trešais prasti lamājas, komentos jau bēdīgi slavens ar "idiotšovmeņu"lamām un prastu gānīšanos. Neviens nespiež ticēt tiem, kuri negrib ticēt, neviens nespiež Ramonai iet uz baznīcu. Tā ir viņas izvēle, tikai nevajag spriest par to, ko pati nezina. Tas nav smuki.
neticīgais
n
Kad dabūjat pretī, tad vairs negribat, bet vispār lienat ar savu dieveli kur vajag un kur nē, ieskaitot skolas, kas pēc Satversmes ir šķirtas no baznīcas. Par spriešanu, sektanteli - par ko gribēšu, par to spriedīšu. Ja ir iebildumi par tēmu - liec galdā, ja nav - ej uz poda un tur arī kvekšķi.
  • 0
  • 0
Ramona
R
Cienītais; baznīcā esmu pabijusi ļoti ilgi; un tāpēc jo vairāk varu spriest par lietām ko zinu.. Esmu ilgus gadus ari mācījusies Kristietības vēsturi, kā daudzas daudzas lietas, arī Bībeli esmu lasījusi, mācījusies ; ne jau to , ko šodien moderno -cilvēkam pielāgoto pasniedz... Esmu no tās paaudzes kad vēl bija pieejams daudzas lietas lasīt un zināt, kas sen izņemtas pat no arhīviem-jo patiesība ir jāslēpj.. tik jautājums kāpēc? Un tāpēc man nevajag ne sektas ne baznīcas , lai Dievam ticētu un dzīvotu ar Viņu; Viņš ir pieejams 24 stundas diennaktī un uzklausa katru lūdzēju, Viņa durvis ir atvēras visu laiku-bet baznīcai noteikti laiki.. bet tāpēc nevienu netaisos pārliecināt, jo vairāk kaunināt; patiesības teikšana nav kaunināšana.. man nav devis neviens tādu statusu būt parākai par kādu -tikai iesaku -pārskatīt un atšķirt melnu no balta.. un ceļus pa kuriem ejat.. tas ari viss , ko vēlējos pateikt .. žēl, ka kāds sapratis kā kauninājumu..
  • 0
  • 1
neticības absurdi
n
Te par Dievu un ticību, par Kristus Baznīcu grib spriest 2 nabaga cilvēki, viens no kuriem ir neticīgs, bet otra faktiski noliedz Kristus vārdus. Labāk juns būtu spriest par to, ,ko zināt, nevis par to, ko nezināt. Un kurš te ir sektants? vai tas cilvēks, kurš tiešām ir rūpīgi lasījis Evanģēliju, nevis pseidogudri uzstājas par jautajumiem, kurus nezina un nesaprot? Nolamāt nav māksla, īpaši par to, ko paši nezina.
neticīgais
n
sektantelim tukšvārdim - tieši ko es nesaprotu, ībli? Starp citu, ībli, evaņģēlijā nebija un nevarēja būt neviena vārda par indulgencēm, jo klejojošs 1. gadsimta sludinātājs, lai gan arī pats kāsa iztikas līdzekļus no savām avīm - kā gan viņš citādi būtu klejojis pa provinci, neko nedarīdams - neiedomājās un nevarēja iedomāties, kā šos pašus līdzekļus kāsīs viņa kulta līderi pēc 1500 gadiem, kad kulta rīcībā būs milzīgs priesteru štats, propagandas mašīna un represīvās iestādes. Pēc fašista cenzora domām aizliegts viedoklis PUBLICĒTS AR PIEKTO REIZI NOZIEDZNIEK UN TEVI CIETUMS GAIDA FAŠIST nekas, karojam par vārda brīvību! Četrdesmit piektajā gadā fašistus kāra!
  • 0
  • 0
Varbūt jūs, "domājošais",
V
citēsiet arī Kristus vārdus par Baznīcas celšanu? Izraut no konteksta vienu teikumu, vēl to skaidrojot, burtiski - tā ir sektantu metode.
  • 2
  • 1
domājošs
d
.. bet kā saprast teikto Kristus baznīca? ... ja Bībelē ir teikts, ka Dievs nemājo rokām celtos tempļos.... Viņa mājvieta ir ticīga cilvēka sirds.. Dievam vajag dzīvu vietu caur ko Gars var darboties; nevis mūrus.. Kristus laikā bija sanākšanas vietas, kur cilvēki pulcējās, lūdzās, pateicās... tas negreznoja un nesauca par svētvietām..
  • 1
  • 2
Pravietisnejaukais
P
Miers ar Jums! Paldies, ka neesat vienaldzīgi! Neņemiet ļaunā, ka atkārtojos... AICINU TOMĒR, NEIZLAIST NO SAVAS MUTES PĀRLIEKU DAUDZ ZAIMU VĀRDU PRET TO KUNGU UN VIŅA SVAIDĪTO. AR JUMS JEBKURĀ BRĪDĪ VAR NOTIKT PIEDZĪVOJUMS UZ DAMASKAS CEĻA. TICIET MANI MĪĻIE, BŪS SASODĪTI LIELA VĒLME VISUS ŠOS ZAIMUS NORĪT ATPAKAĻ, BET NEVARĒS. KO TAD JŪS DARĪSIET? VAI ESAT TIK DROŠI PAR SEVI?
sektantelim fašistelim
s
Redzi, fašisteli idiotšovmeni, tu un tev līdzīgie vienmēr dzirdēs no manis VISMAZ TIKPAT sliktu vārdu cik paši lietojat un skaties, ka tev pašam neiznāk aizrīties ar saviem idiotfašista draudiem. saprati, fašist? Pēc noziedznieka cenzoreļa domām aizliegts viedoklis un publicēts ar TREŠO mēģinājumu un tu cenzoreli esi kriminālnoiedznieks un cenzoreli cietumā!
  • 0
  • 0
sektantelim fašistelim
s
Uz Sīriju karā netaisos, tātad uz Damaskas ceļa nekad nebūšu, bet tu, sektanteli fašisteli, EJ DIRST ja citādus vārdus nesaproti. Pēc fašisteļa cenzoreļa domām aizliegts viedoklis, atkal karojam pret cenzūru un fašismu! Publicēts ar otro reizi!
  • 0
  • 0
krāpšanas anatomija
k
Indulgences reklāmai ir obligāti jāsatur solījums, ka grēcinieka dvēsele būs paradīzē, tikko ziedojumu traukā noskanēs nauda. Citādi indulgenču pārdošana zaudē jēgu. Tā kā Luters nenodarbojās ar indulgenču biznesu, viņam šis ELEMENTĀRAIS krāpnieku triks nebija zināms.
neticīgais
n
Oponēšu Luteram. Ješua Nācarietis darīja tieši to pašu ko pāvests - ēda un dzēra nevis par savu, ar namdara amatu nopelnītu naudu, bet par nabaga atraitnes pēdējiem grašiem. Ješua Nācarietis, tieši tāpat kā pāvests, Luters, šodienas neokatoļi un neoluterāņi, vispirms apsūdz cilvēku ''grēkā'', bet pēc tam paziņo, ka cilvēks var tik atbrīvots, ja paklausīs viņam un atbalstīs viņu materiāli. Vienīgā atšķirība starp Nācarieti un pāvestu ir mērogos - pāvesta pakļutībā bija milzīgs skaits priesteru, bet Nācarietim tikai neliela sekotāju grupiņa. BET kā teica seno ķīniešu stratēģis Sun Czi, desmit vīrus vada pēc tiem pašiem principiem kā desmit tūkstošus, atšķiras tikai mērogi.
neticīgais
n
Tā kā esmu brīvs pilsonis brīvā valstī un pilngadīgs, tad arī pats izlemšu, ar ko aizņemt savu prātu, un kā brīvs cilvēks neesmu neviena ''kalpībā'', vismazāk jau tavu iedomu drauģeļu.
  • 0
  • 0
neticīgais
n
Atbilde idiottrollim viesturs. Pat priekš kristīga viestura tu esi par stulbu. Vai tu esi debiltrollis? Atbilde sektantelim pravietelim. No kā vēl Ješua Nācarietis varēja pārtikt, ja bija atstājis tēva mājas, tātad arī amatnieka darbnīcu un klederēja pa pasauli pesteļodams?
  • 0
  • 0
Pravietisnejaukais
P
Jēzus pārtika no "atraitnes grašiem"... vai, lūdzu, nevarētu precizēt? Un, protams, ja drīkst - vēlos ieteIkt atkal un atkal vienu - LASIET SVĒTOS RAKSTUS PAŠI, NEPAĻAUJATIES UZ AVĪZĒS ATRASTIEM IZVILKUMIEM.
  • 4
  • 1
Viesturs
V
Priekš "neticīga", šis jautājums tevi baigi nodarbina. Vai tu esi sātana kalpībā?
  • 2
  • 0
neticīgais
n
Kas ir ''patiesa kristieša dzīve'' un pēc kāda standarta to vērtēt? Šodien NEVIENS nedzīvo ''kā Kristus'' un nevarētu to izdarīt, pat ja gribētu. Kristum nebija datora, interneta, elektriskā apgaismojuma, veikalā pirkta apģērba un pārtikas, viņš neceļoja ar auto, vilcienu, lidmašīnu utt. Un vispār, kāpēc šodien par katru cenu, līdz spītībai un vājprātam, kopēt kāda 1. gadsimtā varbūt dzīvojuša, bet varbūt nē klejojoša sludinātāja dzīvi, kurš nevienam neko nav pateicis, izņemot to, ka visiem ir pienākums ar steigu iestāties viņa kultā? Pats jautrākais, ka tādas ''mācības'' tiek uzskatītas par pašu galveno ideju 21. gadsimtā, kad cilvēki uz Zemes orbītu dodas kā uz darbu, 12 cilvēki ir bijuši uz Mēness, bet cilvēku būvēti roboti ir nolaidušies vai palidojuši garām visām Saules sistēmas planētām?
neticīgais
n
Abiem fašistiem pesteļotājiem. Ejiet DIRST ar saviem pesteļiem un iegaumējiet, ka jūs esat tādi paši cilvēki kā visi, tātad bez tiesībām augstprātīgi bļaustīōties, komandēt un tiesāt. Skaidrs, tumsoņi?
  • 0
  • 0
Pravietisnejaukais
P
TEHNIKA JAU GAN STRAUJI MAINĀS... VAI CILVĒKA DABA ARĪ MAINĀS?
  • 4
  • 1
neticīgais
n
Pastāstiet, kāpēc man būtu par katru cenu jāredz jūsu tirāniskais iedomu drauģelis? Vai viņš arī aizkapa valstībā būs tirāns? Ja man kādreiz radīsies vēlēšanās kaut kam ticēt, tad tā būs seno latviešu ticība, ka aizsaulē notiek tas pats, kas šaisaulē un nevienam nav no kulta kalpiem nekas jāizlūdzas vai jāmaksā, lai aizsaulē klātos labāk.
  • 1
  • 3
XXXX
X
..KĀ PATS REKALMĒJIES -NETICĪGAIS... par ticību tātad nav ne mazākās izpratnes. jā , šodienas dzīve ir ar tehniku ar visu moderno, bet tev neliek atmest sadzīvi.. skaties savos darbos, dzīvē, domās... Vienīgā prasība cauri visiem gadu simtiem , lai cilvēks dzīvotu Mīlestības likumā, bez ļaunuma... Pastāv pēc nāves dzīve tikai Garam.. miesa paliks tārpiem.. Mūžību, kas apsolīta dvēselei ir tikai cilvēkiem, kas dzīvo savu dzīvi pēc Dieva mācības-nepalikt pasaulei līdzīgiem, un vēl teikts, bez svētas dzīvošanas neviens Dievu neredzēs!! Un tāda dzīve ir iespējama, ko noliedz baznīcas, jo paši to nemāca, jo gribas dzīvot un uzdzīvot... un tad svētdienās izsūdzas gēkus un atkal to pašu.. bet kur paliek , ka tīši grēki nepiedodas??
  • 2
  • 2
Edge
E
Sponsori Luteram bija iespaidīgi, ja jau ar pašu Romas pāvestu varēja spēkoties. Augļotāju-banķieru biznesmeņi tomēr bija gudri vīri, spēja saskatīt Lutera spējas graut un lauzt (politkorekti - reformēt) un atpelnīja ieguldīto ar uzviju.
idiotšovmenim aw
i
Debilkvekšķis debilbēbītis aw, kā parasti, mēģina iebilst pret savu sugasbrāļu kritiku, tikai debilisma dēļ neko nevar pateikt :P Pēc fašista cenzoreļa domām aizliegts viedoklis, cenzorelis piesaka idiotšovu ''Savienojums ir, bet nav''!
  • 0
  • 1
aw
a
"Idiotšovmeņu" lamātajs, ka parasti, raksrta idiotiskus komentus
  • 2
  • 1
Zobs Kaulā, idiotšovmenis
Z
rusībļiem vienmēr bankas vainīgas? Roc dziļāk - protestantismu atbalstīja ne tikai pāris finansisti (ar kuriem katoļi tiktu galā vienā dienā, aizsūtot pie viņiem zaldātus) bet pat feodāļi un monarhi, kam gribējās atņemt pāvestam laicīgo varu. Nu un vel tāds sīkums, ka alkatīgie mūki lielai sabiedrības daļai bija pieriebušies. Pēc fašista madžiņa domām aizliegts viedoklis, publicēts AR SEPTĪTO MĒĢINĀJUMU CENZORUS CIETUMĀ UN MAN NEAPNĪK UN ČETRDESMIT PIEKTAJĀ GADĀ FAŠISTUS KĀRA!
  • 1
  • 3
neticīgais
n
Starp citu, indulgenču bizness arī nav nekas cits kā naudas izspiešanas shēma. Ja jau ''Kristus mācekļi'' drīkst piedot ''grēkus'' - lai ko šis pseidotermins nozīmētu - un visi kultu kalpi sevu uzskata par ''Kristus mācekļiem'', bet pats ''Kristus'' nav atnācis un pateicis, kuri ir viņa mācekļi un kuri nav, tad kāpēc protestants vai sektants drīkst pūderēt smadzenes, bet katolis nē?
neticīgais
n
Ja kultu kalpi iegūst tiesības ''piedot grēkus'', tas ir, psiholoģiski manipulēt ar cilvēku (tu esi vainīgs un nonāksi ellē, bet es tev atlaidīšu grēkus, ja tu atdosi man īpašumus, visus vai daļu, un uz ceļiem rāposi manā priekšā) tad mēs esam vienā līmenī ar islamofašisma kalifātu, kur cilvēks nav cilvēks, bet uz ceļiem rāpojošs iebēdēts radījums. Tas pirmkārt. Otrkārt, sektu bļauriem, kas te apsūdz citus grēkos, vispirms vajadzētu nožēlot pašiem savus grēkus, kā varaskāri, tumsonību, alkatību. Kā teica kristietības pamatlicējs Ješua Nācarietis - vai vismaz pirmie viņa mācības sludinātāji - kas pats bez grēka, lai ņem pusķieģeli un met, bet pārējie pat nemēģina grābstīties ap ķieģeļu kaudzi!
الله أكبر
ا
] إبلس يطلب إرجاء حتى يوم القيامة في محاولة لتضليل الشعب بأي شكل من الأشكال يمكن. الله يلغي إبليس ولكنه يحذر أيضا من أن إيبليس لن يكون له سلطة على إيباد أو "الخ"أما عبيدي فلا سلطة لكم.
الأنبياء في الإسلام
ا
Šaitans visus neticīgis raus uguns aizā.
atvainojiet
a
Mana iepriekšējā komentāra beigas pareizi skanētu tā: ... bet iepriekš teikto sirsnīgi iesaku nožēlot grēksūdzē.
jautāju
j
Kuru Dievu vai dievu lūdz Ramona? To, Kura vārdus noliedz?
  • 1
  • 0
Pravietisnejaukais
P
RAMONA, SEN NEESI DZIRDĒTA... KAD PĒDĒJO REIZI PATI LASĪJI SVĒTOS RAKSTUS?
  • 3
  • 0
Ramona
R
...uz grēksūdzi iet katoļi... es lūdzu Dievu, kas ir Debesīs un tas ir vienīgais, kas var man piedot grēkus... cilvēks grēkus otram nevar atlaist-piedot katram konrētam cilvēkam kam esi ko nodarijis -tas ir kas pavisam cits... nevajag jaukt lietas...
  • 1
  • 2
sektantam
s
Iesaku aizvērt fašistisko rīkli un nemēģināt ieviest Latvijā reliģisko fašismu. Savas sektas portālā tu vari komandēt un aizliegt, bet te ir visiem pieejama diskusiju lapa un tu nevari ne pretendēt uz absolūtro patiesību, ne uzstāties kā lielais tiesnesis.
  • 1
  • 3
Diemžēl no
D
galvas neatceros, Evaņģēlija nodaļas un pantus, kur Kristus dod tiesības mācekļiem atlaist cilvēkiem grēkus. Bet to, ja grib, var noskaidrot jebkurš, arī Ramona, lai nevajadzētu izplatīt personiskās maldu mācības un uzlikt savai dvēselei ļoti lielu grēku, bet iepriekš teikto nožēlot grēksūdzē.
Ramona
R
to vēlos teikt -ieteikums- Par Kristus mācību; to zinu vairāk kā pat domā un tas man tiešām atver acis uz visu notiekošo, ko patreiz māca baznīcas.. un diezgan labi zinu vēstures lietas kad , ko sagrozīja pēc Kristus ar Viņa mācību...jo Dieva priekšā atbildu par vārdiem , ko runāju... un ieteikto ar vārdiem nemētāties, jo katris mēs atbildam par katru vārdu , rīcību...
Pravietisnejaukais
P
Miers ar Jums! Paldies, ka neesat vienaldzīgi! Neņemiet ļaunā, ka atkārtojos... AICINU TOMĒR, NEIZLAIST NO SAVAS MUTES PĀRLIEKU DAUDZ ZAIMU VĀRDU PRET TO KUNGU UN VIŅA SVAIDĪTO. AR JUMS JEBKURĀ BRĪDĪ VAR NOTIKT PIEDZĪVOJUMS UZ DAMASKAS CEĻA. TICIET MANI MĪĻIE, BŪS SASODĪTI LIELA VĒLME VISUS ŠOS ZAIMUS NORĪT ATPAKAĻ, BET NEVARĒS. KO TAD JŪS DARĪSIET? VAI ESAT TIK DROŠI PAR SEVI?
  • 1
  • 0
Pravietisnejaukais
P
Tu par vēsturiskajiem faktiem vari zināt vien to, kas tev ir ticis iebarots. Mēģini vispirms sakārtot savu māju, Ramona... .
  • 4
  • 0
nabaga sektantam
n
Vai tu esi viens no pirmajiem Ješua Nācarieša mācekļiem un vari uzrādīt viņa vārdā izdotu dokumentu, kas tevi ieceļ par viņa vietnieku zemes virsū ar tiesībām nolādēt, nosodīt, tiesāt un piedot? Ja neesi un nevari - es, sektant, varu tikpat labi atlaist tavus ''grēkus'', lai ko šis pseidotermins nozīmētu, kā tu manus.
  • 1
  • 4
nabaga Ramona!
n
Tad paskaidroju: Kristus deva saviem mācekļiem tiesības atlaist grēkus. Secinu - Dieva mācību Ramona nezina, bet tukši plāpā. Ar viņu runāt nav jēgas, bet vienkārši kāds, kas nezina, bet lasa šeit komentārus, var to uzzināt.
  • 4
  • 2

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Par atmiņām jādomā

Droši vien ikvienam ir pazīstama sajūta, ka daži piedzīvojumi spilgti iespiežas atmiņā uz visu mūžu, bet citi tās pašas dienas notikumi pagaist no prāta jau pēc dažām nedēļām vai mēnešiem. Iespējams...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata