Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +6 °C
Skaidrs
Svētdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

Nepilnības būvprojektā aizkavēs Austrumlatvijas radošā pakalpojuma centra atklāšanu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
es
e
un kurš tad ir būvprojekta autors? un cik valsts/pašvaldības iepirkumos viņš ir uzvarējis un turpina uzvarēt?
8
8
papildus līdzekļi vienmēr ir koruptīva shēma. papildus datu tīklu izbūve ir papildus tīnings, kas parādās visur kur ielien zelta lietutiņš.
Artūrs un Ilona Igoveni? Sakritība?
A
pieļauju, ka iepriekšējo komentāru ar tādu pašu nosaukumu recenzēja sakarā ar atsaucēm uz mājas lapām? Informācija par autoriem no potrāla a4d: Autori: SAALS — Rasa Kalniņa, Māris Krūmiņš. Sadarbībā ar Artūru Igovenu. informācija par ieņemamo amatu no Rēzeknes domes mājaslapas: Teritorijas plānotājs - projektu vadītājs - Ilona Igovena
Saulvedis Gremde
S
Kāpēc šim neviens korifejs neprasa saules batareikas uzstutēt?
Jaunlatvijai raksturīgi
J
Pievienotajos foto redzams -jauno, hiperambiciozo, pašpasludināto "zvaigžņu" stils - ietriept vidē vienalga ko, ka tikai atzīmētos (kā klīstošie šuneļi iezīmē teritoriju) un tādu pašu pašpasludināto arhitektūras korifeju vērtējuma rezultāts. Objekta graustu simbolizējošajā arhitektūrā jau ir ieprogrammētas netikai rakstā minētās problēmas, bet nestabilitāte un visaptverošs konflikts. Spoku nams par 6 milj., izmesti līdzekļi.
kārlis
k
Gribēju teikt, lāci vajag. Lāča vairs nav, ir tikai voljeri, kuros drīz saimniekos krokodili. Rēzekne ir melna pilsēta,domājat, ko gribat, bet katrā novadā vismaz viena pilsēta ir ar sliktu auru, piem., tumšā Bauska un gaišā Dobele, Saldus un Talsi, Rēzekne un Ludza, utt. Murgi, bet kaut kas tur ir.
arturs
a
Vienreiz piedalījos valsts iepirkumā un saskāros ar tādu pašu stulbību. Galvenajam būvuzņēmējam norādīju, ka projektā un kontroltāmē nav vairākas būtiskas pozīcijas - ģenerālis atbildēja, ka tā ir valsts problēma, ja to visu saliks tāmē, tad konkursu nevinnēs. Konkursu vinnējām un papildus iepirkumā palielinājām tāmi par 25%. privātā projektā tas ir kaut kas neiedomājams - es par tādiem gājieniem jau peldētu Daugavā.
x
x
..koruptīvi politmafiozā shēmu sistēma saprata, ka var nopelnīt vēl....."stikla" kalnam Rīgā ,papildus priekš "palodzēm" jeb "otkatiem" došot Ls 10 000 000
Izmaksas
I
Finansējums un izmaksas Kopējās izmaksas - 6 161 376,63 LVL Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums - 5 171 757 LVL Valsts budžeta dotācija - 365 065 LVL Rēzeknes pilsētas domes līdzfinansējums - 624 554,27 LVL
aizstāvis
a
Izskatās, ka šī Projekta autori nav 'daļā', vai kā citādi traucē dzīvot... Interesanti, ka Būvnieks ar Rēzeknes domi bija vienojušies par būvniecības termiņu 11 mēneši, nu jau vairāk kā div reiz 11 mēneši garām, nez vai tiešām tās palodzes... tās palodzes
  • 2
  • 0
"Varoņu" vārdi
&
2007. gada 3. decembrī Rēzeknes pilsētas domē tika nosaukts Austrumlatvijas pašvaldību radošo pakalpojumu centra projektu metu konkursa uzvarētājs. Par uzvarētāju tika atzīts projekts „CARAN d`ACHE”. To izstrādāja arhitekte Rasa Kalniņa un Māris Krūmiņš (SIA „SAALS”). Žūrijā bija Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Juris Guntis Vjakse, Izglītības pārvaldes vadītājs Arnolds Drelings, Būvvaldes vadītāja Ilvija Pastare, pilsētas galvenā arhitekte Lolita Čudare, Rēzeknes Mākslas vidusskolas direktors, profesors Osvalds Zvejsalnieks, Valsts Kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas vadītāja padomnieks Pēteris Blūms, Attīstības pārvaldes „Rēzeknes Biznesa centrs” vadītāja Ināra Groce, Latvijas Arhitektu savienības pārstāvis Uldis Balodis.
stingrā mamma
s
Kārtējo pašpasludināto provinciālās Latvijas ģēniju haltūras sekas, kas trāpa pasūtītajam Rezeknes Domei un latgaliešiem. Kādēļ Dome projekta uzraudzībā, vadībā lika smukas dāmītes ar labiem CV, nevis saprašanu projektos, nav skaidrs.
???
?
Vajag nopublicēt, kurš izstrādāja būvprojektu bez palodzēm :), lai citi neiekrīt.
Arī Māris
A
Maz Tu zini, kas ir būvprojekts un kas tajā tiek iekļauts (pēc konkrētā līguma)? Lai nizklausītos tik dumš - ir vairākas sadaļas - IN AR BK UK ...utml ... IN (interjers) šai gadījumā - autoruzraudzības kārtā paredzēto izmaksu atsevišķš iepirkums! Autori ir norādīti 2 rinkopas zemāk! Suņi - rejiet, ar savu vienīgo talantu - exelis un words!
  • 1
  • 0
NU
N
Kādi vēl papildus iepirkumi un neparedzēti būvdarbi? Tās ir nekvalitatīva būvprojekta sekas kuras par saviem līdzekļiem jānovērš projekta izstrādātājiem.
..
.
vispār jau bilde ielikta ne no tā projekta...
Diena.lv
D
paldies, labots
  • 3
  • 0

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses