Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +6 °C
Skaidrs
Sestdiena, 4. aprīlis
Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
Banku viedierīču lietotnes drīzumā var popularitātē pārspēt i-banku

Mobilās lietotnes veicina banku klientu aktivitāti

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
downshifting :(
d
jeben ti dušu ! tagad lai lietotu internetbanku, jādegradē no Windovs 10 uz android . oxyjeķ !
īsais loģikas kurss
ī
Ja cilvēks nelieto stupidfonu, bet, piemēram, datoru, tad uzbāzīga stupidfonizācija viņa aktivitāti neietekmē nekā. Cilvēks kā nelietoja stupidfonu, tā nelietos. Ja piespiedu stupidfonizētāji sāk pavisam nekaunīgi apkarot citu ierīču lietošanu, tad aktivitāte var pat samazināties vai izbeigties pavisam - cilvēks, kas nevēlas iegādāties piespiedu stupidfonu, var vispār izbeigt internetbankas lietošanu vai pat mainīt banku. Būtu interesanti uzzināt, vai arī citās ES valstīs notiek rāpošana uz ceļiem stupidfonizētās lietotāju daļas priekšā, piesakot karu citām lietoāju grupām? Domāju, ka nē!
stupidfonu verdzība
s
Retais pakalpojumu sniedzējs var atļauties nepielāgot savu produktu viedierīču lietotājiem --- Nebūt ne visiem ir vai nākotnē būs stupidfoni, tāpēc rāpošana uz ceļiem tikai stupidfonu lietotāju priekšā, piesakot karu pārējiem, var dot pretēju efektu - ''pakalpojumu sniedzēji'' stupidfonu vergi var zaudēt tos lietotājus, kas nevēlas iegādāties piespiedu stupidfonu.
nekaunīgi meli
n
tā ir realitāte – klients grib, lai telefons viņu atpazīst --- to grib visi klienti vai tikai viena grupa? Kāpēc stupidfonu lietotāju ērtības dēļ tiek pieteikts karš pārējām lietotāju grupām? Par daudz klientu? Gribas zaudēt kādu daļu?
piespiedu stupidfonizācija
p
protams, gadās, ja cilvēks pieraksta PIN kodu uz papīra un šis papīrs netiek rūpīgi glabāts, tad iespējamas krāpnieku darbības," teic Nogičevs ---- ja cilvēks rūpīgi neglabā stupidfonu un viņam to nozog, tad krāpnieciskas darbības neseko?
nekaunīga stupidfonu reklāma
n
apejot bieži vien ķēpīgo kodu karšu izmantošanu--- vai piespiedu stupidfonizācijas lobisti var paskaidrot konkrēti un bez tukšas muldēšanas, kāpēc kartes lietošana ir ''ķēpīga''?
cenzorelim rokudzelžus
c
atbild uz jautājumiem, piemēram, "Cik es iztērēju pagājušā mēnesī? vai "Kad ir nākamais kredīta maksājums?"--- Atliek šiem diviem jautājumiem pievienot trešo ''Vai es neesmu idiotizēts stupidfona vergs?'' Kredīta maksājumi parasti ir noteiktās dienās, kuras lietotājs jau sen zina no galvas, bet datus var joprojām apskatīt internetbankā.
stupidfonu reklāma
s
lai izmantotu finanšu pakalpojumus, nav nepieciešamas kodu kartes un citi autentifikācijas rīki --- Atliek noskaidrot, kā sistēma atšķirs jūs no noziedznieka, ja stupidfons ir nozagts, nolaupīts vai uzlauzts? Nekādu ''papildus drošību'' stupidfonu lietošanā neizdodas atrast, tikai nekaunīgu un īpaši melīgu stupidfonu ražotāju lobiju. Kā teica herr Šiklgrūbers, ja jūs reklamējat savu preci, tad jūs ne tikai nedrīkstat to salīdzināt ar konkurentu piedāvājumu, bet nedrīkstat vispār pieļaut domu, ka konkurenti arī varētu ražot kvalitatīvu preci!
stupidfonu reklāma
s
daudziem visas ikdienā nepieciešamās darbības ir ērtāk veikt telefonā.--- savukārt daudziem neparocīga telefona un nekvalitatīva mazjaudas datora kombinācija - stupidfons - rada papildus neērtības. Kāpēc tiek uzspiesta obligāta stupidfonizācija?
stupidfonu reklāma
s
Atliek noskaidrot, kāpēc banku darījumi būtu obligāti jāizdara ar stupidfonu? Vietējiem bankinizatoriem klientu par daudz un gribas kādu daļu zaudēt, tāpēc tiek draudēts ar piespiedu adaptāciju obligātajai stupidfonizācijai?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses