Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Nesen Rīgā atvērtas vairākas jaunas viesnīcas, kas ar jaunām, svaigām telpām vilina klientus pie sevis. Konkurence par pasākumiem pastāv

Telpas ir, bet darbinieku trūkums jūtams aizvien asāk

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Irlielāmērāticams
I
ka "neadekvātas" ir jauno biznesmeņu peļņas-prasības. Ja pēc biznesa uzsākšanas jau pirmajā pusgadā ir neapvaldāma vēlme braukt ar BMW X-6 , tadprotams, darbinieku atalgošanai naudiņas paliek mazāk. ja cilvēks apzinātos savas darba vietas īpašu vērtību, tad arī disciplīna strauji uzlabotos. Es nerunāju par atsevišķiem gadījumiem, kad t.s. darba devējs aiz neuzmanības pieņem darbā acīmredzami neadekvātus ļaudis. PS. Starp citu, Saeimā taču arī ievēl dažus neadekvātus ļaudis... .
Odziņa
O
Muļķis vai izliecies? Atbilde - es neesmu izliecies. BT1 pārstāvja gudrība -"Kopējais secinājums – ir grūti atrast un noturēt darbā telpu uzkopējus, trauku mazgātājus, viesmīļus un pavārus, jo daudzi no Latvijas ir aizceļojuši, bet mūsu valstī palikušajiem mēdz būt neadekvāti augstas atalgojuma prasības un vieglprātīga izpratne par darba disciplīnu"
LVSkolnieciņŠLV
L
"Nav ko bij' kauti kumeliņu, tagad pašiem jāstiepj vezumiņu." šos vārdus Skolnieciņš izkliedz Latvijas darba devējiem. Paši kapitālisti ir vainīgi Latvijas Republikas bēdīgajā situācijā, jo tieši kapitālisti šeit ir un bija pie varas. Par vēlu ir raudāt! Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš Skolnieciņš™ [Baltu Skaudības Dievs Skolnieciņš]
NAV VIENALGA
N
es esmu idiottrollis.
NAV VIENALGA
N
protams, ka komentāri ir tikai par vienu no 100 raksta teikumiem!
ddd
d
Vai nu maksā ES līmenī vai arī saņem darb attieksmi kādu pelnījis
Trollis JT
T
Ja vēlaties atrisināt darbaspēka problēmu... rīkojieties pēc boļševiku parauga - robežas ciet, par nestrādāšanu - cietumā!
aizbraukušais
a
Redziet, herr komandant, ar ''adekvātu algu'' civilizētās valstīs - tas ir Eiropā - saprot tādu algu, kad vienu trešdaļu es iztērēju īrei un komunālajiem, ar otru trešdaļu varu mēnesi iztikt, bet trešā man paliek pāri. Vai jūs tādas algas maksājat, herr komandant?
tā jums, gnīdām :D
t
bet mūsu valstī palikušajiem mēdz būt neadekvāti augstas atalgojuma prasības --- tas ir, atsakās strādāt par minimālo? --- un vieglprātīga izpratne par darba disciplīnu --- nav gatavi skriet pēc pirmās vergtura komandas? Starp citu, kā tas iznāk, ka mūsu neadekvātie, slinkie un nedisciplinētie Eiropā izturas kā visi? Varbūt vaina ir jūsos pašos, ļaunprātīgie algu nemaksātāji?
folklorists
f
Trūka, trūka, vergturīti, Ja tev trūka, trūks man ar - Ja tev trūka maksāt gribas, Trūks man gribas strādāt iet.
Rihards
R
Neadekvaatas atalgojuma parsiibas?? Ko juus domaajat, vai nenosaciiti ilgi varees verdzinaat tautu un neviens neko neteiks pretii?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Aviācija ar apgrieztiem spārniem(4)

Līdz šā gada septembra vidum globālais aviopārvadājumu tirgus bija daļēji atjaunojies, sasniedzot 85% no gada sākuma apmēriem. Par to liecina lidojumu nozares servisa Flightradar24 apkopotie dati.

Pēta akcīzes nodokli Baltijas valstīs

Šajā nedēļā tika prezentēts pētījums Akcīzes nodokļa politika Baltijas valstīs: alkoholiskie dzērieni, bezalkoholiskie dzērieni un tabakas izstrādājumi. Pētījuma mērķis bija analizēt akcīzes no...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses