Laika ziņas
Šodien
Migla
Tiek pieļauts, ka ar Ziemeļvalstu bankām skandāls neaprobežosies

Vai netīrās naudas uzvara?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vecsčekists
V
Interesanti... vai kādreiz tiks atklāti un skaļi nosaukti par muļķiem tie, kuri skandināja, ka mēs būsim otra Šveice, tilts starp Austrumiem un Rietumiem utt.?
Scorseze
S
Vai tiešām tik daudzi cilvēki nav apmeklējuši pamatskolu un nezin, ka nauda pati par sevi nevar uzvarēt ai zaudēt, pati tā nevar izdarīt NEKO! Uzvarēt vai zaudēt var cilvēks un arī tiesāt var tikai konkrēto cilvēku, kurš ir pārkāpis likumu, protams, arī tikai tiesas procesa rezultātā. Bankas vai finanšu institūciju darbinieki nevar atbildēt par kādas citas personas kriminālu darbību. Atļaušos atgādināt, ka mūsu pastāvošā sistēma balstīta uz diviem principiem, proti, tiesiskās paļāvības un nevainības prezumpcijas principiem. Šobrīd izskatās, ka šie principi vairs netiek ņemti vērā! Vēl eksistē arī trešais princips, proti, cīņa ir efektīvāka ar cēloņiem nevis ar sekām, notiekošais finanšu un banku sektorā ir cīņa ar seku sekām:) Man pat ir smieklīgi, ka ASV vai ES sludina, ka viņi cīnās ar netīrās naudas atmazgāšanu, legalizēšanu, kura noziedzīgi iegūta Krievijā:):):) Ja tā ir noziedzīgi iegūta Krievijā, tā ir tikai un vienīgi krievu prblēma:)
Terminoloģijaiirnozīme
T
Nevainīguma prezumpcija. Pārējais pareizi.
 • 3
 • 0
Z Līvmane
Z
Cerams, ka problēmas ir novērstas un runa iet par pagātni!
Scorseze
S
Nevar novērst to, kā nav. Šī "problēma" ir mākslīgi radīta, lai tādas valstiņas kā Latvija, Igaunija un kopā Baltija un Skandināvija nelīstu lielajā biznesā, kurš šobrīd pārdzīvo traģiskus brīžus, visiem naudas nepietiek un Lielās valstis kā ASV, Anglija, Vācija darīs visu lai finanšu resursi nonāktu tikai pie viņiem un viņu kontrolē, tas arī viss. Līdzekļi šinī cīņā nav svarīgi.
 • 9
 • 1
Enģeļa viesis
E
Juris ko tu filozofē? Pie varas ir noziedznieki un pedarasti. Kamēr viņi būs tikmēr būs ka morgā. Pienāks laiks kad viņi patiesi būs morgā un ne no dabīgas nāves!
Juris
J
Kas varētu izskaidrot jēdzienu - netīrā nauda. Narkotiku naudas plūsmas nevarētu būt, tad tā necīnītos par narkotiku legalizēšanu. Ieroču tirzniecības nauda arī nevarētu būt, tad visi sistos ar pašdarinātiem ieročiem, kā rungām,stopiem, arbaletiem. Ja vienai pusei atļautu pirkt ieročus, bet otrai tas būtu aizliegts, atkal nekāda karošana nesanāktu. Tad nu paliek kabatzaglīšu gūtā naudiņa, pie tam miljardos. Jeb varbūt banku kredītu paradīzes gūtā nauda. Esi kredītam ieķīlājis savus īpašumus, gadiem centies kredītu dzēst, tad kas nebūt noticis netā un iemaksātā nauda tu tū, ķīla atņemta, bet parāda summa pieaugusi, ka visu atlikušo mūžu maksādams nesamaksāsi.
Янис
Я
Перевод для тупого и еще …, америкосам хочется контролировать все, в том числе и денежные потоки, возможно там и есть какие то криминальные потоки денег, но не более 10%, основная цель во первых понять в какие активы вкладываются российские деньги, во вторых иметь возможность кинуть “не послушного русского”, на самом деле то чем занимается америкосы, это рэкет на мировом уровне.
bolsevik
b
Krievijas naudas atmazgasanas-Latvijas ekonomikas pamats: Visi ka viens atbalstam te Krievijas naudas atmazgasanas. Tad krievija mums neuzbruks.
GoodMan&ParexK&K
G
Debīliķu savēlētie cūkin&komūnisti ar čekistu boļševikiem dapisa industriju un izrija sili lai Latvijā uzvarētu krievbandītu netīrais piķis. Nu tas ir pilnīgi uzvarējis un Bauriem vairs nekad nebūs iespēju dzīvot pārtīcīgu dzīvi civilizētā valstī. URRRĀĀĀ...
oskars
o
vajag nevis bankas sodit , bet likt cietuma banku darbiniekus ... sakot no 10 gadiem ...vienmer vainigi ir konkreti cilveki ..
uldis>oskars
u
neviens nav jasoda: bakas strada un maksa nodoklus-jo vairak te krievijas naudas-jo vairak maksa,,,,,
 • 4
 • 1
Irlielāmērāticams
I
ka cīņu pret "netīro naudu" globāli vada Putins. Jo ... aizgriežot krānus Krievijā nozagtās naudas plūsmai uz Rietumiem... ieguvēja ir Krievija. Tas pat man ir saprotams!
melnais humors
m
Bloomberg lobē ASV un Amerikas banku ģeopolitiskās intereses, bet Sedlenieks kā dresēts papagailis atstāsta viņu demagoģiskos argumentus. Amerikāņus neinteresē vai Krievijas nauda ir tīra vai netīra; vienīgais, kas viņiem ir nopietni, ir nauda - viss pārējais ir nesvarīgas blēņas. Savā tieksmē pēc naudas un varas, ko dod nauda, viņi vienmēr ir, bija un būs amorāli. Manuprāt, amerikāņi grib panākt, lai visa nauda plūstu caur viņu bankām, lai viņi to varētu kontrolēt, pelnīt ar to un ietekmēt ģeopolitiskos procesus un valstu politiku. Latvijā šis process ir uzsākts, iznīcinot ABLV un pārņemot Parex-Citadeli. Mēģināja sašūpot Swedbank, bet izrādījās, ka zviedri nav nav tik sulainiski iztapīgi kā latvieši. :-D Bet Sedlenieks mūs ar blēņu stāstiem baro. Ej nu saproti, kāpēc viņš negrib redzēt acīmredzamo.
G
G
Jo tas sunis būdams pie amīšu pederastiem ir apdebīlots un nesaprot vairs neko
 • 1
 • 1
Tavs vārds
T
Rakstu tomēr vēlams izlasīt līdz galam, tur ir krietni plašāks viedokļu un skaitļu klāsts. Ja es ko nesaprotu, tad to, kāpēc interneta izlikta tikai tā raksta daļa, kurā izklāstīts rietumu oficiālais vieodklis.
 • 5
 • 0
Gaitiņu Tenis
G
Paldies! Izsmeļoši parādās banku morāle - liela nauda nesmird! Tāda tiek dibināta ilgstoši ar, kā sacīt jāsaka, pasaules kārtība, ko var saukt par mazo un lielo blēžu sindromu.
trusis nejaukais
t
komiski ir tas ka bankas tak ir taas eenu ekonomikas un konkreeti skaidras naudas aprites apkaroshanas instruments, bet kaa ir patiesiibaa te mees redzam. liela nauda nesmird kaa jau te mineeja. naakamreiz kad man banka izraadiis veelmi noskaidrot manu liidzeklju izcelsmi, papriekshu veeleeshos uzzinaat, kaa tai vispar var uzticeeties peec shiem skandaaliem.
 • 11
 • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

48 intensīvas stundas realitātes testam(4)

Pēdējos mēnešos dažādu hakatonu skaits, šķiet, audzis dubultā, turklāt tie sekmīgi pārcēlušies uz virtuālo vidi. Hakatoni ierasti notiek 48 stundu ietvaros, tajos var piedalīties ar savu komandu un ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses