Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Iveta Sarkane kļuvusi par vienīgo Autonama īpašnieci

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Shiva
S
Of the panoply of website I've pored over this has the most veratciy.
Joseluis
J
Nav jau runa par to, ka aizstās. Kino nesziatāja teātri, televīzija nesziatāja radio, pat podkāsti nesziatāja radio. E-grāmatas papildinās parastās grāmatas, un vismaz latviešu valodai plaša e-grāmatu lietošana būtu ļoti svētīga — angļu valodā retākas grāmatas atmaksājas iespiest lielos apjomos un pārdot grāmatnīcās, latviešu valodā tām lasītāju ir daudz mazāk, un e-grāmatas gan aiztaupītu drukas izmaksas, gan padarītu tās vieglāk pieejamas.Tomēr galvenais jautājums nav tas, vai mums paliks papīrs. Galvenais jautājums ir — ko mēs ar to tekstu drīkstēsim darīt? E-grāmatas tehnoloģiski var nodrošināt, ka tās lasa tikai viens cilvēks. Vai mēs vairs nevarēsim grāmatu aizdot draugam? E-grāmatas var iekasēt naudu par katru lasīšanas reizi. Vai mums būs jārēķina, vai varam atļauties palasīt? E-grāmatas var nodrošināt, ka tās pēc kāda laika vairs nevar izlasīt. Vai mēs pēkšņi zaudēsim visu savu grāmatplauktu tādēļ, ka laikus nesamaksājām ikmēneša maksājumu?Mūsdienās autortiesības izprot arvien stingrāk un stingrāk. Piemēram, Latvijas autortiesību aģentūras uzskata, ka frizierei jāpērk licence, ja viņai frizētavā skan radio. Protams, analogā pasaulē to izkontrolēt ir ļoti grūti — digitālajā daudz vienkāršāk.Galvenā lasīšanas un bibliotēku nākotnes problēma ir tā, vai mums paliks brīvība.
Nageswararao
N
Houllebecq de9fend e9galement cette syme9trrie (e0 sa manie8re) dans extension du maiodne de la lutte . De meame nous dit-il que le libe9ralisme e9conomique cre9e le chf4mage et la mise8re, le libe9ralisme sexuel cre9e la solitude et la mise8re sexuelle. A la diffe9rence que l'alliance et l'emploi sont avant tout vu par houellebecq comme cre9ation de plaisir et cre9ation de richesse. Et en cela il est en parfaite ade9quation avec son e9poque. Sans doute d'ailleurs est-ce une marque du libe9ralisme que tu n'as pas souligne9 dans ton article : une inflation du champ pulsionnel. L'emploi est vu principalement comme cre9ateur de richesse et l'alliance comme cre9atrice de plaisir et il me semble que la crise vient aussi de le0. L'emploi non rentable est supprime9 et le de9sir e9puuise9, le (la) partenaire est remplace9 par un(e) autre.
Hm
H
Tāds vēriens un tik maza peļņa? Kaut kas neštimmē.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vērojama konkurence par uzņēmumiem(8)

Raugoties darba sludinājumos, ar kuru palīdzību tiek meklēti kvalificēti darbinieki, ir visai liela iespēja ieraudzīt kādu ārvalstu zīmolu – starptautisku uzņēmumu, kurā ir vakances.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses