Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +6 °C
Skaidrs
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Ievest Baltiju kosmosā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Amara Grapa
A
Good morning! The www.balticsinspace.eu web site is updated now with Outcomes from the local organizing of the European Planetary Science Congress (EPSC) 2017 Riga. For the European Commission, I've delivered a 55-page (4.3 Mb) (photo-intensive) Report of the the six-part methods of engagement with the Latvian and Baltic community. The report is also here: https://goo.gl/5ZJLq3 With all of the photos, it is readable! The feedback from the scientists was that the international scientists enjoyed alot the local organizing parts- the city, choice of hotel, the conference facilities, the social event, the exhibits, the space facilities booklet, the involvement of all of the young people, the streaming. The Local Latvian environment was a huge contributor to, and recipient of, international space attention and will be remembered in the years to come. Thank you to the hundred of Latvians and Baltic people who participated and supported this meeting.
Kļūda rakstā
K
Nevis balticsinspace.com, bet gan balticsinspace.eu
Lembe Piebaldzēns
L
Latvijas tautai nevajaga nekāda kosomosa. Debīliķu savēlētie komūnisti, naclopi un svoločina drīz ievedīs Latviju Gaiša Komuņizma Nr.2. saulainajā dupsē, kur nabadzīgā LPSR tauta dzīvos priekā un laimē nepārtraukti gudrējoties.
Bet
B
man izskatījās, ka uz bildes ir Kulakovs:)))
Jens Z
J
Man ir labi pazīstami Igaunijas kosmosa entuziasti, un varu jums darīt zināmu, ka Igaunijas prezidentūra ES novembŗa sākumā Tartu un Tallinā par šo tematu rīkos visādas izstādes, konferences utml. Tā kā bez Amerikas latvjiem būtu vērts padomāt par sadarbību ar tuvākajiem kaimiņiem un par Es iespēju izmantošanu. Kā gan tas nākas, ka būdams LV pilsonis, es pazīstu Tartu observatorijas vadītāju un Igaunijas pārstāvi ES kosmosa jautājumu darba grupā, bet ne Latvijas atbildīgos? Laikā, kad satelīttehnoloģiju aplikācijas Eiropā tiek plaši izmantotas visdažādākajiem projektiem visādās nozarēs, būtu jābeidz iedomāties, ka kosmosa jautājumi ir zin.fantastika un ka tiem būtu jābūt pieejamiem tikai šaurai sektai. Ne jau par Marsa apdzīvošanu vai izrakteņu ieguvi uz Mēness ir runa, bet par to. lai stimulētu mvu inovācijas satelītu informācijas apstrādāšanai un izmantošanai vides aizs., lauksaimn., utjpr.
Kārtējais
K
biznesa projektiņš un biedrībiņa lai "apgūtu" gan valsts, gan pašvaldību, gan citu "sponsoru" naudiņu...Ja viņa to visu organizētu par saviem un PRIVĀTU uzņēmumu līdzekļiem - visu cieņu, BET DIEMŽĒL TĀ NAV!
Valsts izzadzējus-kosmosā
V
Vajag visu jenotu sektu,kā arī abus aš2 mëslus,cūkas kungu un kundzi,bārdaino bomzi iesēdināt šatlā un aizšaut kosmosā.
O
O
Draudziņ,kosmosu nedrīkst piesārņot ar mēsliem.
  • 3
  • 3
man tiešām jāsmejas
m
...bet vai jūs, ļaudis, no šā teksta sapratāt, kas ir tā saucamā zinātne šajā sabrūkošajā republikā. Zinātne padumLatvijā ir tas, ko par zinātni atzīst akadēmijas un galveno augstskolu nomenklatūras bosi. Amerikānieti aizliegts te pieminēt, jo viņa atteicās veikt buča dupā rituālu ar baronu Muižnieku un citiem līdzīgiem dieviņiem. Precīzi definēts - viņa ir tieši ''ASV zinātniece'', jo šeit par tādu viņu neatzīs.
man vēlreiz jāsmejas
m
Bērniņ smējēj, tu nāc laikā kā vēl viens arguments manai tēzei, ka padumLatvijā jebko gudrāku par sienu apmeišanas instrukciju nevienam sacerēt neļaus. Bet esi aizmirsis galveno komentu čatošanas noteikumu - nemēries ar čibriku, ko tikko sev izdomāji.
  • 1
  • 6
Smekliniekam
S
Tad pasmejies, tikai uzmanies, lai nepārplīsti aiz savas iedomātās pārgudrības un mēlnēsības.
  • 6
  • 4
Edge
E
"Uz Marsu !" Fr.Canders, 1931. "Uz Marsu !" D.Tramps, 2017. Trump makes 2033 Mars mission an official NASA goal
sens
s
kas notiks ar baltiju ka pacels kosmosa un palaidis briva krituma atbildet ...na....
NAV VIENALGA
N
Kosmosa izpēte ir lielākais pasaules feiks. Miljardu nozagšanas shēma.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Ar vissaldāko cukura virskārtu. Nāblusa Palestīnā

Palestīnā teju katram ir zināms vislabākais restorāns, švarmu ēstuve un Austrumu saldumu kafejnīca pilsētā. Reti kad vietējiem par to ir vienots viedoklis, tāpēc neatliek nekas cits, kā meklēt pašiem ...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata