Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Mūsu valstī pastāvošais zemais atalgojuma līmenis jau iepriekš ir mudinājis cilvēkus pārcelties uz ārvalstīm. Sagaidāms, ka tā tas būs arī nākotnē

Ja algas nepieaugs, aizbraukšana no Latvijas turpināsies

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Janka
J
Darba spēka nodokļi ir problēma Daudzās vietās maksā ap 1000brutto bet tas ir brutto un uz rokas tur ņifiga nepaliek. Ja LV uz rokas 1000 tad darba devējam tas no savas kabatas izmaksā ap 1700 Anglijā 1000uz rokas tad darba devējam ap 1150_Ir atšķirība vai ne? Somija,Zviedrija un citas bagātās valstis tas pats Valsts vnk reāli kāš no mums visiem. Zemenes vasarā var lasīt ap 800_900brutto Vai tad sūdīgi tāda alga ja neapkiktos ar nodokļiem,vai ne? Ja līdz 1000 neapliktos ar nodokļiem tad visi tie aizbraucēji viena gada laikā atbrauks atpakaļ un neviens nrbrauktu prom.
Aldis
A
Kamēr Baltija mokās ar būvniecību noliktavā un veikalos igauņi atvēršanu ātrāk par rudenī negaida https://rus.postimees.ee/6971209/zhitelnica-lasnamyae-eto-pravda-chto-magazin-lidl-otkroyut-tolko-osenyu un jau izpētījuši ka poļi nevien labas cenas preces lidl-sklep.pl, bet pārtiku sākuši tirgot interneta veikalos lai pircējus nepaklautu vīrusam https://www.lebensmittelzeitung.net/retail-update/Schwarz-Group-Pilots-in-Poland-146451 Tā drīz ziemeļnieki aldi.lv arī sāks darbu bet lidl ne čupa ne interneta nebūs.
oskars
o
to ka algas zemas , mes zinam , to ka cilveki aizbrauks , ari mulkim skaidrs >> interese kas cits ... kadel tiesi mums ir ta nepaveicies , kurs vainigs , vai mums cits klimats , kur ir ta vaina ?Varbut mes pasi esam mudaki ?
Sakne Kvadrātā
S
Tātad paturpinot par algām vietā kur bija jāmaksā lai lasītu. Tur bija nākotnes tendences par situāciju 2021. Es īsti neredzu iemeslu kasierim saņemt teiksim trīskāršu minimālo algu. Un jautājums kāpēc? Galvenokārt tāpēc, ka paši šie te cilvēki kas viņas maksā, viņi ir investori nevis labdarības erceņģeļi. Lai varētu dabūt vairāk naudas, vispirms ir jāinvestē. Strādājot par kasieri - tā nav investīcija, bet gan vergošana. Tauta atvēra acis, nestrādā, pārkvalificējas un strādā labāk atalgotu darbu. Kurš pilnveido sevi kā kasieris, dabū smieklīgu algas pielikumu. Āķis? Kasieris ir finanšu piramīdas ķēdes avots - ja aizies no darba vismaz 20% no kopējās kapacitātes, piramīda eksplodēs un sabruks no savām izmaksām to menedžeriem, izpilddirektoriem un uzkritīs virsū tāpat kā PSRS komjaunatnei, kas tur apzināti atstāja savu pensijas kapitālu 60% apmērā. Ko sēsi to pļausi.
Andris
A
Pārdevējas un krāvēji, protams, aizbrauc lielākas algas meklējumos. Bet liela daļa no tiem, kas arī Latvijā var labi nopelnīt, aizbrauc, jo ir piegriezies mūžigais bardaks, birokrātu patvaļa, izglītības reformas 3x nedēļā, barjeras karjerai, ja neietilpsti derīgo kretīnu kategorijā u.t.t. Vid bābas vispār ir atsevišķs stāsts.
juris
j
Nekur par velti neko nedod. Jāstrādā. Ja arī algas lielākas, tad arī maksas ir milzīgas.
Fakts
F
Tikai bezdzimtenes klaidoņi pamet savu Tēvzemi treknākas desas dēļ!
juris
j
Nekur jau tā treknuma nav.
 • 2
 • 3
dace
d
cienitais, vai esat valdoshas koalicijas dalibnieks? Vai paliek bail, ka bus par maz nodoklu, lai deutatu ienakumus palielinatu?
 • 6
 • 5
unwiseearrece
u
Все ДАBАЛKИ страны собраны в одном месте. Регайся пока беcплатнo если хочешь снять дeваxу или проверь свою может она там есть. (я там бывшую жену спалил) Вот сайт---- https://bit.vodka/davalka
trusis nejaukais
t
sakiet paldies Eiropas Savieniibai un Kjiinai kas iet roku rokaa lai iziicinaatu vidusslaani visur kur vien iespeejams.
Timurs
T
Ka vispar Latvija var but tik nieciga minimala alga 430€/ menesi par menesa darbu un pie tam ar so algu pie esosas dzives dardzibas nav iespejams Latvija izdzivot? Kapec lidz sodienai nav noteikts Latvija dzives iztikas minimums, kuram ir jabut pamatu pamatam, lai noteiktu minimalo darba samaksu par menesa darbu un noteiktu algas prezidentam, ministriem, deputatiem, ieredniem, diplomatiem, militaristiem.....visiem valsts darbos stradajosajiem piemerojot koificientu 1,5-3,5? Latvija pedejos 30 gadus pastav verdzibas iekarta, 40% Latvija stradajoso strada zem iztikas minimuma, es pielauju, ka pie esosajam cenam Latvija iztikas minimums vienam cilvekam varetu but 650-700€/ menesi. Kapec Latvija prezis nav inicejis jegpilnu valsts gribu, lai valdosais banditiskais 30 gadu rezims parstatu izlaupit Latvijas valsti un iznicinat latviesu tautu, jo no si pedejo 30 gadu genocida no Latvijas ir aizmukusi emigracija vairak ka 800 000 tautiesu...
Dostojevskis
D
Tiem, kuri skaļi kliedz par neiespējamību izdzīvot Latvijā... ir jāņem vērā, ka viņu argumentācija ir viegli ievainojama. Jo kāds taču var pajautāt: "Ja nevar izdzīvot IZDZĪVOT tādas ļaužu masas, tad taču ir jābūt lielam daudzumam mirušo?" NU, RĀDI MASU KAPUS!!!
 • 4
 • 25
urlu soģis
u
Tavs pēdējais teikums tevi nodod, urla. Tie nav nekādi "800 000 tautiešu", kas Latviju kopš okupācijas beigām ir atstājuši. Lielā puse no tiek ir krievu okupanti, kas ir atgriezušies Maķuškā vai arī "aizmukuši" uz sapuvušajiem rietumiem.
 • 8
 • 19
senču ols
s
Es būtu aizmucis obligāti , bet man jau bija pienācis tāds vecums , kad manis tur nevienam nevajag, paliku šeit un esmu pensionārs , bet savu mūžu ko esmu pavadījis strādājot nekad nenoniecināšu , jo man tas dara gandarījumu , jaunie , dariet kā liekas labāk . Zivs meklē kur dziļāks , cilvēks vienmēr meklēs , kur labāk
senču olai
s
Un kur tad ir "labāk"? Vislabāk cilvēkam ir savā dzimtenē, pie savējiem. Nauda nav viss, īpaši ja par to ir jāvergo un jāklanās svešiem kungiem.
 • 8
 • 20
Dostojevskis
D
Vēl ir jautājums, vai Tu ārpus Latvijas būtu labi juties. Man te ir daži aizmucēji... zvana un grib runāties ilgi, dažreiz 3(!) stundas. Labi, ka manam Nokia 3110 labas baterijas.
 • 10
 • 15
armīns
a
Latvijai savi cilvēki nav vajadzīgi, latvieši jo vairāk. Latvijai vajadzīgi austrumu strādnieki par vidējo algu kuru, nez kāpēc, latviešiem maksāt negrib. Labi ka dzīvojam Lietuvas pierobežā, Lietuvā vidēji viss kas par % 35 lētāks, tad kaut cik var elpot, pārtiku pērkam gandrīz visu tikai tur.
korekcija
k
Mafiozie padomiskie zagļi (kā Lembergs, Bernis, Fiļs, Suharenko, Krūmiņš…) nav "Latvija".
 • 7
 • 3
Progresivitāti
P
PROBLĒMA IR NODOKĻOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Punkts! Latvijā ir lielākie darba spēka nodokļi Eiropā, progresivitāte šeit ir smiekls. Tādam kā Rinkēvičam nodoklim no viņu Ārlietu Ministrijā nekā nedarīšanas jābūt 85%, bet veikala pārdevējai 12%, tādā veidā attīstīsies uzņēmējdarbība, jo uzņēmēji varēs celt algas, un valsts kasē būs nauda no visiem Ministru Kabineta un viņu sekretāru un sekretāru sekretāru un padomdevēju parazītiem, kads ir slogs Latvijai
ērce
ē
Mums pašreiz ir pirmā valdība + prezidents kopš 1991. gada, kuri mēģina Latviju kautcik sakārtot; iepriekšējie visi ir rūpējušies tikai par sevi. Pacieties, pārmaiņas nāks, ja balsosim par patriotiskiem latviešiem.
 • 6
 • 21
Pastniece
P
Tas ir labi, jo liekēži te nav vajadzīgi.Un pandēmijas laikā ir labi, ja paliek tie, kas Latvijai uzticīgi, un kā mēs - strādājam arī ar ļoti mazu algu, un pie tam - bīstamu darbu.
ļoti labi ,lai tik brauc
ļ
Kad es 20 gadus atpakaļ devos uz ārzemēm man bija mērķis. Nopelnīt,lai atgriežoties es varētu bez kredīta iegādāties dzīvokli,auto,un vēl atstāt nelielu uzkrājumu. Viss izdevās veiksmīgi. Tagad es varu lēnu garu strādāt arī Latvijā,nepelnot "tūkstošus''. Pilnīgi visam pietiek.
———> VVZ
Ārzemēs tev nebūtu laika sēdēt pie datora un gaudot. Tu strādātu un gulētu, tas arī viss.
 • 7
 • 18
Pravietisnejaukais>VVZ
P
Tiem 350K Tev pieejas nav, bet ir gan brīva pieeja Jēzus Kristus nopelnam Tavā labā. Zini, tas ir krietni vairāk. Meklē un Tu atradīsi, klauvē un Tev taps atvērts, lūdz un Tev taps dots. 100% garantija!
 • 2
 • 14
VVZ
V
Es plosījos tepat Latvijā, bet rezultātā ir sačakarēta veselība un 350 tūkstoši pensiju fondā, bet pie šiem tūkstošiem netieku klāt, jo pensijas vecums ir 65 gadi. Un savā mūžā visvairāk nožēloju, ka divtūkstošajā, kad tāda lieliska iespēja bija, neemigrēju. Lai neatkārtotu manu mūža kļūdu- latvji, brauciet projām! Brauciet, mācieties, dzīvojiet ārzemēs, jo dzīve ir tikai viena, lai to izniekotu! Lai jums veicas!
 • 34
 • 13

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Pandēmija maina investīciju vidi

Pagājušais gads Eiropai bijis viens no veiksmīgākajiem ārvalstu tiešo investīciju piesaistes ziņā, secināts kompānijas EY šovasar veiktajā pētījumā par Eiropas valstu investicionālo pievilcību. 2019....

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses